Архів новин 

новини: 15 травня 2020 у рубриці:  

Ройс: Потрібно прийняти футбол іншим, інакше її буде

Капітан Боруссії Дортмунд розповів про нинішні реалії спорту №1.
Футбол 15 травня 2020, 23:46 (football.ua)

Чемпіонат Бельгії достроково завершений - Брюгге Соболя став чемпіоном Чемпіонат Бельгії достроково завершений - Брюгге Соболя став чемпіоном
Офіційно стало відомо, що в Бельгії сезон не буде відновлений.
Футбол 15 травня 2020, 23:44 (football.ua)
Стала відома доля Ібрагімовича після  Стала відома доля Ібрагімовича після "
Футболіст збирається повернутися на батьківщину.
Спорт 15 травня 2020, 19:25 (ТСН.ua)
В Харькове полиция задержала ректора одного из вузов 2В Харькове полиция задержала ректора одного из вузов
hak. jpg Полиция задержала ректора и проректора одного из харьковских вузов по подозрению в получении взятки в размере 300 000 грн. читать дальше
Кримінал 15 травня 2020, 18:23 (Електронні Вісті)
В Україні готуються запустити тестування на антитіла до COVID-19 В Україні готуються запустити тестування на антитіла до COVID-19
anitel. jpeg Міністерство охорони здоров'я України готується затвердити алгоритм масової ІФА-діагностики для виявлення антитіл до коронавирусной ...
Здоров'я 15 травня 2020, 20:29 (Електронні Вісті)
Le Figaro: Повчальний розслідування епідемії коронавируса на авіаносці  Le Figaro: Повчальний розслідування епідемії коронавируса на авіаносці "
Медичне розслідування, проведене Центром епідеміології та громадського охорони здоров'я збройних сил Франції за фактом зараження і поширення коро...
Суспільство 15 травня 2020, 22:38 (glavnoe.ua)
Експерт оцінив ризики заразитися коронавірусів в перукарні Експерт оцінив ризики заразитися коронавірусів в перукарні
Думка колишнього головного санлікаря України.
Здоров'я 15 травня 2020, 12:54 (NeBoley.com.ua)
Єва Лонгорія налякала фанатів фото з лікарні Єва Лонгорія налякала фанатів фото з лікарні
Артистка згадала, як провела цей день рік тому.
Світські хроніки 15 травня 2020, 13:59 (ТСН.ua)
Канада передала українській армії апарати штучної вентиляції легенів Канада передала українській армії апарати штучної вентиляції легенів
Уряд Канади передало українській армії апарати штучної вентиляції легенів. Уряд Канади передало Збройним силам України сім апаратів штучної вент...
Україна 15 травня 2020, 15:05 (e-news.com.ua)
Європейський суд засудив позбавлення волі біженців в таборах в Угорщині Європейський суд засудив позбавлення волі біженців в таборах в Угорщині
Європейський суд кваліфікував як " Відповідне рішення за позовом чотирьох претендентів притулку з Афганістану і Ірану, розміщених в таборі Рёшке ...
Політика 15 травня 2020, 17:11 (glavnoe.ua)
Дан Балан спел с известной украинской певицей – и это не Тина Кароль Дан Балан спел с известной украинской певицей – и это не Тина Кароль
Артист снял трогательное видео с Оксаной Мухой.
Світські хроніки 15 травня 2020, 15:48 (ТСН.ua)
Апогей безкарності: рік тому у Вінниці фанати побили арбітра Апогей безкарності: рік тому у Вінниці фанати побили арбітра
Читач Football.ua Вадим Шевчук — про жахливий випадок безкарності на футбольному полі.
Футбол 15 травня 2020, 16:01 (football.ua)
У природи немає поганої погоди? Частина 2 У природи немає поганої погоди? Частина 2
У Дагестані після сильних дощів сталося затоплення кількох сіл Кайтагського району - підтоплено 20 будинків, загинуло 5 корів, підмито дільнична ...
Суспільство 15 травня 2020, 18:16 (Life-News.Ru)
