Архів новин 

новини: 20 травня 2022 у рубриці:  

Ефірні олії, які заспокоюють, розслаблюють і нормалізують сон

П’ять ефірних олій, які допоможуть впоратися з тривогою і стресом. Ефірні олії — відмінний спосіб впоратися з тривогою і стресом після важкого робочого дня. Запах олій деяких рослин добре заспокоює, допомагає розслабитися, полегшує сон і навіть знімає го...
Здоров'я 20 травня 2022, 08:19 (e-news.com.ua)

Челсі — Лестер 1:1 Відео голів та огляд матчу Челсі — Лестер 1:1 Відео голів та огляд матчу
До вашої уваги відео найкращих моментів поєдинку АПЛ.
Футбол 20 травня 2022, 07:59 (football.ua)
Окупанти продовжують масово обстрілювати Харківщину. Багато поранених та загиблий Окупанти продовжують масово обстрілювати Харківщину. Багато поранених та загиблий
Російські окупанти робили масовані обстріли Харкова та області протягом доби, 19 травня. Внаслідок чого загинула одна людина, ще п'ятеро — поране...
Події 20 травня 2022, 07:30 (glavnoe.ua)
НАТО як інститут не зробив нічого під час російської війни проти України НАТО як інститут не зробив нічого під час російської війни проти України
Глава МЗС, однак, відзначив важливу допомогу окремих країн-членів Альянсу.
Політика 20 травня 2022, 07:44 (Зеркало недели)
Продукти, які допоможуть підняти рівень гемоглобіну у крові Продукти, які допоможуть підняти рівень гемоглобіну у крові
Вживання певних продуктів допоможе підняти рівень гемоглобіну у крові. За статистикою ВООЗ, проблема зниженого гемоглобіну є приблизно у 2 млрд ...
Здоров'я 20 травня 2022, 07:39 (e-news.com.ua)
Супряга прибув до розташування молодіжної збірної України Супряга прибув до розташування молодіжної збірної України
Форвард пропустить останній матч Сампдорії у сезоні.
Футбол 20 травня 2022, 07:39 (football.ua)
Україна виборола три нагороди у фехтуванні Гімназіади-2022 Україна виборола три нагороди у фехтуванні Гімназіади-2022
У четвер, 19 травня, фехтувальники розіграли особисті нагороди XIX Всесвітньої літньої Гімназіади, що триває у Франції.
Спорт 20 травня 2022, 02:31 (ТСН.ua)
Полякова засудила слова Федишина щодо представників ЛГБТ: як на це відреагувала співачка Полякова засудила слова Федишина щодо представників ЛГБТ: як на це відреагувала співачка
Скандал навколо української виконавиці Ірини Федишин не вщухає.
Світські хроніки 20 травня 2022, 02:41 (ТСН.ua)
Медики розповіли про пробіотиків: застуда та грип Медики розповіли про пробіотиків: застуда та грип
Пробіотики – це корисні мікроорганізми, аналогічні «дружнім» бактеріям, які живуть у нашому кишечнику.. Вчені вважають, що в організмі кожної люд...
Здоров'я 20 травня 2022, 03:13 (e-news.com.ua)
Як підтримувати своє ментальне здоров я у лихоліття? Як підтримувати своє ментальне здоров'я у лихоліття?
Психічне здоров'я - це те, що багато хто з нас схильний відсувати на другий план. Зрештою, щодня стільки всього вимагає нашої уваги, і про те, як...
Здоров'я 20 травня 2022, 04:19 (glavnoe.ua)
Скачки в США: Хто виграє Кентуккі Дербі 2022 року? Скачки в США: Хто виграє Кентуккі Дербі 2022 року?
Незабаром пройде одна з головних скачок Америки - Кентуккі Дербі 2022 року. Любителі спорту та букмекери з усього світу з нетерпінням чекають, хт...
Спорт 20 травня 2022, 07:15 (glavnoe.ua)
Россияне пытались разыграть, будто ВСУ снова обстреляли Чернобаевку – ОК  Юг Россияне пытались разыграть, будто ВСУ снова обстреляли Чернобаевку – ОК "Юг"
На южных рубежах кафиры не ведут наступательных действий, а успехи ВСУ оказывают существенное влияние на морально-психологическое состояние лично...
Україна 20 травня 2022, 02:20 (Зеркало недели)
Як треба вживати сир, щоб кальцій з нього максимально засвоювався організмом Як треба вживати сир, щоб кальцій з нього максимально засвоювався організмом
Деякі продукти здані підвищити засвоюваність кальцію з сиру. Експерти радять дотримуватися певних правил у вживанні сиру, щоб більша кількість к...
Здоров'я 20 травня 2022, 06:49 (e-news.com.ua)
Астон Вілла – Бернлі 1:1 Відео голів та огляд матчу Астон Вілла – Бернлі 1:1 Відео голів та огляд матчу
До вашої уваги відео найкращих моментів поєдинку АПЛ.
Футбол 20 травня 2022, 07:21 (football.ua)
Укрпошта почне продавати нові марки   УСЕ!  Укрпошта почне продавати нові марки " УСЕ! "
У компанії розповіли, як будуть здійснюватися їх продажі.
Економіка 20 травня 2022, 01:31 (Зеркало недели)
