Архів новин

новини: 10 вересня 2022 у рубриці:

Йовічевіч: Якби з першого моменту Петряка забили гол, то такі матчі виграються з іще більшим рахунком

Фахівець оцінив перемогу команди у Києві.
Футбол 10 вересня 2022, 23:38 (football.ua)

Брюгге переграв Сере завдяки двом асистам Яремчука Брюгге переграв Сере завдяки двом асистам Яремчука
Українець не забуває про результативні дії у Бельгії.
Футбол 10 вересня 2022, 22:53 (football.ua)
Інтер переграв Торіно завдяки голу на 89 хвилині Інтер переграв Торіно завдяки голу на 89 хвилині
Закінчився поєдинок чемпіонату Італії.
Футбол 10 вересня 2022, 21:00 (football.ua)
Шальке вибрався із зони вильоту завдяки перемозі над Бохумом Шальке вибрався із зони вильоту завдяки перемозі над Бохумом
Команда Франка Крамера здобула тяжку перемогу.
Футбол 10 вересня 2022, 21:36 (football.ua)
Барселона переграла Кадіс у матчі, який мало не закінчився трагедією Барселона переграла Кадіс у матчі, який мало не закінчився трагедією
Каталонський клуб здобув комфортну перемогу у гостях.
Футбол 10 вересня 2022, 22:23 (football.ua)
Баєр та Герта поділили очки, Айнтрахт поступився Вольфсбургу, Гоффенгайм розгромив Майнц Баєр та Герта поділили очки, Айнтрахт поступився Вольфсбургу, Гоффенгайм розгромив Майнц
Відбулися чергові матчі шостого туру німецького чемпіонату.
Футбол 10 вересня 2022, 18:42 (football.ua)
Баварія втратила перемогу над Штутгартом Баварія втратила перемогу над Штутгартом
Команда Нагельсманна пропустила вирішальний гол на останніх хвилинах з пенальті.
Футбол 10 вересня 2022, 18:44 (football.ua)
Яремчук вперше зіграє у стартовому складі Брюгге Яремчук вперше зіграє у стартовому складі Брюгге
Український форвард потрапив до стартового складу на матч чемпіонату Бельгії.
Футбол 10 вересня 2022, 19:01 (football.ua)
Шахтар дивом урятувався від утрати очок у матчі проти Чорноморця Шахтар дивом урятувався від утрати очок у матчі проти Чорноморця
Колектив Ігора Йовічевіча повернувся до справ на внутрішній
Футбол 10 вересня 2022, 19:05 (football.ua)
Севілья втримала перемогу над Еспаньолом після надважкого другого тайму Севілья втримала перемогу над Еспаньолом після надважкого другого тайму
Цікавий матч спостерігати фанати на стадіоні у Барселоні.
Футбол 10 вересня 2022, 19:31 (football.ua)
РБ Лейпциг — Боруссія Дортмунд 3:0 Відео голів та огляд матчу РБ Лейпциг — Боруссія Дортмунд 3:0 Відео голів та огляд матчу
До вашої уваги найкращі моменти матчу чемпіонату Німеччини.
Футбол 10 вересня 2022, 20:02 (football.ua)
Де Дзербі може очолити Брайтон Де Дзербі може очолити Брайтон
Екстренер Шахтаря — один з кандидатів на посаду.
Футбол 10 вересня 2022, 20:26 (football.ua)
Шахтар — Чорноморець 2:1 Відео голів та огляд матчу Шахтар — Чорноморець 2:1 Відео голів та огляд матчу
До вашої уваги найкращі моменти матчу чемпіонату України.
Футбол 10 вересня 2022, 20:41 (football.ua)
Татарков, Денис Шевченко та Устименко зіграють із перших хвилин проти Вереса Татарков, Денис Шевченко та Устименко зіграють із перших хвилин проти Вереса
Стали відомі стартові склади команд для поєдинку 4-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому зіграють криворізький Кривбас та рівненський Верес.
