Архів новин

новини: 28 червня 2020 у рубриці:

Десна вирвала перемогу у Динамо на останніх хвилинах матчу

Підопічні Олексія Михайличенка упустили можливість піти у відрив від Зорі, програвши Десні (2: 3).
Футбол 28 червня 2020, 23:56 (football.ua)

Саутгемптон розібрався з Уотфордом Саутгемптон розібрався з Уотфордом
Завершився матч 32-го туру англійської Прем'єр-ліги між двома командами.
Футбол 28 червня 2020, 22:43 (football.ua)
Хомченовський: Нульову нічию з чемпіоном вважаю досить непоганим результатом Хомченовський: Нульову нічию з чемпіоном вважаю досить непоганим результатом
Хавбек прокоментував результат зустрічі з "
Футбол 28 червня 2020, 19:24 (football.ua)
Леванте - Бетіс 4: 2 Відео голів та огляд матчу Леванте - Бетіс 4: 2 Відео голів та огляд матчу
Пропонуємо вашій увазі кращі моменти поєдинку.
Футбол 28 червня 2020, 20:32 (football.ua)
Каргбо зіграє проти Десни з перших хвилин Каргбо зіграє проти Десни з перших хвилин
Стали відомі стартові склади команд на матч 28 туру УПЛ між чернігівською Десною і київським Динамо.
Футбол 28 червня 2020, 20:28 (football.ua)
Морозюк відзначився асистом в матчі проти Денізліспора Морозюк відзначився асистом в матчі проти Денізліспора
Українець зробив вивірену передачу з правого флангу.
Футбол 28 червня 2020, 22:40 (football.ua)
Вольфсбург - Баварія 0: 4 Відео голів та огляд матчу Вольфсбург - Баварія 0: 4 Відео голів та огляд матчу
У заключному матчі чемпіонату Баварія розгромила на виїзді Вольфсбург.
Футбол 28 червня 2020, 06:12 (football.ua)
Сельта - Барселона 2: 2 Відео голів та огляд матчу Сельта - Барселона 2: 2 Відео голів та огляд матчу
Вашій увазі відеоогляд поєдинку 32-го туру чемпіонату Іспанії.
Футбол 28 червня 2020, 08:23 (football.ua)
Тренер Львова: Самі зіпсували собі гру і не зуміли перемогти Тренер Львова: Самі зіпсували собі гру і не зуміли перемогти
Головний тренер львівської команди - про матч проти Карпат.
Футбол 28 червня 2020, 10:31 (football.ua)
Кальярі - Торіно 4: 2 Відео голів та огляд матчу Кальярі - Торіно 4: 2 Відео голів та огляд матчу
Пропонуємо вашій увазі огляд поєдинку чемпіонату Італії.
Футбол 28 червня 2020, 13:44 (football.ua)
Індзагі: Без характеру не змогли б обіграти Фіорентину Індзагі: Без характеру не змогли б обіграти Фіорентину
Наставник римлян прокоментував перемогу команди.
Футбол 28 червня 2020, 13:43 (football.ua)
Діда: У першому поєдинку після відновлення Карпати виглядали гідно Діда: У першому поєдинку після відновлення Карпати виглядали гідно
Форвард прокоментував результат львівського дербі.
Футбол 28 червня 2020, 13:54 (football.ua)
Зозуля продовжив безгольову серію до 21 матчу, але взяв участь у перемозі Альбасете Зозуля продовжив безгольову серію до 21 матчу, але взяв участь у перемозі Альбасете
Український форвард не може забити з жовтня минулого року.
Футбол 28 червня 2020, 18:17 (football.ua)
Кальярі в результативному матчі обіграв Торіно Кальярі в результативному матчі обіграв Торіно
Завершився матч 28-го туру італійської Серії А.
Футбол 28 червня 2020, 01:45 (football.ua)
Боруссія М - Герта 2: 1 Відео голів та огляд матчу Боруссія М - Герта 2: 1 Відео голів та огляд матчу
Футбол 28 червня 2020, 04:02 (football.ua)