Архів новин 

новини: 16 жовтня 2024 у рубриці:  

Мусіала може допомогти Баварії у найближчому матчі на тлі отриманої травми

Німецький хавбек демонструє прогрес у відновленні напередодні матчу зі Штутгартом.
Футбол 16 жовтня 2024, 23:34 (football.ua)

Мамардашвілі розповів, чому погодився перейти в Ліверпуль Мамардашвілі розповів, чому погодився перейти в Ліверпуль
Грузинський воротар приєднається до мерсісайдського клубу влітку 2025 року.
Футбол 16 жовтня 2024, 23:06 (football.ua)
Джованні Сімеоне – про Конте: Він дійсно нагадує мені мого батька Дієго Джованні Сімеоне – про Конте: Він дійсно нагадує мені мого батька Дієго
Гравець відзначив футбольну пристрасть обох спеціалістів.
Футбол 16 жовтня 2024, 21:16 (football.ua)
Фабрегас: Найталановитіший гравець світу? Ламін Ямал Фабрегас: Найталановитіший гравець світу? Ламін Ямал
Керманич Комо також відреагував на порівняння Ламіна з Ліонелем Мессі.
Футбол 16 жовтня 2024, 21:47 (football.ua)
Погба готовий піти на скорочення зарплати, щоб залишитися в Ювентусі Погба готовий піти на скорочення зарплати, щоб залишитися в Ювентусі
Француз хоче довести свою спроможність допомогти "б'янконері".
Футбол 16 жовтня 2024, 22:39 (football.ua)
Мареска: Палмер схожий на дитину Мареска: Палмер схожий на дитину
Керманич Челсі висловився про молодого англійського плеймейкера.
Футбол 16 жовтня 2024, 22:50 (football.ua)
Стародавню Оранжерею відновлено! Стародавню Оранжерею відновлено!
Історія колективного подолання біди та доброї справи. Війна не щадить нікого і нічого. Не пощадила вона і стародавню теплицю Одеського Ботанічно...
Україна 16 жовтня 2024, 17:45 (Odessa Daily)
Рома зможе розраховувати на Довбика в поєдинку з Інтером – CdS Рома зможе розраховувати на Довбика в поєдинку з Інтером – CdS
Зустріч римського та міланського клубів відбудеться в неділю, 20 жовтня.
Футбол 16 жовтня 2024, 17:41 (football.ua)
Мората встановив унікальне досягнення в збірній Іспанії Мората встановив унікальне досягнення в збірній Іспанії
Гравець забивав за національну команду, представляючи п'ять різних клубів.
Футбол 16 жовтня 2024, 18:09 (football.ua)
Варан: У футболі стало значно менше креативності, менше геніїв на полі Варан: У футболі стало значно менше креативності, менше геніїв на полі
Погляд від колишнього французького центрбека на сучасний розвиток футболу.
Футбол 16 жовтня 2024, 19:09 (football.ua)
Жіноча збірна України з футзалу стартувала у відборі ЖЧС-2025 з поразки від Франції Жіноча збірна України з футзалу стартувала у відборі ЖЧС-2025 з поразки від Франції
Українки не змогли реабілітуватися після невдалого першого тайму.
Футбол 16 жовтня 2024, 19:57 (football.ua)
Вітор Роке – про період у Барселоні: Я не посміхався шість-сім місяців Вітор Роке – про період у Барселоні: Я не посміхався шість-сім місяців
Бразильський виконавець хотів би продовжити кар'єру в Бетісі.
Футбол 16 жовтня 2024, 20:30 (football.ua)
Кейн — про Тухеля: З нетерпінням чекаю знову пограти під керівництвом боса! Кейн — про Тухеля: З нетерпінням чекаю знову пограти під керівництвом боса!
Англійський форвард та німецький фахівець вже мають досвід спільної роботи в Баварії.
Футбол 16 жовтня 2024, 20:31 (football.ua)
Мората: Пенальті? Я залишив дірку в газоні після удару Мората: Пенальті? Я залишив дірку в газоні після удару
Форвард Іспанії прокоментував перемогу над Сербією.
Футбол 16 жовтня 2024, 09:27 (football.ua)
