Архів новин 

новини: 9 серпня 2020 у рубриці:  

Дослідження: інтернет вбиває імунітет

Вчені з Італії разом з колегами з Великобританії в рамках одного з останніх досліджень довели: залежність від інтернету знижує імунітет людини і сприяє розвитку вірусних захворювань. Фахівці з Університетів Суонсі і Мілана провели опитування і обстеження...
Здоров'я 09 серпня 2020, 23:09 (e-news.com.ua)

У Туреччині починають випробовувати на людях вакцину від коронавируса У Туреччині починають випробовувати на людях вакцину від коронавируса
Туреччина, поряд з США і Китаєм, входить в трійку країн, що розробляють власну вакцину проти коронавируса.
Наука 09 серпня 2020, 22:00 (Корреспондент.net)
Нагельсманн: Мені дзвонили з Реала, але я порахував, що це неправильний крок Нагельсманн: Мені дзвонили з Реала, але я порахував, що це неправильний крок
Менеджер пояснив відмову мадридської команди.
Футбол 09 серпня 2020, 17:23 (football.ua)
Команди Реброва і Мілевського вступають в бій: результати жеребкування 1-го раунду Ліги чемпіонів Команди Реброва і Мілевського вступають в бій: результати жеребкування 1-го раунду Ліги чемпіонів
Матчі першого кваліфай-раунду турніру відбудуться 18-го і 19-го серпня.
Спорт 09 серпня 2020, 19:37 (ТСН.ua)
Засновник групи  Засновник групи "
Обраницею продюсера стала 29-річна модель.
Світські хроніки 09 серпня 2020, 20:43 (ТСН.ua)
На Харьковщине посреди поля выступил симфонический оркестр На Харьковщине посреди поля выступил симфонический оркестр
В поле возле села Федоровка (Волчанский район) под открытым небом, в импровизированном концертном зале, построенном из тюков соломы, на закате 9 ...
Мистецтво 09 серпня 2020, 21:48 (glavnoe.ua)
Баварія - перша команда, яка здобула вісім перемог поспіль в Лізі чемпіонів Баварія - перша команда, яка здобула вісім перемог поспіль в Лізі чемпіонів
Німці не мають наміру зупинятися на своєму переможному шляху.
Футбол 09 серпня 2020, 12:26 (football.ua)
Солскьяер: Підняти трофей зараз було б найкращим моментом в моїй кар єрі Солскьяер: Підняти трофей зараз було б найкращим моментом в моїй кар'єрі
Менеджер бажає здобути перемогу в Лізі Європи.
Футбол 09 серпня 2020, 12:22 (football.ua)
За добу окупанти 8 разів порушили  За добу окупанти 8 разів порушили "
З початку поточної доби на всіх ділянках відповідальності українських підрозділів обстрілів з боку збройних формувань РФ не зафіксовано, проте за...
Події 09 серпня 2020, 12:37 (glavnoe.ua)
Сотні прагнуть покинути Крим утворили величезну чергу на КПВВ Сотні прагнуть покинути Крим утворили величезну чергу на КПВВ
Вночі 8 серпня на контрольному пункті в'їзду / виїзду Армянськ - Каланчак з боку окупованого Криму утворилася величезна черга.
Суспільство 09 серпня 2020, 13:40 (glavnoe.ua)
Зюле: Дуже щасливий повернутися на поле після настільки тривалої відсутності Зюле: Дуже щасливий повернутися на поле після настільки тривалої відсутності
Центрбек поділився враженнями після зустрічі з лондонцями.
Футбол 09 серпня 2020, 13:51 (football.ua)
Ліверпуль готовий продати Кейта, щоб придбати Тіаго Ліверпуль готовий продати Кейта, щоб придбати Тіаго
Клопп готовий розлучитися з гвінейських хавбеком.
Футбол 09 серпня 2020, 16:09 (football.ua)
Педро: Для мене було честю виступати за Челсі Педро: Для мене було честю виступати за Челсі
Вінгер попрощався з лондонською командою.
Футбол 09 серпня 2020, 16:07 (football.ua)
Гол Ленгле Наполі: чи можна було зараховувати гол француза? Гол Ленгле Наполі: чи можна було зараховувати гол француза?
Гравець Барселони відштовхнув суперника перед тим, як відправити м'яч у сітку воріт.
Футбол 09 серпня 2020, 00:34 (football.ua)
Топ-10 лучших масок для волос всех времен и народов Топ-10 лучших масок для волос всех времен и народов
Мы обожаем маски для лица, и не меньше — для волос. С помощью этого средства можно привести в порядок даже самые тусклые и пересушенные пряди, ож...
Здоров'я 09 серпня 2020, 00:11 (NeBoley.com.ua)
Російські війська 5 разів відкривали вогонь по наших позиціях Російські війська 5 разів відкривали вогонь по наших позиціях
З початку доби на ділянках відповідальності українських підрозділів в районі проведення операції з боку збройних формувань Російської Федерації з...
Події 09 серпня 2020, 01:37 (glavnoe.ua)
Про головне на Головному за 8 серпня 2020 Про головне на Головному за 8 серпня 2020
В Україні за станом на 8 серпня лабораторно підтверджено 79 750 випадків COVID-19, з них за добу - +1489. При цьому за добу 27 осіб померло, 600 ...
Здоров'я 09 серпня 2020, 03:46 (glavnoe.ua)
Кому корисно вживати гарбузове масло Кому корисно вживати гарбузове масло
Цей продукт впливає на вироблення цілого спектра гормонів. Вони відзначили цілий ряд його корисних властивостей, здатних зміцнити імунітет людини...
Здоров'я 09 серпня 2020, 04:49 (e-news.com.ua)
Електронні сигарети приводять підлітків до звичайних сигарет Електронні сигарети приводять підлітків до звичайних сигарет
Вейпінг або куріння електронних сигарет набирає популярність серед підлітків. Далеко не найкорисніше захоплення перетворилося для молодих людей в...
Здоров'я 09 серпня 2020, 08:02 (e-news.com.ua)
Мессі не став тиснути руку Чакир після матчу з Наполі Мессі не став тиснути руку Чакир після матчу з Наполі
Турецький арбітр зазначив гол капітана Барселони в першому таймі через гру рукою.
Футбол 09 серпня 2020, 10:15 (football.ua)
Барселона - Наполі 3: 1 Відео голів та огляд матчу Барселона - Наполі 3: 1 Відео голів та огляд матчу
Представляємо вашій увазі відео найкращих моментів поєдинку Ліги чемпіонів.
Футбол 09 серпня 2020, 10:11 (football.ua)
Алаба: Баварія їде до Португалії з великою впевненістю в своїх силах Алаба: Баварія їде до Португалії з великою впевненістю в своїх силах
Австрієць прокоментував перемогу баварського клубу.
Футбол 09 серпня 2020, 11:19 (football.ua)
Хмара тегів