Архів новин 

новини: 6 травня 2017 у рубриці:  

Пенсійний вік в Україні поки не підвищуватимуть - заступник міністра

Пенсійний вік в Україні поки що підніматися не буде, стверджує заступник міністра соціальної політики Микола Шамбір. "На сьогодні пенсійний вік ми не чіпаємо, це питання у нас відкладається ... Зараз багато інших проблем - сконцентруємося на них ... Можна.
Суспільство 06 травня 2017, 21:13 (vkurse.ua)

Мітинг проти уряду пройшов у Варшаві Мітинг проти уряду пройшов у Варшаві
Польське радіо повідомляє, що опозиційним рухом в Варшаві був організований "Марш свободи".
Суспільство 06 травня 2017, 19:39 (УРА-Информ)
Я б цей  Безсмертний полк  в Києві заборонив Я б цей "Безсмертний полк" в Києві заборонив
Я б заборонив все це. До тих пір, поки перед стінами московського Кремля не пройде з портретами своїх рідних мільйон українців - нащадків жертв Г...
Суспільство 06 травня 2017, 16:36 (Обозреватель)
Глава МВД перед 9 мая сделал жесткое предупреждение провокаторам Глава МВД перед 9 мая сделал жесткое предупреждение провокаторам
«Попереду 9 травня. Як завжди останнім часом - різні політичні сили спробують використати цей день для того, що б нагадати про себе будь-яким чин...
Суспільство 06 травня 2017, 16:00 (glavnoe.ua)
У Зайцеве поранений чоловік У Зайцеве поранений чоловік
Прес-служба Нацполіціі в Facebook повідомила, що внаслідок ворожого обстрілу в Зайцеве Донецької області поранений мирний житель.
Суспільство 06 травня 2017, 19:17 (УРА-Информ)
Патріотизм за вказівкою: росіянам набрид  Безсмертний полк Патріотизм за вказівкою: росіянам набрид "Безсмертний полк"
У регіонах РФ людей зганяють на хід по разнарядкам.
Суспільство 06 травня 2017, 19:15 (Обозреватель)
Новини Кримнаша. Победобесіе окупантів - це плювок на могили загиблих Новини Кримнаша. Победобесіе окупантів - це плювок на могили загиблих
У мене обидва діди пройшли через війну. Вони ніколи про неї не розповідали. Тільки стримували сльози і випивали чарку, поминаючи загиблих. МОЛЧА!.
Суспільство 06 травня 2017, 09:14 (Обозреватель)
Гряде черговий шабаш місцевої алкашні Гряде черговий шабаш місцевої алкашні
У радянському Приозерськ - колишньому фінському Кякисалми - суцільна розруха і бідність, але зате весь "місто" до 9 травня прикрашений колорадськ...
Суспільство 06 травня 2017, 10:04 (Обозреватель)
 Тато тепер служить у Божій гвардії й дивиться на тебе з небес "Тато тепер служить у Божій гвардії й дивиться на тебе з небес"
Щедрий, добрий, турботливий чоловік та батько. Понад усе для нього була наша сім’я і країна. Заради цього він добровольцем пішов в АТО
Суспільство 06 травня 2017, 11:44 (Обозреватель)
У Сирії вступив в силу режиму припинення вогню У Сирії вступив в силу режиму припинення вогню
У ніч на суботу, шостого травня, в Сирії вступив в силу режиму припинення вогню у відповідності з підписаним Росією, Іраном і Туреччиною в ході п...
Суспільство 06 травня 2017, 12:58 (УРА-Информ)
Мати українського політв язня Кольченко, кримчанина зустрілася з сином в російській колонії Мати українського політв'язня Кольченко, кримчанина зустрілася з сином в російській колонії
_95930760_1328ee75-9da7-4387-bacf-5585d40194c8. jpg Мати політв'язня Олександра Кольченко, кримчанина, якого утримують в Російській Федерації, зу...
Суспільство 06 травня 2017, 13:30 (Електронні Вісті)
Більше 3 тис. правоохоронців забезпечать порядок в Одесі 8-9 травня Більше 3 тис. правоохоронців забезпечать порядок в Одесі 8-9 травня
Напередодні святкових днів в Одесі забезпечуватимуть охорону громадського порядку будуть більш 3 тис. поліцейських і військовослужбовців Нацгвард...
Суспільство 06 травня 2017, 14:36 (УРА-Информ)
У річницю акції на Болотній в Москві проходить мітинг опозиції У річницю акції на Болотній в Москві проходить мітинг опозиції
c_itcfhw0aasvhh. jpg У Москві сьогодні, 6 травня, на проспекті Сахарова проходить акція опозиції, приурочена до п'ятої річниці протестів на Болот...
Суспільство 06 травня 2017, 15:34 (Електронні Вісті)
Правильний вибір клубу з ігровими автоматами для прибуткового Правильний вибір клубу з ігровими автоматами для прибуткового
Інтернет клуб - це не тільки велике різноманіття азартних слотів і симуляторів на будь-який смак, але ще і можливість заробляти на азарті в лотер...
Суспільство 06 травня 2017, 00:48 (NewsMe)
В Донецкой области накануне 8 и 9 мая усилены меры безопасности В Донецкой области накануне 8 и 9 мая усилены меры безопасности
Вулиці, парки, сквери, стратегічно важливі об'єкти та блокпости – поліція посилює заходи безпеки, аби вберегти життя кожного мешканця та гостя ре...
Суспільство 06 травня 2017, 00:20 (glavnoe.ua)
У Нижньому Тагілі поліцейські зловили грабіжника, засвітився на камерах відеоспостереження У Нижньому Тагілі поліцейські зловили грабіжника, засвітився на камерах відеоспостереження
Впіймати зловмисника допомогла система «Безпечне місто».
Суспільство 06 травня 2017, 01:18 (JustMedia)
Хода студентів УрФУ в День радіо все-таки відбудеться, але проспект Леніна перекриватимуть Хода студентів УрФУ в День радіо все-таки відбудеться, але проспект Леніна перекриватимуть
Оперативно буде перекриватися проїзд тільки по прилеглих вулицях.
Суспільство 06 травня 2017, 01:57 (JustMedia)
Кубок України з футболу прибув до Харкова Кубок України з футболу прибув до Харкова
«На Харківщину повертається великий футбол. Я дуже вдячна президенту Федерації футболу України Андрію Павелко за те, що підписаний в 2016 році ме...
Суспільство 06 травня 2017, 05:31 (glavnoe.ua)
 Безсмертний полк  в Україні: Чорновіл пояснив, що не так з учасниками "Безсмертний полк" в Україні: Чорновіл пояснив, що не так з учасниками
Екс-нардеп також розповів про долю справжніх ветеранів Другої світової війни.
Суспільство 06 травня 2017, 08:24 (Обозреватель)
Виселення Російського культурного центру у Львові: з явилися подробиці скандалу Виселення Російського культурного центру у Львові: з'явилися подробиці скандалу
Російський культурний центр у Львові виселили із займаного ним приміщення.
Суспільство 06 травня 2017, 08:51 (Обозреватель)
Хмара тегів