Архів новин 

новини: 12 липня 2022 у рубриці:  

В Николаеве снова раздалась серия взрывов

В городе объявлена воздушная тревога
Україна 12 липня 2022, 05:06 (Зеркало недели)

Російські ліки допоможе чоловікам після коронавірусу Російські ліки допоможе чоловікам після коронавірусу
Дослідники з Росії розробили ліки на основі жирних кислот Омега-3 та інгредієнтів, взятих від водоростей. Воно допомагає відновити загальне здоро...
Здоров'я 12 липня 2022, 02:56 (NeBoley.com.ua)
Дієтологи назвали три найгірші «здорові» перекушування для схуднення Дієтологи назвали три найгірші «здорові» перекушування для схуднення
Це поширена помилка, що перекушування є основною причиною збільшення ваги, і хоча надмірне вживання чогось шкідливе для вас, насправді корисно пе...
Здоров'я 12 липня 2022, 03:46 (NeBoley.com.ua)
Скільки життів врятувала вакцина від COVID-19 в Україні та світі Скільки життів врятувала вакцина від COVID-19 в Україні та світі
У Міністерстві охорони здоров'я України нагадують, що вакцинація бустерною дозою для українців необхідна та нагадують, що центри вакцинації діють...
Здоров'я 12 липня 2022, 03:42 (NeBoley.com.ua)
К концу месяца в  Дії  появятся около 10 новых услуг К концу месяца в "Дії" появятся около 10 новых услуг
Новые услуги и революционные проекты пообещал Министр цифровой трансформации.
Україна 12 липня 2022, 04:23 (Зеркало недели)
Монастирський пояснив, на якій підставі поліція роздає повістки у військкомат Монастирський пояснив, на якій підставі поліція роздає повістки у військкомат
Глава МВС Денис Монастирський заявив, що поліція роздає повістки у військкомати на прохання ЗСУ. Також він сказав, що найближчим часом буде виріш...
Політика 12 липня 2022, 02:25 (glavnoe.ua)
Я не homo sapiens: Гордон показав кумедне відео, де росіянин виставив себе посміховиськом Я не homo sapiens: Гордон показав кумедне відео, де росіянин виставив себе посміховиськом
Український журналіст Дмитро Гордон не втрачає нагоди, щоб у черговий раз висміяти шанувальника "
Світські хроніки 12 липня 2022, 02:20 (ТСН.ua)
У Міносвіти порахували, скільки вчителів повернулося до України У Міносвіти порахували, скільки вчителів повернулося до України
Вчителі зможуть працювати дистанційно з-за кордону.
Україна 12 липня 2022, 02:07 (Зеркало недели)
В українські порти прибули перші вісім іноземних суден – ВМС ЗСУ В українські порти прибули перші вісім іноземних суден – ВМС ЗСУ
Це стало можливим після визволення захисниками України острова Зміїний..
Україна 12 липня 2022, 02:02 (Зеркало недели)
Американці хочуть бачити наступним президентом «нову особу» — опитування Американці хочуть бачити наступним президентом «нову особу» — опитування
Виборці-демократи у США не бажають висувати Байдена на наступних виборах.
Політика 12 липня 2022, 01:39 (Зеркало недели)
Відомий російський тенісист підозрюється у договірних матчах: ITF розпочала розслідування Відомий російський тенісист підозрюється у договірних матчах: ITF розпочала розслідування
Російський тенісист Аслан Карацев звинувачується в участі у договірних матчах.
Спорт 12 липня 2022, 01:32 (ТСН.ua)
Під Херсоном загинув російський генерал та 5 офіцерів Під Херсоном загинув російський генерал та 5 офіцерів
Спікер Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук повідомив про загибель 150 російських окупантів, включаючи генерала та п'ятьох о...
Події 12 липня 2022, 02:38 (glavnoe.ua)
Депутати хочуть залишити військових журналістів без роботи Депутати хочуть залишити військових журналістів без роботи
Українці ж будуть обмежені інформацією про події на фронті.
Україна 12 липня 2022, 00:36 (Зеркало недели)
Зеленский и Эрдоган обсудили создание безопасных коридоров для экспорта зерна в Черном море Зеленский и Эрдоган обсудили создание безопасных коридоров для экспорта зерна в Черном море
