Десна вирвала перемогу у Динамо на останніх хвилинах матчу

28 червня 2020, 23:56 | Футбол
десна - динамо, фото фк динамо

У центральному матчі ігрового дня в УПЛ чернігівська Десна приймала київське Динамо. Головний тренер гостей Олексій Михайличенко вперше випустив з перших хвилин Ібрагіма Каргбо, який зайняв місце в центрі нападу. Надалі бельгієць відзначився результативною дією, правда, навряд чи він цьому зрадів. Для киян все почалося добре, адже вони відкрили рахунок вже на четвертій хвилині. Циганков підібрав м'яч в штрафному майданчику, поліпшив позицію і прицільним ударом вразив ворота Паста - 0: 1.

Пропустивши, чернігівці не розгубилися, відразу ж пішовши в атаку. Через кілька хвилин вони претендували на призначення пенальті після падіння Картушова в штрафний, але система VAR підказала, що порушення правил не було. Ще через кілька хвилин відзначитися міг Філіппов, який пробив у дотик після прострілу Фаворова, але його удару трохи не вистачило точності. А вже в наступній атаці підопічні Олександра Рябоконя відновили паритет. Кузик розрізав оборону пасом на Картушова, Єгор з першої спроби не зміг переграти Бущана, а з другої відправив м'яч у сітку - 1: 1.

Після пропущеного гола гості знову заволоділи ініціативу, маючи намір якомога швидше знову вийти вперед. Однак їх дії в атаці не були успішними. Зате чернігівці цілком могли забити - Кузик вирвався на побачення з Бущаном і міг вивести свою команду вперед, але вирішив поділити м'ячем з Філіпповим, однак помилився при передачі. Десна продовжувала тиснути на чужу штрафну, що незабаром таки призвело до забитого голу. Каргбо забив перший м'яч за Динамо, правда, в свої ворота - нападник зрізав м'яч у сітку після подачі кутового - 2: 1.

Повівши в рахунку, господарі знову віддали м'яч у володіння супернику. Вербич часто брав гру на себе, намагаючись власними силами пройти оборону чернігівчан, проте захист господарів щоразу діяла надійно. Не допомагали киянам і зароблені стандарти. А ось Десна знову могла забити після подачі кутового, але Караваєв в останній момент встиг випередити Фаворова. Підопічні Рябоконя солідніше вигляди в атаці, ніж їх суперник, і були ближчими до того, щоб збільшити розрив у рахунку, ніж пропустити. В кінцевому рахунку ні першого, ні другого не сталося. Команди пішли на перерву за мінімальної переваги Десни.

Гості активно почали другу половину зустрічі і могли забити вже на другій хвилині тайму, але Вербич пробіг повз м'яча, прагнучи зіграти на добиванні. Підопічні Михайличенка багато володіли м'ячем на чужій половину поля, проте їм не вдавалося розкрити ешелоновану оборону господарів. Замість цього Динамо ледь не пропустило після контратаки чернігівчан. Кузик легко прибрав Кадір на замаху і міг забивати, але пробив прямо в Бущана.

Згодом гості стали все ближче підбиратися до воріт суперника. Допомогти забити могли зароблені стандартні положення, але подачі штрафних і кутових так і не приводили до реальної загрози воротам Паста. Час від часу Десна заспокоювала гру, але потім продовжувала діяти другим номером, граючи на утримання рахунку. У якийсь момент здавалося, що чернігівці убезпечили себе від пропущеного гола, перехопивши ініціативу, проте вони все ж пропустили. На 86-й хвилині Де Піна відпасував на Циганкова, а Віктор п'ятою переправив м'яч у ворота - 2: 2.

Після цього кияни були рішуче налаштовані по гарячих слідах забити ще і вирвати перемогу. Вони практично всім складом перебралися на чужу половину поля, але велика кількість гравців попереду не дало якість. Команда Михайличенка, навпаки пропустила в компенсований час. Гітченко виграв позиційну боротьбу після подачі кутового і послав м'яч над Бущаном, який не врятував - 3: 2.

У Динамо просто не залишилося часу для того, щоб врятуватися, так що за підсумками зустрічі вони не розжилися хоча б одним набраним очком. Кияни втратили можливість відірватися на безпечну відстань від Зорі. "

У 29-му турі Десна зіграє з Ковалевським Колосом, а Динамо очікує чергове принципове протистояння з донецьким Шахтарем.

Десна - Динамо 3: 2.

Голи: Картушов, 12, Каргбо, 26 (у свої ворота), Гітченко, 90 + 2 - Циганков, 4, 86 Десна: Паст - Фаворов, Гітченко, Тамм, Конопля - Домбровський, Огиря - Картушов (Арвеладзе, 90 + 1).