Архів новин 

новини: 31 жовтня 2019 у рубриці:  

Експерти назвали одну з головних причин облисіння у чоловіків

У дослідженні брали участь чоловіки у віці від 20 до 59 років.
Здоров'я 31 жовтня 2019, 22:43 (NeBoley.com.ua)

Вчені: холестерин смертельно небезпечний для чоловіків Вчені: холестерин смертельно небезпечний для чоловіків
Основна маса пацієнтів кардіологічних відділень з інфарктами - чоловіки середнього віку. Серцеві напади і крововиливи в мозок (інсульти), відзнач...
Здоров'я 31 жовтня 2019, 21:41 (e-news.com.ua)
Кардіологи назвали продукти, що вбивають серце Кардіологи назвали продукти, що вбивають серце
Названі шкідливі продукти при захворюваннях серця.
Здоров'я 31 жовтня 2019, 07:22 (NeBoley.com.ua)
Гематома при вагітності на ранніх термінах Гематома при вагітності на ранніх термінах
Гематома при вагітності на ранніх термінах може ніяк себе не проявляти, але в той же час вона несе потенційний ризик для життя плода. У 20% випад...
Здоров'я 31 жовтня 2019, 08:26 (e-news.com.ua)
Вчені зі Швеції навчилися програмувати клітини мозку Вчені зі Швеції навчилися програмувати клітини мозку
Така новаторська стратегія допоможе в розробці ліків.
Здоров'я 31 жовтня 2019, 10:34 (NeBoley.com.ua)
Вітамін D: ефективний засіб боротьби з раком грудей Вітамін D: ефективний засіб боротьби з раком грудей
Жінкам, у яких діагностували рак грудей, необхідно приймати вітамін D - це допоможе поліпшити шанси на виживання і знизити ймовірність швидких му...
Здоров'я 31 жовтня 2019, 18:26 (e-news.com.ua)
Солоні огірки дуже корисні для здоров я Солоні огірки дуже корисні для здоров'я
Мариновані продукти в тому чи іншому вигляді входять, мабуть, в кухню всіх культур. І справа тут не тільки в їхньому смаку, але і в користь для о...
Здоров'я 31 жовтня 2019, 01:49 (NeBoley.com.ua)
Вживання кави вагітними, підвищує ризик викидня, попереджають вчені Вживання кави вагітними, підвищує ризик викидня, попереджають вчені
Експерти рекомендують жінкам, які очікують появу дитини, відмовитися від вживання кави і кофеїновмісних напоїв. З'ясовано, що кофеїн стає частою ...
Здоров'я 31 жовтня 2019, 02:54 (e-news.com.ua)
7 секретів стилю Вікторії Бекхем, які завжди працюють 7 секретів стилю Вікторії Бекхем, які завжди працюють
Як виглядати строго і в той же час стильно? Вікторія Бекхем досконало оволоділа цією майстерністю і тепер ділиться секретами з нами.
Здоров'я 31 жовтня 2019, 00:45 (NeBoley.com.ua)
Хмара тегів