Архів новин 

новини: 19 жовтня 2021 у рубриці:  

Арбітр Орсато не отримав покарання за пенальті в матчі Ювентус - Рома

Комітет Серії А прийняв рішення про долю рефері.
Футбол 19 жовтня 2021, 23:39 (football.ua)

Судмедексперти назвали причину смерті брата покійного мера Кривого Рогу Судмедексперти назвали причину смерті брата покійного мера Кривого Рогу
Смерть криворіжця наступила в результаті токсичної дії спиртів.
Політика 19 жовтня 2021, 22:33 (Зеркало недели)
Стан зору українців стрімко погіршується: в чому причини? Стан зору українців стрімко погіршується: в чому причини?
Зір - одна з фізіологічних функцій сенсорної системи, за допомогою якої людина отримує приблизно 90% інформації про навколишню дійсність. Очі нам...
Здоров'я 19 жовтня 2021, 19:21 (glavnoe.ua)
Селтік впевнено обіграв Ференцварош Селтік впевнено обіграв Ференцварош
Завершився поєдинок групової стадії Ліги Європи.
Футбол 19 жовтня 2021, 20:24 (football.ua)
Солскьяер - про критику з боку Каррагер: Його думка нічого не змінить Солскьяер - про критику з боку Каррагер: Його думка нічого не змінить
Спеціаліст відповів екс-гравцеві Ліверпуля.
Футбол 19 жовтня 2021, 21:28 (football.ua)
Де Дзербі став найкращим тренером 11-го туру УПЛ Де Дзербі став найкращим тренером 11-го туру УПЛ
Визначився кращий тренер за підсумками туру.
Футбол 19 жовтня 2021, 15:01 (football.ua)
Уряд не планує вводити загальнонаціональний локдаун – Радуцький Уряд не планує вводити загальнонаціональний локдаун – Радуцький
Кабінет міністрів не планує вводити загальнонаціональний локдаун через ситуацію з коронавірусом завдяки вакцинації. Про це заявив народний депута...
Україна 19 жовтня 2021, 14:44 (e-news.com.ua)
Наказ про професії, які вимагають обов язкової вакцинації від COVID-19, оскаржили в ОАСК Наказ про професії, які вимагають обов'язкової вакцинації від COVID-19, оскаржили в ОАСК
До Окружного адміністративного суду Києва надійшов позов із проханням визнати протиправним наказ МОЗ про затвердження переліку професій, що вимаг...
Україна 19 жовтня 2021, 15:13 (e-news.com.ua)
Кличко пропонує повернути в Києві районні ради Кличко пропонує повернути в Києві районні ради
Мер Києва Віталій Кличко має намір винести на розгляд Київради створення в столиці районних рад. Про це Кличко заявив у Facebook. Кличко заявив ...
Україна 19 жовтня 2021, 15:43 (e-news.com.ua)
Поліцейський вертоліт доставив вагітну жінку з Львівщини в міську лікарню Поліцейський вертоліт доставив вагітну жінку з Львівщини в міську лікарню
Сьогодні, 19 жовтня, поліцейський вертоліт Airbus Helicopters Н-145 доставив 37-річну жительку Червонограда (Львівська область) з загрозою передч...
Суспільство 19 жовтня 2021, 17:10 (glavnoe.ua)
Авто в лізинг: оптимальне рішення або фінансова пастка? Авто в лізинг: оптимальне рішення або фінансова пастка?
Взяти нову машину максимально швидко і довго не відкладаючи гроші у панчоху: з лізингом мрія здається здійсненною. Лізингодавці все частіше заман...
Економіка 19 жовтня 2021, 15:58 (glavnoe.ua)
Буймистер назвала причину виключення з фракції Буймистер назвала причину виключення з фракції
Депутатку виключили без її відома.
Політика 19 жовтня 2021, 02:55 (Зеркало недели)
Ще три лікарні на Харківщині готуються приймати хворих COVID-19 Ще три лікарні на Харківщині готуються приймати хворих COVID-19
У резерв «ковідной» госпітальної бази області внесуть харківські лікарні №2, №3 та №28.
Здоров'я 19 жовтня 2021, 04:00 (glavnoe.ua)
Бойовики три рази порушили режим  Бойовики три рази порушили режим "
Російсько-окупаційні війська з початку доби тричі порушили режим "
Політика 19 жовтня 2021, 05:04 (glavnoe.ua)
Україна запросила торгову місію з ПАР Україна запросила торгову місію з ПАР
Глави МЗС України та ПАР провели перший за 23 роки розмову.
Україна 19 жовтня 2021, 06:06 (Зеркало недели)
Клопп: Неймовірно, як Симеона тримає Атлетіко в тонусі Клопп: Неймовірно, як Симеона тримає Атлетіко в тонусі
Головний тренер мерсисайдців - про майбутній матч.
Футбол 19 жовтня 2021, 07:18 (football.ua)
Трамп подав до суду на Конгрес через особливості розслідування подій захоплення Капітолію Трамп подав до суду на Конгрес через особливості розслідування подій захоплення Капітолію
Намагається перешкодити публікації секретних документів.
Світ 19 жовтня 2021, 08:33 (Зеркало недели)
Більше не Каньє Вест: американський репер офіційно змінив ім я на Ye Більше не Каньє Вест: американський репер офіційно змінив ім'я на Ye
Виконавець з "особистих причин" вирішив змінити своє ім'я близько двох місяців тому.
Світські хроніки 19 жовтня 2021, 02:58 (ТСН.ua)
У Сенаті Чехії сумніваються в можливості президента керувати країною У Сенаті Чехії сумніваються в можливості президента керувати країною
Довгостроковий прогноз стану його здоров'я оцінюється як вкрай невизначений.
Світ 19 жовтня 2021, 09:36 (Зеркало недели)
В США разрешат ревакцинироваться отличным от первого препаратом В США разрешат ревакцинироваться отличным от первого препаратом
Американское управление по санитарному надзору за качеством пищевых продуктов и медикаментов (FDA) планирует разрешить проводить ревакцинацию пре...
Світ 19 жовтня 2021, 08:23 (Зеркало недели)
У вівторок в Україні температура мало зміниться, місцями пройдуть дощі У вівторок в Україні температура мало зміниться, місцями пройдуть дощі
Вдень 19 жовтня в східній частині і Приазов'ї очікуються місцями невеликий дощ, повідомляє Укргідрометцентр.
Суспільство 19 жовтня 2021, 10:40 (glavnoe.ua)
В «Черниговском коллегиуме» на учителя физики учится всего один студент В «Черниговском коллегиуме» на учителя физики учится всего один студент
ZN. UA неоднократно писало о нехватке учителей естественных наук. Но без изменения общественного мнения относительно важности качественного образ...
Україна 19 жовтня 2021, 09:47 (Зеркало недели)
У Венеціанській комісії розповіли, як поліпшити проект закону про перехідний період У Венеціанській комісії розповіли, як поліпшити проект закону про перехідний період
Експерти розкритикували положення, пов'язані із застосуванням норм міжнародного права.
Політика 19 жовтня 2021, 12:50 (Зеркало недели)
Главу партии СН Корниенко назначили первым вице-спикером Рады Главу партии СН Корниенко назначили первым вице-спикером Рады
Четыре фракции не дали ни одного голоса "за".
Політика 19 жовтня 2021, 12:38 (Зеркало недели)
Випадання волосся: норма або хвороба Випадання волосся: норма або хвороба
Кожна людина рано чи пізно стикається з такою проблемою, як випадання волосся. Випадання волосся не можна назвати відхиленням від норми, адже це ...