Архів новин 

новини: 26 квітня 2017 у рубриці:  

Мер Риги продовжує страждати через мову

Центр державної мови Латвії, який невпинно бореться зі столичним градоначальником Нілом Ушаковим, знову наклав на нього штраф за спілкування з російськомовними школярами на їхній рідній мові в неформальній обстановці.
Політика 26 квітня 2017, 23:37 (YTPO.ru)

 Є ті, хто активно не хочуть : Грищенко оцінив небезпеку зриву безвіза для України "Є ті, хто активно не хочуть": Грищенко оцінив небезпеку зриву безвіза для України
Дипломат розповів про останній факторі невизначеності.
Політика 26 квітня 2017, 19:09 (Обозреватель)
Удар по КНДР веде до катастрофи Удар по КНДР веде до катастрофи
Силовий варіант розвитку подій на Корейському півострові непропорційний загрозі ракетно-ядерної програми Пхеньяна, а розміщення ПРО США в регіоні...
Політика 26 квітня 2017, 15:43 (YTPO.ru)
Україна відреагувала на суворий вирок суду Путіна для кримського татарина Україна відреагувала на суворий вирок суду Путіна для кримського татарина
МЗС закликав міжнародне співтовариство посилити тиск на Росію.
Політика 26 квітня 2017, 16:12 (Обозреватель)
Гуманітарний гетто від  Свободи Гуманітарний гетто від "Свободи"
Цим все і повинно було закінчитися. Хоча, якщо це негайно не припинити, то це буде лише початком. Безкарність породжує вседозволеність.
Політика 26 квітня 2017, 18:13 (Обозреватель)
 Миротворець  вніс до  чистилище  відомого російського опозиціонера "Миротворець" вніс до "чистилище" відомого російського опозиціонера
Причиною такого кроку стало інтерв'ю Леоніда Развозжаева, де той допустив ряд антиукраїнських висловлювань.
Політика 26 квітня 2017, 18:33 (Обозреватель)
В ЄС очікують від Ради ухвалення закону про Антикорупційне суді до середини червня В ЄС очікують від Ради ухвалення закону про Антикорупційне суді до середини червня
Члени міжнародних донорських організацій та експерти громадянського суспільства підготували ряд пропозицій по створенню Антикорупційного суду.
Політика 26 квітня 2017, 12:32 (Зеркало недели)
США загрожують російським військовим в Сирії США загрожують російським військовим в Сирії
Безпеки угруповання РФ буде посилена у зв'язку з діями американських військ, повідомив Шойгу. Міністр визнав, що рівень довіри між Москвою і член...
Політика 26 квітня 2017, 12:49 (YTPO.ru)
Графа  национальность : может начать измерять окружность черепов? Графа "национальность": может начать измерять окружность черепов?
Я не знаю, влияние ли это революции, или какой другой природный катаклизм, нами не понятый, так разжижает мозги людям - но в стране становится су...
Політика 26 квітня 2017, 12:48 (Обозреватель)
Для українських олігархів знизили ціну на газ Для українських олігархів знизили ціну на газ
Трохи, але все одно - показово.
Політика 26 квітня 2017, 13:28 (wek.com.ua)
 Скандал спробують зам яти : міжнародник розповів, чи стане українець главою ПАРЄ "Скандал спробують зам'яти": міжнародник розповів, чи стане українець главою ПАРЄ
Українська делегація доклала руку до можливої ??майбутньої відставки президента ПАРЄ, підкреслив Максим Ялі.
Політика 26 квітня 2017, 14:49 (Обозреватель)
Ердоган не вірить в світ при Асада Ердоган не вірить в світ при Асада
Турецький лідер назвав сирійського колегу головною перешкодою для мирного врегулювання. Росія відмовилася від підтримки діючого режиму в охоплені...
Політика 26 квітня 2017, 15:01 (YTPO.ru)
Виберіть правильну відповідь (тест на політичну кмітливість) Виберіть правильну відповідь (тест на політичну кмітливість)
Якщо депутати і міністри (Не соромтеся!) Беруть на поруки підозрюваного в серйозних економічних злочинах, на якого порушено кримінальні справи в ...
Політика 26 квітня 2017, 15:10 (Обозреватель)
Найкраще вшанування подвигу чорнобильців - виконання соціальних законів Найкраще вшанування подвигу чорнобильців - виконання соціальних законів
31 рік тому український народ врятував увесь світ від Чорнобильської трагедії
Політика 26 квітня 2017, 15:20 (Обозреватель)
З Макрона зробили мамія З Макрона зробили мамія
Художники зобразили 39-річного французького політика в образі синочка, а його 63-річну дружину в ролі матусі. Вони натякають, що уроки французько...
Політика 26 квітня 2017, 01:43 (YTPO.ru)
Боротьба з корупцією: добре що Мартиненка хоч не нагородили Боротьба з корупцією: добре що Мартиненка хоч не нагородили
Дивлюся я на вітчизняних "борців з корупцією" і розумію, що в УРСР "боротьба з корупцією" замінила побудову комунізму
Політика 26 квітня 2017, 02:01 (Обозреватель)
У США пояснили, чому Мінські угоди - пастка для ідіотів У США пояснили, чому Мінські угоди - пастка для ідіотів
Для Росії Мінські угоди - привід для постійного кровопускання України, вважає Юрій Фельштинський.
Політика 26 квітня 2017, 07:42 (Обозреватель)
Іванка Трамп відхрестилася від удару по Сирії Іванка Трамп відхрестилася від удару по Сирії
Дочка президента США сказала, що не впливала на рішення батька скинути ракети на військову базу "Шайрат". За її словами, глава Білого дому віддав...
Політика 26 квітня 2017, 10:07 (YTPO.ru)
Рабські норми нового Трудового кодексу зупиняють економіку - Коновалюк Рабські норми нового Трудового кодексу зупиняють економіку - Коновалюк
Новий Трудовий кодекс повинен працювати на створення конкурентного індустріальної економіки.
Політика 26 квітня 2017, 10:05 (Обозреватель)
США готують ракетне послання КНДР США готують ракетне послання КНДР
Міжконтинентальний запуск ядерного носія Пентагон запланував на 26 квітня. У Вашингтоні запевняють, що випробування необхідні для поточної переві...
Політика 26 квітня 2017, 11:13 (YTPO.ru)
І знову шалом! У ПАРЄ розповіли, як Україна реабілітувалася перед Ізраїлем І знову шалом! У ПАРЄ розповіли, як Україна реабілітувалася перед Ізраїлем
Українські делегати допомогли зняти з порядку денного болюче питання.
Політика 26 квітня 2017, 11:52 (Обозреватель)
Хмара тегів