Архів новин 

новини: 2 травня 2017 у рубриці:  

Чорнобиль: чи все ми знаємо про аварію на ЧАЕС та її наслідки

Протягом перших трьох місяців після аварії загинула 31 людина; від наслідків опромінення померли ще 80, а 134 перенесли променеву хворобу. Однак багато дослідників відзначають: точну кількість "жертв Чорнобиля" невідомо досі, а наслідки трагедії проявляют...
Суспільство 02 травня 2017, 23:01 (Обозреватель)

Гвардійці Східного ОТО охороняють спокій киян і гостей міста Гвардійці Східного ОТО охороняють спокій киян і гостей міста
Військовослужбовці 3 оперативної бригади і військової частини 3051 несуть службу з охорони громадського порядку в районі урядового кварталу. Бійц...
Суспільство 02 травня 2017, 22:06 (glavnoe.ua)
У одеської трагедії немає терміну давності, - Бойко У одеської трагедії немає терміну давності, - Бойко
Бойко дав доручення одеським депутатам відвідати могили загиблих і зустрітися з родичами жертв трагедії 2 травня.
Суспільство 02 травня 2017, 19:57 (Обозреватель)
В Україні з ясували, скільки громадян вважають себе росіянами за національністю В Україні з'ясували, скільки громадян вважають себе росіянами за національністю
За даними дослідження, найбільше українців, які вважають себе росіянами, знаходиться на Донбасі.
Суспільство 02 травня 2017, 19:46 (Обозреватель)
В Мариуполе военные пообещали больше не трогать темнокожих студентов В Мариуполе военные пообещали больше не трогать темнокожих студентов
Замглавы Нацполиции, руководитель полиции Донецкой области Вячеслав Аброськин встретился с иностранцем, который обратился в полицию по поводу кон...
Суспільство 02 травня 2017, 19:28 (glavnoe.ua)
Чотирьох осіб затримали в Одесі Чотирьох осіб затримали в Одесі
УНН з посиланням на відділ комунікації одеської поліції передає, що в відділення для складання адмінпротоколів доставлені 4 особи.
Суспільство 02 травня 2017, 21:25 (УРА-Информ)
 Експрес в рай . "Святоша" з Києво-Печерської Лаври крупно підставив "банду Гундяєва" "Експрес в рай". "Святоша" з Києво-Печерської Лаври крупно підставив "банду Гундяєва"
Увага користувачів соціальних мереж привернула фотографія, на якій священнослужитель Києво-Печерської Лаври відображений поруч з автомобілем Roll...
Суспільство 02 травня 2017, 14:19 (glavnoe.ua)
Російський журналіст: Чого я хочу для України і Росії Російський журналіст: Чого я хочу для України і Росії
«Хочу бачити Крим під українськими прапорами, що майорить на чорноморському вітрі. Хочу бачити кримських татар щасливих, спокійних, що живуть без...
Суспільство 02 травня 2017, 14:18 (glavnoe.ua)
У Свердловській області шашлик на природі може «подорожчати» на 3000 рублів У Свердловській області шашлик на природі може «подорожчати» на 3000 рублів
МНС посилить контроль за дотриманням пожежної безпеки в лісах регіону.
Суспільство 02 травня 2017, 15:22 (JustMedia)
Кліщі покусали півтори тисячі свердловчан Кліщі покусали півтори тисячі свердловчан
У лікарні міста госпіталізовано 4 людини.
Суспільство 02 травня 2017, 16:39 (JustMedia)
 Через це упиря нас ненавидить весь світ! . Росіянка вразила Мережа заявою про Путіна "Через це упиря нас ненавидить весь світ!". Росіянка вразила Мережа заявою про Путіна
У Мережі опубліковано емоційне інтерв'ю 81-річної росіянки Тамари Михайлівни, яка вразила журналістів відвертим визнанням про жахливий стан справ...
Суспільство 02 травня 2017, 16:56 (glavnoe.ua)
Песах в АТО Песах в АТО
Напередодні свята Песах група єврейських волонтерів відвідала підрозділи Збройних сил України на передньому краї, волонтерський медичний центр і ...
Суспільство 02 травня 2017, 17:32 (Обозреватель)
Може, будемо шанувати фашистів? Українцям нагадали про суть трагедії 2 травня в Одесі Може, будемо шанувати фашистів? Українцям нагадали про суть трагедії 2 травня в Одесі