Всемирный банк выделит Украине $135 млн на здравоохранение Всемирный банк выделит Украине $135 млн на здравоохранение
vsemirn. jpg Всемирный банк (ВБ) предоставит Украине $135 млн на дополнительное финансирование проекта "Улучшение здравоохранения на службе у люд...
Здоров'я 15 травня 2020, 18:23 (Електронні Вісті)
Манчестер Юнайтед бачить в Матондо альтернативу Санчо Манчестер Юнайтед бачить в Матондо альтернативу Санчо
Англійці знайшли запасний варіант вінгера.
Футбол 15 травня 2020, 00:49 (football.ua)
Вілшир: У мене були розбіжності з Венгером про мою позицію на полі Вілшир: У мене були розбіжності з Венгером про мою позицію на полі
Хавбек розповів про взаємини з менеджером.
Футбол 15 травня 2020, 06:11 (football.ua)
Ослаблення карантину: українцям дозволили ходити по вулицях групами Ослаблення карантину: українцям дозволили ходити по вулицях групами
Кабмін вирішив скоротити карантинні обмеження.
Здоров'я 15 травня 2020, 07:17 (NeBoley.com.ua)
Дніпро обіграв Наполі і вийшов у фінал Ліги Європи п ять років тому Дніпро обіграв Наполі і вийшов у фінал Ліги Європи п'ять років тому
Вже тоді у дніпровського клубу були фінансові проблеми, але мова про банкрутство ще не йшла.
Футбол 15 травня 2020, 02:58 (football.ua)
Від діабету можуть врятувати фрукти Від діабету можуть врятувати фрукти
Англійські вчені з університету в Ковентрі протягом декількох років працювали над проблемами зниження ризику виникнення діабету другого типу і се...
Здоров'я 15 травня 2020, 01:55 (e-news.com.ua)
У Мінінфраструктури підготували чергові авіарейси для евакуації українців У Мінінфраструктури підготували чергові авіарейси для евакуації українців
Глава Мінінфраструктури Владислав Криклій розповів про 24 спеціальних міжнародних рейсах.
Здоров'я 15 травня 2020, 01:51 (NeBoley.com.ua)
Уряд Великобританії дозволив відновити АПЛ в червні Уряд Великобританії дозволив відновити АПЛ в червні
Керівництво ліги має прийняти рішення про дату повернення, попередньо це 12 червня.
Футбол 15 травня 2020, 07:16 (football.ua)
Найважливіші вітаміни для підтримки здоров я Найважливіші вітаміни для підтримки здоров'я
Дощову і похмуру пору складно перенести навіть самим позитивним і міцним людям. Але вітаміни допомагають залишатися здоровими та радісними навіть...
Здоров'я 15 травня 2020, 04:01 (e-news.com.ua)
DCH і китайська ZTE підписали меморандум про співпрацю в рамках проекту  DCH і китайська ZTE підписали меморандум про співпрацю в рамках проекту "
Сьогодні відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між групою компаній "
Наука та здоров'я 15 травня 2020, 05:04 (glavnoe.ua)
Кім Кардашян в нижній білизні еротично позувала на дивані Кім Кардашян в нижній білизні еротично позувала на дивані
Зірка позувала у білизні свого власного бренду.
Світські хроніки 15 травня 2020, 09:29 (ТСН.ua)
ВООЗ заявила про високий рівень самогубств в Україні ВООЗ заявила про високий рівень самогубств в Україні
В Україні майже чверть населення (24,7%) вмирають від онкологічних хвороб, цукрового діабету і хронічних респіраторних захворювань.
Суспільство 15 травня 2020, 11:41 (glavnoe.ua)
175 лет назад на Харьковщине родился будущий гений мировой микробиологии Илья Мечников 175 лет назад на Харьковщине родился будущий гений мировой микробиологии Илья Мечников
15 мая исполняется 175 лет со дня рождения Нобелевского лауреата, выдающегося ученого Ильи Мечникова. Как сообщает пресс-служба Национального уни...