новини: 19 березня 2023 у рубриці:

Ювентус у непростому поєдинку здолав Інтер

Завершився матч чемпіонату Італії.
Футбол 19 березня 2023, 23:52 (football.ua)

Марсель з Маліновським перервав 19-матчеву безпрограшну серію Реймса Марсель з Маліновським перервав 19-матчеву безпрограшну серію Реймса
Провансальці змогли знайти слабкі сторони у команді Вілла Стілла.
Футбол 19 березня 2023, 23:41 (football.ua)
Фрайбург на 90+6 хвилині втратив перемогу над Майнцем Фрайбург на 90+6 хвилині втратив перемогу над Майнцем
Команда Крістіана Штрайха не змогла здобути три бали у важкому виїзному матчі.
Футбол 19 березня 2023, 22:32 (football.ua)
Ротань назвав головну ціль молодіжної збірної України Ротань назвав головну ціль молодіжної збірної України
Фахівець прокоментував майбутній Євро-2023.
Футбол 19 березня 2023, 22:55 (football.ua)
Жіноча збірна України з футзалу здобула срібло чемпіонату Європи Жіноча збірна України з футзалу здобула срібло чемпіонату Європи
Історичне досягнення нашої команди.
Футбол 19 березня 2023, 23:16 (football.ua)
Пасічі – сьомі брати, які зіграли в одному матчі за різні клуби в Україні Пасічі – сьомі брати, які зіграли в одному матчі за різні клуби в Україні
Цікаве спостереження з чемпіонату України.
Футбол 19 березня 2023, 23:25 (football.ua)
Усік – Ф юрі: WBA встановила дедлайн для підписання контракту на бій Усік – Ф'юрі: WBA встановила дедлайн для підписання контракту на бій
Всесвітня боксерська асоціація готова чекати до 1 квітня.
Спорт 19 березня 2023, 21:40 (Зеркало недели)
У матчі Інгулець – Чорноморець забили один із найшвидших пенальті у Чемпіонатах України У матчі Інгулець – Чорноморець забили один із найшвидших пенальті у Чемпіонатах України
Автором забитого голу став новачок одеської команди.
Футбол 19 березня 2023, 20:56 (football.ua)
Інгулець – Чорноморець 1:2 Відео голів та огляд матчу УПЛ Інгулець – Чорноморець 1:2 Відео голів та огляд матчу УПЛ
Дивіться відео найкращих моментів матчу УПЛ, що відбувся 19 березня 2023 року, 13:00.
Футбол 19 березня 2023, 20:59 (football.ua)
Севілья програла Хетафе через гол свого колишнього форварда Севілья програла Хетафе через гол свого колишнього форварда
Завершився матч чемпіонату Іспанії.
Футбол 19 березня 2023, 21:26 (football.ua)
Маліновський вийде у старті Марселя на матч проти Реймса Маліновський вийде у старті Марселя на матч проти Реймса
Українець із перших хвилин зіграє у грі чемпіонату Франції.
Футбол 19 березня 2023, 21:45 (football.ua)
Лаціо — Рома 1:0 Відео голу та огляд матчу чемпіонату Італії. Лаціо — Рома 1:0 Відео голу та огляд матчу чемпіонату Італії.
Дивіться відео найкращих моментів матчу Серії А, що відбувся 19 березня 2023 року, 19:00.
Футбол 19 березня 2023, 22:31 (football.ua)
Рух звільнив Кучука Рух звільнив Кучука
Фахівець залишив львівський клуб.
Футбол 19 березня 2023, 18:10 (football.ua)
Педро зіграє з перших хвилин римського дербі Педро зіграє з перших хвилин римського дербі
Стали відомі стартові склади команд для поєдинку 27-го туру італійської Серії А, у якому зіграють римський Лаціо та римська Рома.
Футбол 19 березня 2023, 18:20 (football.ua)
Брайтон без проблем вийшов у півфінал Кубка Англії Брайтон без проблем вийшов у півфінал Кубка Англії
Колектив Роберто Де Дзербі проводить чудовий сезон.
Футбол 19 березня 2023, 18:23 (football.ua)
Уніон переміг Айнтрахт та піднявся на третє місце Бундесліги Уніон переміг Айнтрахт та піднявся на третє місце Бундесліги
Берлінці оговтуються після вильоту з Ліги Європи.
Футбол 19 березня 2023, 18:30 (football.ua)
Ван Леувен – найкращий тренер 18 туру УПЛ, Капіч – найкращий гравець Ван Леувен – найкращий тренер 18 туру УПЛ, Капіч – найкращий гравець
Визначили найкращих у номінаціях УПЛ.
Футбол 19 березня 2023, 18:43 (football.ua)
Кроос: Мені не шкода Азара, не думаю, що в нього погане життя Кроос: Мені не шкода Азара, не думаю, що в нього погане життя
Німець дав коментар щодо свого одноклубника.
Футбол 19 березня 2023, 19:02 (football.ua)
Шахтар — Рух 2:0 Відео голів та огляд матчу УПЛ Шахтар — Рух 2:0 Відео голів та огляд матчу УПЛ
Футбол 19 березня 2023, 19:09 (football.ua)
Ла Ліга. Впевнені перемоги Реал Сосьєдада та Вільярреала 2Ла Ліга. Впевнені перемоги Реал Сосьєдада та Вільярреала
Завершились два матчі чемпіонату Іспанії.
Футбол 19 березня 2023, 19:19 (football.ua)
Арсенал – Крістал Пелес 4:1 Відео голів та огляд матчу АПЛ Арсенал – Крістал Пелес 4:1 Відео голів та огляд матчу АПЛ
Дивіться відео найкращих моментів матчу АПЛ, що відбувся 19 березня 2023 року, 16:00.
Футбол 19 березня 2023, 19:29 (football.ua)
Стали відомі півфінальні пари Кубка Англії Стали відомі півфінальні пари Кубка Англії