План ООН по экспорту украинского зерна на мировой рынок продолжают воплощать в жизнь.
Політика 12 липня 2022, 00:15 (Зеркало недели)
Дисбаланс електронів у печінці може бути поширеним фактором ризику захворювання Дисбаланс електронів у печінці може бути поширеним фактором ризику захворювання
Дослідники в Массачусетській лікарні загального профілю виявили несподіваний зв'язок між дисбалансом електронів у клітинах печінки та багатьма ме...
Здоров'я 12 липня 2022, 01:23 (e-news.com.ua)
Домашні маски для обличчя та волосся на травах Домашні маски для обличчя та волосся на травах
Навіть професійні косметологи, які зазвичай проти саморобних засобів, визнають: домашня косметика на травах справді працює. ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ Освіжаюч...
Здоров'я 12 липня 2022, 01:19 (e-news.com.ua)
Що ефективно при стійкій гіпертензії та обструктивному апное сну Що ефективно при стійкій гіпертензії та обструктивному апное сну
У пацієнтів із стійкою гіпертензією та обструктивним апное сну 3-місячна терапія постійним позитивним тиском у дихальних шляхах (CPAP) суттєво зн...
Здоров'я 12 липня 2022, 01:01 (e-news.com.ua)
Як захистити шкіру рук від сухості та лущення Як захистити шкіру рук від сухості та лущення
Корисні поради для Вашої краси і здоров’я. Багато людей в період холодів стикаються з проблемою потрісканих рук. Дощ, сніг, пронизливий до кісто...
Здоров'я 12 липня 2022, 00:29 (e-news.com.ua)
Секрет радості знаходиться в зоні печінки Секрет радості знаходиться в зоні печінки
Щоб поліпшити функцію печінки, треба як можна частіше сміятися. Китайська медицина на сторожі здоров’я і довголіття. Щоб поліпшити діяльність пе...
Здоров'я 12 липня 2022, 00:30 (e-news.com.ua)
Вчені: комбінації ліків можуть допомогти проти серцевої недостатності Вчені: комбінації ліків можуть допомогти проти серцевої недостатності
Багато пацієнтів із серцевою недостатністю могли б прожити набагато довше, якби вони приймали комбінацію нових препаратів, припускає дослідження....
Здоров'я 12 липня 2022, 00:55 (e-news.com.ua)
Ген недоумства підвищує ризик розвитку тяжкої форми COVID-19 Ген недоумства підвищує ризик розвитку тяжкої форми COVID-19
Дослідники з Медичної школи Університету Ексетера та Медичної школи Університету Коннектикуту проаналізували дані з британського Біобанку та вияв...
Здоров'я 12 липня 2022, 00:51 (e-news.com.ua)
Ягоди годжі (тибетський барбарис) захищають від грипу Ягоди годжі (тибетський барбарис) захищають від грипу
Оскільки сучасні вакцини проти грипу не гарантують повного захисту, дослідники продовжують шукати альтернативні засоби.. Нещодавно у дослідженні...
Здоров'я 12 липня 2022, 00:49 (e-news.com.ua)
Де чоловік Полякової: невдала спроба виїзду за кордон та тероборона Де чоловік Полякової: невдала спроба виїзду за кордон та тероборона
З початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну життя кожної української родини змінилося, зокрема це стосується й артистів..
Світські хроніки 12 липня 2022, 01:15 (ТСН.ua)
Рома виявляє інтерес до Белотті Рома виявляє інтерес до Белотті
Римський клуб може підсилити лінію нападу.
Футбол 12 липня 2022, 00:22 (football.ua)
Окупанти розстрілюють Харків та околиці з артилерії, РСЗВ та танків - Генштаб Окупанти розстрілюють Харків та околиці з артилерії, РСЗВ та танків - Генштаб
Генштаб ЗСУ інформує про оперативну обстановку на фронті до 18:00 сто тридцять восьмої доби героїчного протистояння Української нації російському...
Політика 12 липня 2022, 01:27 (glavnoe.ua)
Війна, день 138. У тимчасово окупованій Новій Каховці на Херсонщині знищено склад із боєприпасами Війна, день 138. У тимчасово окупованій Новій Каховці на Херсонщині знищено склад із боєприпасами
До вашої уваги інформація щодо російського вторгнення в Україну за підсумками 11 липня.
Футбол 12 липня 2022, 00:56 (football.ua)
Хмара тегів