Ставки та шанси на ЧС-2022 Ставки та шанси на ЧС-2022
Чемпіонат світу з футболу у пустелі? Спочатку ніхто не міг у це повірити, але ЧС-2022 пройде у Катарі. Цього разу не як звичайно європейського лі...
Спорт 20 травня 2022, 01:26 (glavnoe.ua)
Командування  Командування "
Заступник командира полку " Зараз там проходить спецоперація, деталі якої тримають у секреті.
Події 20 травня 2022, 01:22 (glavnoe.ua)
Колишньому канцлеру Німеччини Шредеру у ФРН урізали субсидування на майже півмільйона євро Колишньому канцлеру Німеччини Шредеру у ФРН урізали субсидування на майже півмільйона євро
У Бундестазі вирішили, що державна підтримка другові Путіна ні до чого.
Політика 20 травня 2022, 01:17 (Зеркало недели)
Євродепутати закликали до списання боргів України Євродепутати закликали до списання боргів України
Європарламент ухвалив резолюцію, де закликає ЄС посилити санкції щодо Росії за її війну проти України, а також конфіскувати заморожені активи рос...
Світ 20 травня 2022, 00:47 (Зеркало недели)
Звинувачення вимагає для російського окупанта - вбивці беззбройного українця - довічне ув язнення Звинувачення вимагає для російського окупанта - вбивці беззбройного українця - довічне ув'язнення
Російський окупант без будь-яких причин убив беззбройного жителя Сумської області.
Світ 20 травня 2022, 00:44 (Зеркало недели)
Син Тіни Кароль порушив дрес-код британської школи, щоб підтримати Україну Син Тіни Кароль порушив дрес-код британської школи, щоб підтримати Україну
13-річний Веніамін Огір, який живе та навчається у Лондоні, не забуває про свята та традиції рідної України.
Світські хроніки 20 травня 2022, 00:39 (ТСН.ua)
Фахівцями розроблені вправи для швидкого схуднення Фахівцями розроблені вправи для швидкого схуднення
Кожна жінка мріє бути стрункою, красивою та привабливою. Для цього, звичайно, потрібно стежити за своєю вагою, але не завжди це виходить. А буває...
Спорт 20 травня 2022, 01:09 (e-news.com.ua)
4 вправи для красивих грудей 4 вправи для красивих грудей
Всі дівчата мріють про гарні та пружні груди. Але як же досягти бажаного результату? Пропонуємо вам 4 простих вправи, які можна виконувати як у т...
Спорт 20 травня 2022, 01:03 (e-news.com.ua)
Тема війни в Україні наразі найбільше турбує світ – опитування Тема війни в Україні наразі найбільше турбує світ – опитування
Понад 70% опитаних у 18 країнах назвали війну в Україні та інші війни серед топ-3 подій у світі, які найбільше турбують. Про це свідчать дані опи...
Суспільство 20 травня 2022, 00:28 (e-news.com.ua)
Шольц: Україна - частина європейської сім ї, але до ЄС немає коротких шляхів Шольц: Україна - частина європейської сім'ї, але до ЄС немає коротких шляхів
Україна — "частина нашої європейської сім'ї", але на шляху до ЄС немає коротких стежок, зазначив у четвер під час виступу у Бундестазі канцлер Ні...
Світ 20 травня 2022, 00:28 (e-news.com.ua)
Медики стурбовані випадками захворювання на дифтерію, що почастішали Медики стурбовані випадками захворювання на дифтерію, що почастішали
Дифтерія – небезпечне захворювання інфекційної природи, збудником якого є бактерія дифтерійна паличка. При даній недузі в основному уражається сл...
Здоров'я 20 травня 2022, 00:59 (e-news.com.ua)
Евертон — Крістал Пелас 3:2 Відео голів та огляд матчу Евертон — Крістал Пелас 3:2 Відео голів та огляд матчу
До вашої уваги відео найкращих моментів поєдинку АПЛ.
Футбол 20 травня 2022, 00:23 (football.ua)
Молодіжна збірна України впевнено стартувала на відборі до волейбольного Євро-2022 Молодіжна збірна України впевнено стартувала на відборі до волейбольного Євро-2022
Збірна України U-22 успішно розпочала виступ на відбірному турнірі до чемпіонату Європи з волейболу серед молодіжних команд у турецькій Анкарі.
Спорт 20 травня 2022, 01:40 (ТСН.ua)
Національна опера України відновлює свою роботу Національна опера України відновлює свою роботу
010. jpg Після тривалої паузи Національна опера України відновлює свою роботу! 17 травня у Національній опері України відновили репетиційний про...
Шоу-біз і культура 20 травня 2022, 00:55 (Електронні Вісті)
Миколенко отримав третю найкращу оцінку за матч проти Крістал Пелас Миколенко отримав третю найкращу оцінку за матч проти Крістал Пелас
Портал SofaScore оцінив виступ українського захисника.
Футбол 20 травня 2022, 00:57 (football.ua)
Хмара тегів