Архів новин

новини: 14 березня 2023 у рубриці:

Пента-трик Голанда допоміг Манчестер Сіті розтрощити РБ Лейпциг на шляху до чвертьфіналу Ліги чемпіонів

Команда Хосепа Гвардіола не залишила шансів обороні суперників на власному полі, хоча матч на виїзді завершила нічиєю.
Футбол 14 березня 2023, 23:55 (football.ua)

Голанд повторив рекорд Луїса Адріано та Мессі Голанд повторив рекорд Луїса Адріано та Мессі
Норвежець забив п'ять голів у ворота Лейпцига.
Футбол 14 березня 2023, 23:32 (football.ua)
Вінгер Барселони зацікавив Лідс Вінгер Барселони зацікавив Лідс
"Павичі" хочуть підписати новачка.
Футбол 14 березня 2023, 22:31 (football.ua)
Манчестер Сіті – Лейпциг: відео голів та огляд матчу Ліги чемпіонів Манчестер Сіті – Лейпциг: відео голів та огляд матчу Ліги чемпіонів
Дивіться відео найкращих моментів матчу ЛЧ, що відбувся 14 березня 2023 року, 22:00.
Футбол 14 березня 2023, 23:07 (football.ua)
Рафінья зацікавив три клуби АПЛ Рафінья зацікавив три клуби АПЛ
Бразилець може повернутись в чемпіонат Англії.
Футбол 14 березня 2023, 23:28 (football.ua)
Рюдігер: Ми повинні почати другу гру з Ліверпулем краще, ніж ми це зробили на Енфілді Рюдігер: Ми повинні почати другу гру з Ліверпулем краще, ніж ми це зробили на Енфілді
Футболіст висловився перед грою-відповіддю проти англійців.
Футбол 14 березня 2023, 21:01 (football.ua)
Гласнер: У першому матчі проти Наполі ми були недостатньо швидкі Гласнер: У першому матчі проти Наполі ми були недостатньо швидкі
Головний тренер Айнтрахта — про майбутню гру Ліги чемпіонів.
Де Брюйне та Стоунз зіграють із перших хвилин матчу-відповіді проти РБ Лейпциг Де Брюйне та Стоунз зіграють із перших хвилин матчу-відповіді проти РБ Лейпциг
Стали відомі стартові склади команд для матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА, у якому зіграють Манчестер Сіті та РБ Лейпциг.
Футбол 14 березня 2023, 21:21 (football.ua)
Піке – про справу Алвеса: Легко сказати, що він в усьому винен Піке – про справу Алвеса: Легко сказати, що він в усьому винен
Жерар висловився про дії свого колишнього одноклубника.
Футбол 14 березня 2023, 21:27 (football.ua)
Роде: Не все втрачено Роде: Не все втрачено
Півзахисник Айнтрахта Ф вірить, що його команда може поборотись за вихід далі.
Футбол 14 березня 2023, 21:31 (football.ua)
Фанату, який ображав форварда Брентфорда Тоуні, дали чотири місяці ув язнення Фанату, який ображав форварда Брентфорда Тоуні, дали чотири місяці ув'язнення
Вболівальник також не зможе відвідувати стадіони.
Футбол 14 березня 2023, 21:58 (football.ua)
Гарначо отримав важку травму та не зможе дебютувати за збірну Аргентини Гарначо отримав важку травму та не зможе дебютувати за збірну Аргентини
Футболіст буде відновлюватись від травми.
Футбол 14 березня 2023, 22:27 (football.ua)
Російський боксер із канадським паспортом розкритикував Вуса за заяви на адресу РФ Російський боксер із канадським паспортом розкритикував Вуса за заяви на адресу РФ
Артур Бетербієв не згоден з позицією українського чемпіона, але при цьому вважає за краще жити подалі від режиму Путіна та війни.
Спорт 14 березня 2023, 17:24 (Зеркало недели)
Україна проведе історичний товариський матч із Німеччиною у червні – ЗМІ Україна проведе історичний товариський матч із Німеччиною у червні – ЗМІ
Для німецької збірної це буде ювілейний поєдинок.
Спорт 14 березня 2023, 17:42 (Зеркало недели)
Челсі не розглядає можливість підписання Неймара Челсі не розглядає можливість підписання Неймара
Лондонський клуб не зацікавлений у бразильці.
Футбол 14 березня 2023, 16:55 (football.ua)
Ремзі – новий капітан збірної Уельсу Ремзі – новий капітан збірної Уельсу
У збірній визначились із тим, хто замінить Гарета Бейла.
Футбол 14 березня 2023, 17:05 (football.ua)
УАФ: Запісоцький не відсторонений від посади УАФ: Запісоцький не відсторонений від посади
Схоже, рішення суду не набуло чинності…
Футбол 14 березня 2023, 17:18 (football.ua)
Анчелотті: Камавінга недоторканний для Реалу Анчелотті: Камавінга недоторканний для Реалу
Італієць похвалив свого півзахисника.
Футбол 14 березня 2023, 17:39 (football.ua)
Тен Гаг хоче, щоб Лінделеф залишився в МЮ Тен Гаг хоче, щоб Лінделеф залишився в МЮ
Шведський захисник потрібен тренеру.
Футбол 14 березня 2023, 18:57 (football.ua)
Нові імена у суперника: у збірну Італії приїде форвард з Аргентини Нові імена у суперника: у збірну Італії приїде форвард з Аргентини
Молодий футболіст припав до душі Манчіні.
Футбол 14 березня 2023, 19:26 (football.ua)
ПСЖ цікавиться Влаховичем ПСЖ цікавиться Влаховичем
Серб може перебратись в Лігу 1.
Футбол 14 березня 2023, 19:29 (football.ua)
Кварацхелія: Якщо ви не використовуєте свій мозок, ви ніколи не покращитеся Кварацхелія: Якщо ви не використовуєте свій мозок, ви ніколи не покращитеся
Футболіст зізнався, що досягнути топового рівня йому допомогли помилки.
Футбол 14 березня 2023, 19:57 (football.ua)
Анчелотті – перед матчем з Ліверпулем: Треба спробувати виграти Анчелотті – перед матчем з Ліверпулем: Треба спробувати виграти