Архів новин 

новини: 25 травня 2022 у рубриці:  

Лапорта — про трансферну політику ПСЖ: Рабство за гроші

Президент Барселони розкритикував керівництво паризського клубу.
Футбол 25 травня 2022, 15:46 (football.ua)

Довбик близький до трансферу у Торіно Довбик близький до трансферу у Торіно
Форвард збірної України може продовжити кар'єру в Італії.
Футбол 25 травня 2022, 14:32 (football.ua)
Маліновський: Ті, хто грають в Європі, повинні показувати, який в українців характер Маліновський: Ті, хто грають в Європі, повинні показувати, який в українців характер
Український півзахисник висловився про підготовку до відповідального матчу проти шотландців у відборі на ЧС-2022.
Футбол 25 травня 2022, 13:35 (football.ua)
Дессер: Нас не лякає ім я Роми Дессер: Нас не лякає ім'я Роми
Форвард Фейенорду висловився напередодні вирішального матчу Ліги конференцій.
Футбол 25 травня 2022, 13:47 (football.ua)
Артета: Саліба має повернутися до Арсеналу Артета: Саліба має повернутися до Арсеналу
Керманич "канонірів" розраховує на французького центрбека в наступному сезоні.
Футбол 25 травня 2022, 14:01 (football.ua)
Компані залише Андерлехт Компані залише Андерлехт
Фахівець хоче спробувати себе в іншому клубі.
Футбол 25 травня 2022, 14:20 (football.ua)
Челсі отримає 235 млн євро на трансфери влітку Челсі отримає 235 млн євро на трансфери влітку
Нові власники одразу намагаються дати клубу належне фінансування.
Футбол 25 травня 2022, 10:55 (football.ua)
Вінісіус Жуніор: Інтерес ПСЖ? Хочу залишитись в Реалі і скоро продовжу контракт Вінісіус Жуніор: Інтерес ПСЖ? Хочу залишитись в Реалі і скоро продовжу контракт
Бразильський вінгер підтвердив, що незабаром він підпише нову довгострокову угоду із вершковими.
Футбол 25 травня 2022, 11:02 (football.ua)
Ньюкасл хоче підписати нападника Лідса Ньюкасл хоче підписати нападника Лідса
Клуб із Йоркшира вижив у "еліті", проте конкуренти все одно хочуть отримати його основного гравця.
Футбол 25 травня 2022, 11:26 (football.ua)
Агент Гаві намагається відстрочити продовження контракту з Барселоною Агент Гаві намагається відстрочити продовження контракту з Барселоною
У процесі підписання нової угоди між "блаугранас" та їх талантом виникли проблеми.
Футбол 25 травня 2022, 11:27 (football.ua)
Модрич: Контракт із Реалом ще не продовжив, але як Мбаппе я робити не буду Модрич: Контракт із Реалом ще не продовжив, але як Мбаппе я робити не буду
Хавбек Реалу віджартувався на чергове питання щодо подальших виступів у Реалі.
Футбол 25 травня 2022, 11:45 (football.ua)
Моуріньо: Фінал Ліги конференцій — це історія Моуріньо: Фінал Ліги конференцій — це історія
Керманич Роми висловився про майбутній фінальний матч ЛК проти Феєнорда.
Футбол 25 травня 2022, 12:02 (football.ua)
Тен Гаг: Потрібні рішення будуть робитися у відповідний час Тен Гаг: Потрібні рішення будуть робитися у відповідний час
Керманич Манчестер Юнайтед прокоментував плани щодо роботи з клубом.
Футбол 25 травня 2022, 12:32 (football.ua)
Зідан отримав привабливу пропозицію від ПСЖ, але не готовий її прийняти Зідан отримав привабливу пропозицію від ПСЖ, але не готовий її прийняти
Певне, французький фахівець не очолить паризький гранд.
Футбол 25 травня 2022, 12:59 (football.ua)
Анчелотті: Я можу увійти до історії? Не одержимий індивідуальними нагородами Анчелотті: Я можу увійти до історії? Не одержимий індивідуальними нагородами
Італійський тренер — про можливість виграти чотири Ліги чемпіонів.
Футбол 25 травня 2022, 00:22 (football.ua)
ПСЖ готовий продати Неймара ПСЖ готовий продати Неймара
Французький клуб розгляне пропозиції щодо вінгера.
Футбол 25 травня 2022, 00:57 (football.ua)
Маркос Антоніо на цьому тижні пройде медогляд для Лаціо Маркос Антоніо на цьому тижні пройде медогляд для Лаціо
Наближається момент підписання контракту з гравцем Шахтаря.
Футбол 25 травня 2022, 07:55 (football.ua)
Віковий голкіпер Лаціо отримав автоматичне продовження контракту за вихід команди до Ліги Європи Віковий голкіпер Лаціо отримав автоматичне продовження контракту за вихід команди до Ліги Європи
Утім, сам страж воріт ще не вирішив долю свого майбутнього.
Футбол 25 травня 2022, 08:11 (football.ua)
ПСЖ розраховує на продаж низки гравців ПСЖ розраховує на продаж низки гравців
На часі великі зміни в складі чемпіонів Франції.
Футбол 25 травня 2022, 08:31 (football.ua)
Ібрагімович погодився на операцію на коліні задля продовження контракту з Міланом Ібрагімович погодився на операцію на коліні задля продовження контракту з Міланом
Нападник не хоче завершувати виступи на професійному рівні.
Футбол 25 травня 2022, 08:54 (football.ua)
Рома — Феєнорд. Напередодні Рома — Феєнорд. Напередодні
Пропонуємо до вашої уваги анонс зустрічі.
Футбол 25 травня 2022, 09:04 (football.ua)
Клопп — керманич року в АПЛ Клопп — керманич року в АПЛ
Наставника Ліверпуля відзначили почесною нагородою.
Футбол 25 травня 2022, 09:26 (football.ua)
Уряд Великої Британії схвалив продаж Челсі Уряд Великої Британії схвалив продаж Челсі
19-річна епоха правління колишніх власників добігла кінця.
Футбол 25 травня 2022, 09:47 (football.ua)
Представники АПЛ долучилися до табору збірної України Представники АПЛ долучилися до табору збірної України
Національна команда нашої країни виходить на фінальний етап підготовки до матчу проти Шотландії.
Футбол 25 травня 2022, 10:14 (football.ua)
Хмара тегів