Дніпро-1 утретє за євросезон програв АЕК Ларнака

Колектив Олександра Кучера ускладнив собі завдання перед матчем-відповіддю.
Футбол 17 лютого 2023, 00:00 (football.ua)

Севілья не залишила шансів ПСВ Севілья не залишила шансів ПСВ
Колектив з Іспанії здобув комфортну перемогу у першому поєдинку з "червоно-білими".
Футбол 16 лютого 2023, 23:59 (football.ua)
Педрі пропустить близько місяця через травму стегна Педрі пропустить близько місяця через травму стегна
Хавбек, ймовірно, пропустить матч проти Реала.
Футбол 16 лютого 2023, 22:58 (football.ua)
Хаві: Поїдемо на Олд Траффорд по путівку до наступного раунду Хаві: Поїдемо на Олд Траффорд по путівку до наступного раунду
Фахівець поспілкувався із пресою після гри.
Футбол 16 лютого 2023, 23:23 (football.ua)
Рашфорд повторив свій рекорд результативності за сезон Рашфорд повторив свій рекорд результативності за сезон
Нападник показує прекрасну гру.
Футбол 16 лютого 2023, 23:26 (football.ua)
Тен Гаг: Арбітр мав вилучати Кунде, це був чіткий фол проти Рашфорда Тен Гаг: Арбітр мав вилучати Кунде, це був чіткий фол проти Рашфорда
Фахівець задоволений темпом поєдинку на Камп Ноу.
Футбол 16 лютого 2023, 23:41 (football.ua)
Шахтар утримав перемогу над Ренном Шахтар утримав перемогу над Ренном
Колектив Ігора Йовічевіча записав на свій рахунок одразу два м'ячі в першому таймі, після чого намагався втримати перевагу.
Футбол 16 лютого 2023, 21:43 (football.ua)
Барселона та Манчестер Юнайтед у шаленому матчі зіграли внічию Барселона та Манчестер Юнайтед у шаленому матчі зіграли внічию
Обидві команди продемонстрували високоякісний футбол на Камп Ноу.
Зальцбург — Рома 1:0 Відео голу та огляд матчу Ліги Європи Зальцбург — Рома 1:0 Відео голу та огляд матчу Ліги Європи
Дивіться відео найкращих моментів матчу 1/16 фіналу Ліги Європи, що почався 16 лютого 2023, 19:45.
Футбол 16 лютого 2023, 22:30 (football.ua)
Барселона — Манчестер Юнайтед 2:2 Відео голів та огляд матчу Ліги Європи Барселона — Манчестер Юнайтед 2:2 Відео голів та огляд матчу Ліги Європи
Футбол 16 лютого 2023, 22:37 (football.ua)
Аке: Зарано радіти, адже в Арсеналу ще гра в запасі Аке: Зарано радіти, адже в Арсеналу ще гра в запасі
Гравець "містян" вважає, що перемога над Арсеналом не стала переломною в боротьбі з чемпіонство.
Футбол 16 лютого 2023, 18:25 (football.ua)
Конопля та Криськів зіграють із перших хвилин проти Ренна Конопля та Криськів зіграють із перших хвилин проти Ренна
Стали відомі стартові склади команд для першого поєдинку 1/16 фіналу Ліги Європи УЄФА, у якому зіграють донецький Шахтар та Ренн.
Футбол 16 лютого 2023, 18:34 (football.ua)
Джо Коул: Мудрика потрібно трохи покритикувати Джо Коул: Мудрика потрібно трохи покритикувати
Англієць висловився про українського вінгера.
Футбол 16 лютого 2023, 18:44 (football.ua)
Санчо вийде в основі МЮ на матч Ліги Європи проти Барселони Санчо вийде в основі МЮ на матч Ліги Європи проти Барселони
Стали відомі стартові склади команд на плей-оф ЛЄ.
Футбол 16 лютого 2023, 18:52 (football.ua)
Динамо продовжило контракт із форвардом Динамо продовжило контракт із форвардом
Клуб перепідписав угоду з молодим гравцем.
Футбол 16 лютого 2023, 18:54 (football.ua)
Буяльський, Ванат та Перріс повернулись до загальної групи Буяльський, Ванат та Перріс повернулись до загальної групи
Тренерський штаб Мірчі Луческу може розраховувати на гравців.
Футбол 16 лютого 2023, 19:01 (football.ua)
Рафінья назвав гравця МЮ, якого запросив би в Барселону Рафінья назвав гравця МЮ, якого запросив би в Барселону
Бразилець хотів би бачити у клубі свого співвітчизника.
Футбол 16 лютого 2023, 19:21 (football.ua)
Атлетіко побореться за Фірміно Атлетіко побореться за Фірміно
Мадридці цікавляться футболістом зі збірної Бразилії.
Футбол 16 лютого 2023, 19:49 (football.ua)
Відома зарплата Маліновського в Марселі Відома зарплата Маліновського в Марселі
Українець далеко не на перших місцях у переліку.
Футбол 16 лютого 2023, 19:56 (football.ua)
Мудрик: Воїн може програвати битви на своєму шляху, але в кінці він перемагає Мудрик: Воїн може програвати битви на своєму шляху, але в кінці він перемагає
Футболіст заряджений на позитивні результати.
Футбол 16 лютого 2023, 20:24 (football.ua)
Реал цікавиться Далотом Реал цікавиться Далотом
Португалець може перебратись в Ла Лігу.
Футбол 16 лютого 2023, 20:45 (football.ua)
Пеглоу та Хайнер дебютують у складі Дніпра-1 в матчі проти АЕК Ларнака Пеглоу та Хайнер дебютують у складі Дніпра-1 в матчі проти АЕК Ларнака
Стали відомі стартові склади команд для першого поєдинку 1/16 фіналу Ліги конференцій УЄФА, у якому зіграють кіпрський АЕК Ларнака та дніпровськи...
Футбол 16 лютого 2023, 20:48 (football.ua)
Українець Кучерявий змінив клуб у Шотландії Українець Кучерявий змінив клуб у Шотландії
Футболіст буде грати у третьому дивізіоні.
Футбол 16 лютого 2023, 20:51 (football.ua)
Шахтар – Ренн: відео голів та огляд матчу Ліги Європи Шахтар – Ренн: відео голів та огляд матчу Ліги Європи
Футбол 16 лютого 2023, 20:55 (football.ua)
Тухель може змінити Галтьє, хоча боси мріють про Зідана Тухель може змінити Галтьє, хоча боси мріють про Зідана
Фахівець залишається на своїй посаді, проте чи на довго?
Футбол 16 лютого 2023, 21:23 (football.ua)