Футбол 10 вересня 2022, 14:10 (football.ua)
Арсенал і Евертон змагатимуться за Мудрика взимку Арсенал і Евертон змагатимуться за Мудрика взимку
Український вінгер може перебратися до АПЛ.
Футбол 10 вересня 2022, 14:13 (football.ua)
МЮ оголосив, що перенесення матчу проти Шеріфа не буде МЮ оголосив, що перенесення матчу проти Шеріфа не буде
Смерть королеви Великої Британії не вплине на зустріч у єврокубках.
Футбол 10 вересня 2022, 14:54 (football.ua)
Інтер запропонує новий контракт Чалханоглу Інтер запропонує новий контракт Чалханоглу
Міланський клуб хоче зберегти у своєму складі турецького футболіста.
Футбол 10 вересня 2022, 14:58 (football.ua)
Тоттенгем намагався підписати Бареллу влітку Тоттенгем намагався підписати Бареллу влітку
Лондонці хотіли посилити півзахист.
Футбол 10 вересня 2022, 15:12 (football.ua)
Ярмоленко — у стартовому складі Аль-Айна на другий тур чемпіонату ОАЕ Ярмоленко — у стартовому складі Аль-Айна на другий тур чемпіонату ОАЕ
Команда українського вінгера зустрінеться з Аль-Дафрою.
Футбол 10 вересня 2022, 15:32 (football.ua)
Тоналі: Ви знаєте, яка моя любов до кольорів Мілану Тоналі: Ви знаєте, яка моя любов до кольорів Мілану
Півзахисник радий продовжити виступи за Мілан.
Футбол 10 вересня 2022, 15:34 (football.ua)
Анчелотті: Бензема – найкращий нападник світу Анчелотті: Бензема – найкращий нападник світу
Італійський фахівець прокоментував вплив француза на мадридську команду.
Футбол 10 вересня 2022, 15:36 (football.ua)
Мілан зосередиться на продовженні контрактів з Беннасером та Леау Мілан зосередиться на продовженні контрактів з Беннасером та Леау
Чемпіон Італії продовжує працювати над збереженням лідерів.
Футбол 10 вересня 2022, 15:57 (football.ua)
Барселона впевнена у продовженні контракту з Гаві Барселона впевнена у продовженні контракту з Гаві
Вихованець та талант каталонців незабаром має підписати з рідним клубом нову угоду.
Футбол 10 вересня 2022, 16:01 (football.ua)
Збірна України з пляжного футболу розгромила Францію й забезпечила собі перепустку на Європейські Ігри 2023 Збірна України з пляжного футболу розгромила Францію й забезпечила собі перепустку на Європейські Ігри 2023
Українська команда відправила у ворота суперника десять м'ячів.
Футбол 10 вересня 2022, 16:31 (football.ua)
Валенсія зазнала поразки від Райо Вальєкано Валенсія зазнала поразки від Райо Вальєкано
Господарі відправили у ворота "кажанів" два м'ячі.
Футбол 10 вересня 2022, 17:03 (football.ua)
Кривбас мінімально поступився Вересу Кривбас мінімально поступився Вересу
Колектив із Кривого Рогу не може ані перемоги, ані навіть забити суперникам під керівництвом Юрія Вернидуба.
Коваленко не допоміг Спеції уникнути поразки від Наполі Коваленко не допоміг Спеції уникнути поразки від Наполі
Єдиний гол Распадорі під завісу матчу приніс неаполітанцям перемогу.
Футбол 10 вересня 2022, 18:18 (football.ua)
Пятов: Футбольна асоціація Боснії та Герцеговини, скільки коштує совість? Пятов: Футбольна асоціація Боснії та Герцеговини, скільки коштує совість?
Український голкіпер висловився про рішення збірної Боснії та Герцеговини провести контрольний матч із державою-терористом.
Футбол 10 вересня 2022, 18:40 (football.ua)