Хет-трик та два асисти Мессі допомогли Аргентині розбити Болівію Хет-трик та два асисти Мессі допомогли Аргентині розбити Болівію
Після невеличкої перерви, команда Скалоні повернулась до перемог.
Футбол 16 жовтня 2024, 09:32 (football.ua)
Бенфіка виступила із заявою щодо можливої ??тривалої дискваліфікації Бенфіка виступила із заявою щодо можливої ??тривалої дискваліфікації
Португальський клуб підозрюється у корупції та податковому шахрайстві.
Футбол 16 жовтня 2024, 09:47 (football.ua)
Варан: Система побудована так, щоб гравець не бачив, що його дурять Варан: Система побудована так, щоб гравець не бачив, що його дурять
Ексфутболіст розповів про труднощі в співпраці з агентами.
Футбол 16 жовтня 2024, 09:56 (football.ua)
Паоло Мальдіні: Дебют Даніеля? Батьківські емоції сильніше за просто футбольні Паоло Мальдіні: Дебют Даніеля? Батьківські емоції сильніше за просто футбольні
Легендарний ексгравець збірної Італії прокоментував перший виступ сина за національну команду.
Футбол 16 жовтня 2024, 10:35 (football.ua)
Матч Оболонь – Динамо Київ обслужить Копієвський та інші призначення арбітрів на десятий тур УПЛ Матч Оболонь – Динамо Київ обслужить Копієвський та інші призначення арбітрів на десятий тур УПЛ
Система ВАР буде присутня на кожному матчі чемпіонату України.
Футбол 16 жовтня 2024, 10:47 (football.ua)
Офіційно: Томас Тухель — новий головний тренер збірної Англії Офіційно: Томас Тухель — новий головний тренер збірної Англії
Однак завершуватиме груповий етап Ліги націй команда ще на чолі з Лі Карслі.
Футбол 16 жовтня 2024, 11:57 (football.ua)
Мессі: Незважаючи на мій вік, у збірній я відчуваю себе дитиною Мессі: Незважаючи на мій вік, у збірній я відчуваю себе дитиною
Форвард Аргентини прокоментував перемогу над Болівією.
Футбол 16 жовтня 2024, 12:27 (football.ua)
УПЛ не потрапила до рейтингу топ-20 найкращих ліг світу за версією Opta УПЛ не потрапила до рейтингу топ-20 найкращих ліг світу за версією Opta
У десятці найкращих одразу два чемпіонати Англії — АПЛ та Чемпіоншип.
Футбол 16 жовтня 2024, 13:16 (football.ua)
Юрич: У Ромі я неначе в раю Юрич: У Ромі я неначе в раю
Керманич Роми прокоментував справи всередині клубу.
Футбол 16 жовтня 2024, 13:35 (football.ua)
Адвокатка Мбаппе: Ми навіть не знаємо, проти кого подана ця заява Адвокатка Мбаппе: Ми навіть не знаємо, проти кого подана ця заява
Захисниця гравця Реала прокоментувала останні новини.
Футбол 16 жовтня 2024, 14:09 (football.ua)
Бен-Єддер зізнався у алкогольної залежності Бен-Єддер зізнався у алкогольної залежності
Це було зроблено на суді за звинуваченням у сексуальному насильстві.
Футбол 16 жовтня 2024, 14:54 (football.ua)
Томас Тухель: Англія найняла переможця, але у міжнародному футболі це не гарантія Томас Тухель: Англія найняла переможця, але у міжнародному футболі це не гарантія
Чи зможе німецький фахівець скористатися новим шансом під ще більшим тиском.
Футбол 16 жовтня 2024, 15:01 (football.ua)
Тухель – третій спеціаліст не з Великої Британії на посаді головного тренера збірної Англії Тухель – третій спеціаліст не з Великої Британії на посаді головного тренера збірної Англії
Раніше "Трьома Левами" також опікувалися швед та італієць.
Футбол 16 жовтня 2024, 16:35 (football.ua)
Баварія оновила клубний логотип Баварія оновила клубний логотип
Неозброєним оком зміни можна й не помітити.
Футбол 16 жовтня 2024, 17:06 (football.ua)
Хмара тегів