Архів новин 

новини: 1 травня 2017 у рубриці:  

"Путін помер. Його вбила дівчинка "

Дивиться, а на стіні, на шпалерах - бузкове пляма проступило у вигляді Путіна. Дівчинка взяла гвоздик і проколупнути пляма з лівого боку. Пляма страшно закричало і поповзла в електричну розетку.
Суспільство 01 травня 2017, 22:09 (Обозреватель)

В Україні підвищилися пенсії і розмір прожиткового мінімуму В Україні підвищилися пенсії і розмір прожиткового мінімуму
З сьогоднішнього дня, першого травня 2017 року, в Україні підвищилися пенсії і розмір прожиткового мінімуму.
Суспільство 01 травня 2017, 17:54 (УРА-Информ)
З початку року в Україні були здійснені кримінальні правопорушення проти 2027 дітей З початку року в Україні були здійснені кримінальні правопорушення проти 2027 дітей
Протягом січня-березня 2017 було скоєно кримінальні правопорушення проти 2027 дітей, що на 19,8% менше, ніж за аналогічний період 2016 року. Про ...
Суспільство 01 травня 2017, 19:00 (glavnoe.ua)
Не такий вже він і російський цей Крим Не такий вже він і російський цей Крим
"Мама на українському написано, тут написи на українському".
Суспільство 01 травня 2017, 20:16 (Обозреватель)
Новости Крымнаша. Україна — це Європа Новости Крымнаша. Україна — це Європа
Керчь. Рынок. Прилавок с футболками. На футболках надписи на английском и немецком языках. В шутку говорю: "Да у Вас тут европейский товар". Прод...
Суспільство 01 травня 2017, 10:10 (Обозреватель)
 Оппоблок - спонсор фашизму . У Маріуполі протестували проти реваншу сепаратизму "Оппоблок - спонсор фашизму". У Маріуполі протестували проти реваншу сепаратизму
Мітинг на підтримку єдності України і проти спроб Опозиційного блоку влаштувати реванш сепаратистських сил пройшов в Маріуполі в суботу.
Суспільство 01 травня 2017, 11:23 (glavnoe.ua)
У світі відзначають Міжнародний день праці У світі відзначають Міжнародний день праці
Першого травня 1886 працівники США провели страйк.
Суспільство 01 травня 2017, 11:20 (УРА-Информ)
Першотравень в Харкові: пенсіонери з червоними прапорами закликали зупинити  криваву АТО Першотравень в Харкові: пенсіонери з червоними прапорами закликали зупинити "криваву АТО"
Під час ходи виник конфлікт між учасниками мітингу і проукраїнськими активістами.
Суспільство 01 травня 2017, 13:31 (Обозреватель)
Эксперт рассказал, как необходимо планировать семейный бюджет Эксперт рассказал, как необходимо планировать семейный бюджет
Финансовые трудности – причина разводов номер один. Семейные финансы, в отличие от личных, более сложные. Надо уметь договариваться, формировать ...
Суспільство 01 травня 2017, 12:33 (vkurse.ua)
Що буде, як помре поет Янукович? Що буде, як помре поет Янукович?
Невже "хай покоїться з миром" той, хто у цій газеті в 2010 р. прокляв "международное закулисье", яке знищує і роз'єднує слов'янство, чи то пак "р...
Суспільство 01 травня 2017, 12:54 (Обозреватель)
Зустрінемо 1 травня ламкою стереотипів! Зустрінемо 1 травня ламкою стереотипів!
Звідси постійні неврози, безсоння, хвороби, недосипають діти, тотальне роздратування, гнітючий песимізм і печалящіе депресії.
Суспільство 01 травня 2017, 14:40 (Обозреватель)
У зоні АТО поранені семеро військових У зоні АТО поранені семеро військових
У зоні АТО за підсумками ведення військових дій за добу була загибель одного силовика.
Суспільство 01 травня 2017, 16:10 (УРА-Информ)
"Все на дачі!" У Миколаєві заборонили першотравневі демонстрації "Все на дачі!" У Миколаєві заборонили першотравневі демонстрації
Відповідне рішення прийняв виконком мерії.
Суспільство 01 травня 2017, 00:30 (Обозреватель)
Українець може хотіти поїхати в Москву тільки на танку Українець може хотіти поїхати в Москву тільки на танку
Ви хоч знаєте, українці, що їздять в РФ, ким вас там вважають? Ні? Не буду псувати вам настрой.
Суспільство 01 травня 2017, 01:00 (Обозреватель)
"Я страшну річ скажу: навіть Гітлер і то краще Сталіна!" У мережі пригадали слова великого актора "Я страшну річ скажу: навіть Гітлер і то краще Сталіна!" У мережі пригадали слова великого актора
Леонід Бронєвой пояснив, чому радянський диктатор гірше німецького.
Суспільство 01 травня 2017, 06:20 (Обозреватель)
Коли писав дівчині СМС: волонтер розповіла подробиці загибелі бійця АТО Коли писав дівчині СМС: волонтер розповіла подробиці загибелі бійця АТО
"Мріяв про створення сім'ї і продовження навчання у вищому військовому закладі. Постійно посміхався ".
Суспільство 01 травня 2017, 08:35 (Обозреватель)
Хмара тегів