Архів новин 

новини: 26 червня 2022 у рубриці:  

«Межигір'я» стане державним парком-пам'яткою

За попередньою оцінкою експертів, на території резиденції відзначається багата ландшафтна різноманітність.
Україна 26 червня 2022, 02:36 (Зеркало недели)

Вчені назвали продукти, які заважають досягти довголіття: відмовтеся від них Вчені назвали продукти, які заважають досягти довголіття: відмовтеся від них
Вчені провели дослідження та з'ясували, що люди-довгожителі зазвичай не вживають деяких продуктів. Зокрема, шкідливі продукти можуть викликати не...
Здоров'я 26 червня 2022, 02:33 (NeBoley.com.ua)
Євросоюз та Іран відновлюють переговори щодо ядерної угоди - Борелль Євросоюз та Іран відновлюють переговори щодо ядерної угоди - Борелль
Сполучені Штати, які в односторонньому порядку вийшли з ядерної угоди у 2018 році та ввели жорсткі економічні санкції проти Ірану, також мають по...
Політика 26 червня 2022, 01:40 (Зеркало недели)
Ретенційна кіста яєчника Ретенційна кіста яєчника
Ретенційні кісти яєчника – це збірне поняття, що поєднує кілька видів об'ємних пухлиноподібних новоутворень.. Вони становлять більшу частину утво...
Здоров'я 26 червня 2022, 01:51 (e-news.com.ua)
Як ми старимо шкіру Як ми старимо шкіру
Влітку ми із задоволенням підставляємо обличчя сонечку, а взимку поспішаємо до солярію.. Нам здається, що на засмаглому обличчі різні нерівності ...
Здоров'я 26 червня 2022, 01:32 (e-news.com.ua)
Оля Полякова просить Зеленського дати росіянці Білоцерківській українське громадянство Оля Полякова просить Зеленського дати росіянці Білоцерківській українське громадянство
Українська співачка Оля Полякова звернулася до президента України Володимира Зеленського з проханням надати російській журналістці Нікі Білоцеркі...
Світські хроніки 26 червня 2022, 00:55 (ТСН.ua)
У Харкові діяла ОЗУ, яка викрадала людей через житло У Харкові діяла ОЗУ, яка викрадала людей через житло
У Харкові судитимуть учасників злочинного угруповання, які займалися викраденням громадян для заволодіння їхнім житлом, повідомляє харківська пол...
Події 26 червня 2022, 01:20 (glavnoe.ua)
Глава Луганської області підтвердив здачу Сєвєродонецька Глава Луганської області підтвердив здачу Сєвєродонецька
Сергій Гайдай написав у своєму телеграм-каналі, що солдати ЗСУ вийшли з міста на заздалегідь підготовлені позиції. Раніше сьогодні про це говорив...
Політика 26 червня 2022, 01:16 (glavnoe.ua)
Конгрес США розгляне проект резолюції про визнання війни, розв язаної РФ в Україні, геноцидом Конгрес США розгляне проект резолюції про визнання війни, розв'язаної РФ в Україні, геноцидом
Резолюція матиме декларативний характер, проте стане важливим сигналом для всього світу.
Політика 26 червня 2022, 01:08 (Зеркало недели)
Небезпечні комахи, які мешкають поряд з нами Небезпечні комахи, які мешкають поряд з нами
КліщіМініатюрні та малопомітні, кліщі часто ховаються в густій \u200b\u200bрослинності, чекаючи людей або тварин. Укуси більшості кліщів нешкідли...
Здоров'я 26 червня 2022, 01:27 (e-news.com.ua)
Війна, день 122. Джонсон пішов би у відставку, якби довелось зупинити підтримку України Війна, день 122. Джонсон пішов би у відставку, якби довелось зупинити підтримку України
До вашої уваги інформація щодо російського вторгнення в Україну за підсумками 25 червня.
Футбол 26 червня 2022, 01:00 (football.ua)
Лідери G7 домовилися про заборону імпорту нового золота з Росії Лідери G7 домовилися про заборону імпорту нового золота з Росії
Мінфін США зробить офіційну заяву у вівторок щодо нової заборони.
Світ 26 червня 2022, 00:06 (Зеркало недели)
Депортовані українці зможуть повернутись додому навіть без паспорта — Верещук Депортовані українці зможуть повернутись додому навіть без паспорта — Верещук
Паспортів просто немає, їх відбирають у фільтраційних таборах.
Україна 26 червня 2022, 00:32 (Зеркало недели)
Потепління клімату Землі - не лише наслідок людської діяльності - дослідження Потепління клімату Землі - не лише наслідок людської діяльності - дослідження
Якщо виплеснути заховані природою в надрах Землі парникові гази – метан та вуглекислоту – в атмосферу, отримаємо потепління. Зараз законсервовані...
Світ 26 червня 2022, 00:51 (Зеркало недели)
Саміт НАТО в Мадриді буде історичним - Столтенберг Саміт НАТО в Мадриді буде історичним - Столтенберг
Саміт стане історичною подією тому, що 30 союзників зустрінуться у розпал найбільшої військової кризи в Європі - російського вторгнення в Україну.
Україна 26 червня 2022, 00:48 (Зеркало недели)
Топ 5 корисних та лікувальних властивостей буряків Топ 5 корисних та лікувальних властивостей буряків
Лікар дієтолог-ендокринолог, кандидат медичних наук, а також експерт зі зниження ваги Наталія Фадєєва розповіла про корисні властивості буряків, ...
Здоров'я 26 червня 2022, 00:44 (e-news.com.ua)
ПСЖ має намір просунутися в переговорах щодо Санчеша наступного тижня ПСЖ має намір просунутися в переговорах щодо Санчеша наступного тижня
Паризька команда хоче отримати півзахисника Лілля.
Футбол 26 червня 2022, 00:20 (football.ua)
Вест Гем має намір підписати Лінгарда Вест Гем має намір підписати Лінгарда
Лондонський клуб уже вийшов на зв'язок із агентами футболіста.
Футбол 26 червня 2022, 00:43 (football.ua)
Хмара тегів