Архів новин 

новини: 30 травня 2022 у рубриці:  

РФ може заблокувати єдиний гумкоридор у Сирії для маніпуляції щодо санкцій - NYT

Голосування щодо цього коридору відбудеться в Раді безпеки ООН у липні.
Політика 30 травня 2022, 01:04 (Зеркало недели)

Азар: Я впевнений, що наступний рік буде моїм Азар: Я впевнений, що наступний рік буде моїм
Бельгійський футболіст підтвердив, що залишиться у Реалі наступного сезону.
Футбол 30 травня 2022, 01:01 (football.ua)
До Сирії прибуло чергове російське судно з краденим українським зерном До Сирії прибуло чергове російське судно з краденим українським зерном
Нові супутникові знімки показують, що російське вантажне судно «Матрос Позинич» із зерном, ймовірно викраденим з українських господарств, прибуло...
Події 30 травня 2022, 00:44 (glavnoe.ua)
Швидка ходьба корисна при хворобі Паркінсона Швидка ходьба корисна при хворобі Паркінсона
Дослідження, результати якого були на днях опубліковані в журналі Neurology, передбачає, що помірні вправи, такі як швидка ходьба, можуть полегшу...
Здоров'я 30 травня 2022, 01:00 (e-news.com.ua)
Чи захищає вакцинація від довгого КОВІД-19, з ясували вчені Чи захищає вакцинація від довгого КОВІД-19, з'ясували вчені
Люди, які перенесли коронавірусну інфекцію протягом тривалого періоду, можуть відчувати негативні наслідки даного вірусу.. Розроблені вакцини, за...
Здоров'я 30 травня 2022, 00:53 (e-news.com.ua)
9 фактів про полуницю, які слід знати 9 фактів про полуницю, які слід знати
На прилавках магазинів з'явилася одна з найсмачніших і найкорисніших ягід літа – полуниця. В одній ягоді полуниці налічується близько 200 насінин...
Здоров'я 30 травня 2022, 00:52 (e-news.com.ua)
Пандемія COVID-19 продовжується - черговий вірус-мутант Пандемія COVID-19 продовжується - черговий вірус-мутант
У США виявлено черговий мутант коронавірусу, який поєднує властивості як Omicron, так і Delta.
Світ 30 травня 2022, 00:18 (Зеркало недели)
Зеленський звільнив голову СБУ Харківської області через те, що не працював на захист міста з перших днів Зеленський звільнив голову СБУ Харківської області через те, що не працював на захист міста з перших днів
Президент подякував керівництву області та міста за ефективну роботу в умовах війни.
Політика 30 травня 2022, 00:18 (Зеркало недели)
Дзвонить у вухах: випийте каву Дзвонить у вухах: випийте каву
Раніше вважалося, що вживання кофеїну посилює дзвін у вухах, але нещодавно вчені довели зовсім протилежне, як передає Інтернет-видання для дівчат...
Здоров'я 30 травня 2022, 00:12 (e-news.com.ua)
Туреччина не дасть згоди на вступ Швеції та Фінляндії до НАТО - Ердоган Туреччина не дасть згоди на вступ Швеції та Фінляндії до НАТО - Ердоган
Гельсінкі і Стокгольм не було зроблено кроків для зняття занепокоєння Анкари, вважає президент Туреччини.
Світ 30 травня 2022, 00:08 (Зеркало недели)
Найсильніша людина Європи з України встановила новий світовий рекорд Найсильніша людина Європи з України встановила новий світовий рекорд
Український стронгмен Олексій Новіков встановив новий світовий рекорд у вправі зі штангою Флінстоуна на World's Strongest Man.
Спорт 30 травня 2022, 00:36 (ТСН.ua)
Монца вийшла до Серії А Монца вийшла до Серії А
Для клубу ця подія перша у своїй історії.
Футбол 30 травня 2022, 00:42 (football.ua)
Хмара тегів