Загиблих, на думку громадської діячки, не варто міфологізувати.
Суспільство 02 травня 2017, 17:32 (Обозреватель)
В совку ходили легенди В совку ходили легенди
З усіх чудових досягнень, які застали ті, хто сьогодні бродив вулицями - варена ковбаса по 2. 10 і долар по 60 коп.
Суспільство 02 травня 2017, 02:49 (Обозреватель)
Наркотична голка: в мережі вказали, як 2 травня змінило історію Одеси Наркотична голка: в мережі вказали, як 2 травня змінило історію Одеси
Зоя Казанжи розповіла, чим для Одеси став день 2 травня.
Суспільство 02 травня 2017, 06:19 (Обозреватель)
І Крим, і Кубань: в мережі показали унікальну карту України від 1919 року І Крим, і Кубань: в мережі показали унікальну карту України від 1919 року
На мирній конференції в Парижі підбивалися підсумки Першої світової війни, за результатами якої розпалися відразу кілька імперій.
Суспільство 02 травня 2017, 06:15 (Обозреватель)
 Туристам нехдепрісесть : в мережі висміяли безлюдні пляжі курортного Криму "Туристам нехдепрісесть": в мережі висміяли безлюдні пляжі курортного Криму
Клименко показав, до чого окупаційна влада півострова довели пляжі Коктебеля, Балаклави, Алушти і Феодосії.
Суспільство 02 травня 2017, 06:53 (Обозреватель)
Як вибрати місце для відпочинку, здолати безпліддя і передбачити стать дитини: поради астролога Як вибрати місце для відпочинку, здолати безпліддя і передбачити стать дитини: поради астролога
Астролог Влад Росс відповідає "Обозревателю" на злободенні питання.
Суспільство 02 травня 2017, 09:30 (Обозреватель)
Новини Кримнаша. Коктейль з убогості і репресій творить чудеса Новини Кримнаша. Коктейль з убогості і репресій творить чудеса
Тепер саме час заборонити інтернет, щоб ва * а не мала можливості писати про справжнє ставлення до всього того, що відбувається.
Суспільство 02 травня 2017, 10:01 (Обозреватель)
Чудновець висловилася у справі Соколовського: «Думаю, в колонії ти в цілковитій безпеці» Чудновець висловилася у справі Соколовського: «Думаю, в колонії ти в цілковитій безпеці»
Вихователька проти реального терміну блогеру, але впевнена, що його посадять.
Суспільство 02 травня 2017, 09:47 (JustMedia)
Такий він, сучасний Донецьк Такий він, сучасний Донецьк
Чоловік у білій сорочечці і в брюках тримає за руку доньку. Та - з кульками, а у нього на стегні - стовбур.
Суспільство 02 травня 2017, 10:34 (Обозреватель)
Ласкаво просимо в гетто, або  Ж суі Скрипка Ласкаво просимо в гетто, або "Ж суі Скрипка"
Здавалося, тема "про мову і мову" вже настільки "ісперчена", що знову піднімати її якось навіть ліниво і на межі несмаку. Але ось призабутий куми...
Суспільство 02 травня 2017, 10:54 (Обозреватель)
На кордоні з Кримом ситуація стабілізувалася На кордоні з Кримом ситуація стабілізувалася
Протягом минулих 24 годин ситуація в точках в'їзду-виїзду, що межують з територією Криму, стабілізувалася.
Суспільство 02 травня 2017, 11:56 (УРА-Информ)
У ряді міст Німеччині 1 травня демонстрації завершилися сутичками з поліцією У ряді міст Німеччині 1 травня демонстрації завершилися сутичками з поліцією
38658264_303. jpg У Німеччині 1 травня в декількох містах сталися сутички демонстрантів з поліцією. У берлінському районі Кройцберг представники...
Суспільство 02 травня 2017, 13:22 (Електронні Вісті)
На КПВВ  Гнутове  жінка народила дитину На КПВВ "Гнутове" жінка народила дитину
У пункті "Гнутове" у жінки раптово почалися пологи.
Суспільство 02 травня 2017, 14:18 (УРА-Информ)
Друге травня, Одеса: ми дійсно пам’ятаємо Друге травня, Одеса: ми дійсно пам’ятаємо
Сьогодні третя річниця подій, які чомусь вперто називають "трагедією 2 травня 2014 року у м. Одесі". Місто оклеєне плакатами "Одесса помнит! ", в...