Архів новин 

новини: 11 жовтня 2018 у рубриці:  

Чому болять п'яти?

Розбираємося, з яких причин може виникнути біль у п'ятах і що з цим робити, а також даємо поради, як надалі уникнути болю в області п'ят.
Здоров'я 11 жовтня 2018, 22:19 (NeBoley.com.ua)

Біль в шлунку після сексу? Біль в шлунку після сексу?
Секс повинен бути приємним, але для багатьох дам він супроводжується болем у животі, після інтимного контакту. Причини цього можуть бути різні, і...
Здоров'я 11 жовтня 2018, 16:41 (Sex-news.ru)
Розрубати гемороїдальних вузол: всі плюси і мінуси різних способів лікування геморою Розрубати гемороїдальних вузол: всі плюси і мінуси різних способів лікування геморою
Від внутрішніх кілець до лазерів, "клею" і оперативних втручань.
Здоров'я 11 жовтня 2018, 03:21 (NeBoley.com.ua)
Ризик загострення астми можна знизити, вживаючи вітамін D Ризик загострення астми можна знизити, вживаючи вітамін D
На думку ізраїльських вчених, можна знизити ризик загострення бронхіальної астми, якщо підвищити споживання вітаміну D. Результати дослідження оп...
Здоров'я 11 жовтня 2018, 13:15 (e-news.com.ua)
Лімфодренаж особи: повернення молодості Лімфодренаж особи: повернення молодості
Зробити обличчя більш гладким, прибрати набряки, мішки під очима і надати шкірі свіжість і сяйво допоможе лімфодренаж особи. При бажанні цю метод...
Здоров'я 11 жовтня 2018, 15:21 (e-news.com.ua)
Четыре полезные утренние процедуры от Мирославы Ульяниной Четыре полезные утренние процедуры от Мирославы Ульяниной
Ведущая проекта "Зважені та щасливі" 8-й сезон рассказала, как начинает свой день.
Здоров'я 11 жовтня 2018, 15:01 (NeBoley.com.ua)
Хом яки допоможуть зрозуміти, чому люди поправляються через спорту Хом'яки допоможуть зрозуміти, чому люди поправляються через спорту
Ви займаєтеся спортом, але все одно додаєте у вазі? Вчені стверджують, що хом'ячки допоможуть пояснити, чому фізична активність змушує людину їст...
Здоров'я 11 жовтня 2018, 01:21 (NeBoley.com.ua)
Три кроки, щоб усунути розшарування нігтів Три кроки, щоб усунути розшарування нігтів
Кожна сучасна жінка прагне бути красивою до кінчиків нігтів.
Здоров'я 11 жовтня 2018, 01:12 (NeBoley.com.ua)
Хмара тегів