Архів новин 

новини: 6 вересня 2018 у рубриці:  

Німеччина - Франція: Ареола дебютує в складі "триколірних"

Стали відомі стартові склади команд на матч 1 туру Ліги націй між збірними Німеччини і Франції.
Футбол 06 вересня 2018, 23:38 (football.ua)

Чехія - Україна: Яремчук і Караваєв вийдуть в старті Чехія - Україна: Яремчук і Караваєв вийдуть в старті
Стали відомі стартові склади команд на матч 1 туру Ліги Націй між збірними Чехії та України.
Футбол 06 вересня 2018, 23:20 (football.ua)
Поправки в пенсійне законодавство вивчають в профільних комітетах ГД Поправки в пенсійне законодавство вивчають в профільних комітетах ГД
Список президентських ініціатив розіслав спікер нижньої палати.
Політика 06 вересня 2018, 22:36 (YTPO.ru)
Хто поставив фінгал Роналду? Хто поставив фінгал Роналду?
Нападаючий «Ювентуса» і збірної Португалії Кріштіану Роналду повернувся в розташування туринського клубу.
Спорт 06 вересня 2018, 22:32 (glavnoe.ua)
На адмінграніце з Кримом закрили два з трьох КПВВ На адмінграніце з Кримом закрили два з трьох КПВВ
З метою збереження життя і здоров'я громадян та персоналу Держприкордонслужби прийнято рішення про тимчасове припинення роботи контрольних пункті...
Події 06 вересня 2018, 22:47 (glavnoe.ua)
Інтернет зі швидкістю світла – надійний помічник в бізнесі від Укртелеком Інтернет зі швидкістю світла – надійний помічник в бізнесі від Укртелеком
Швидкісний та надійний інтернет – не розкіш, а щоденна потреба для успішного ведення справ. Лідер серед провайдерів України, компанія Укртелеком ...
Наука та здоров'я 06 вересня 2018, 22:41 (glavnoe.ua)
У Харківській області відкрили третє в цьому році родовище газу У Харківській області відкрили третє в цьому році родовище газу
АТ "Укргазвидобування" відкрило третій за цей рік нове родовище в Харківській області.
Суспільство 06 вересня 2018, 21:01 (glavnoe.ua)
Жителів Криму попередили про кислотні дощі Жителів Криму попередили про кислотні дощі
Жителів тимчасово окупованого Криму попереджають про кислотні дощі після хімічних викидів, які відбулися в Армянську. Про це повідомляє Крим. реа...
Події 06 вересня 2018, 20:52 (glavnoe.ua)
Карпати підписали нападника лісабонського Спортинга Карпати підписали нападника лісабонського Спортинга
Крістіан Понд посилив атакуючу лінію "левів".
Футбол 06 вересня 2018, 21:16 (football.ua)
Новини в гламур за тиждень: Спейсі без звинувачень, Сердючка в Росії, концерт Imagine Dragons Новини в гламур за тиждень: Спейсі без звинувачень, Сердючка в Росії, концерт Imagine Dragons
Цей тиждень ознаменувався цікавими і скандальними новинами.
Світські хроніки 06 вересня 2018, 21:38 (ТСН.ua)
Бенфіку можуть виключити з усіх турнірів на три роки Бенфіку можуть виключити з усіх турнірів на три роки
Через корупційний скандал португальський клуб може понести серйозне покарання.
Футбол 06 вересня 2018, 21:33 (football.ua)
Грузія обіграла Казахстан в першому в історії матчі Ліги націй Грузія обіграла Казахстан в першому в історії матчі Ліги націй
У матчі першого туру Ліги націй збірна Грузії на виїзді обіграла Казахстан з рахунком 2: 0.
Футбол 06 вересня 2018, 21:54 (football.ua)
Казахстан - Грузія 0: 2 Відео голів та огляд матчу Казахстан - Грузія 0: 2 Відео голів та огляд матчу
Представляємо вашій увазі відео голів та огляд матчу першого туру Ліги націй між Казахстаном і Грузією (0: 2).
Футбол 06 вересня 2018, 22:04 (football.ua)
Видеофакт: Под Харьков вертолет ГСЧС совершил аварийную посадку Видеофакт: Под Харьков вертолет ГСЧС совершил аварийную посадку
Вертолет чрезвычайников совершил аварийную посадку при тушении пожара в Красноградском районе, вблизи села Натальино.
Події 06 вересня 2018, 20:52 (glavnoe.ua)
Відверта Міла Йовович без гламуру знялася в провокаційній фотосесії Відверта Міла Йовович без гламуру знялася в провокаційній фотосесії
Актриса позувала для популярного глянцю в трусах і без ліфчика.
Світські хроніки 06 вересня 2018, 16:35 (ТСН.ua)
Про відключення води Харків яни зможуть дізнаватися з SMS-повідомлень Про відключення води Харків'яни зможуть дізнаватися з SMS-повідомлень
Як повідомив сьогодні, 6 вересня, директор Департаменту збуту підприємства Тарас Грущак, ця послуга безкоштовна і вона буде корисна абонентам у в...
Наука та здоров'я 06 вересня 2018, 16:52 (glavnoe.ua)
В Україні триває зниження захворюваності на кір В Україні триває зниження захворюваності на кір
dr. jpg За оперативними даними Центру громадського здоров'я МОЗ України, за 35-й тиждень 2018 року на кір захворіло 436 людини - 214 дорослих і 2...
Здоров'я 06 вересня 2018, 17:17 (Електронні Вісті)
АПЛ обговорює зміни правил підписання іноземних гравців після Брексіта АПЛ обговорює зміни правил підписання іноземних гравців після Брексіта
Трансферний ринок в АПЛ повинен сильно змінитися.
Футбол 06 вересня 2018, 17:34 (football.ua)
Київ посадить росіян до в язниці за поїздки в Крим Київ посадить росіян до в'язниці за поїздки в Крим
Парламентарії схвалили одіозний законопроект.
Політика 06 вересня 2018, 17:30 (YTPO.ru)
Вибираємо дитячі товари в інтернет-магазині Spok Вибираємо дитячі товари в інтернет-магазині Spok
Найбільша цінність в нашому житті - діти. Ці крихти вимагають уваги і турботи, і саме на нас, їхніх батьків, лежить найбільша відповідальність - ...
Здоров'я 06 вересня 2018, 17:46 (e-news.com.ua)
Представники Самойлової назвали причину її еміграції Представники Самойлової назвали причину її еміграції
Це пов'язано зі станом здоров'я російської співачки. Однак будь-які деталі вони розкривати не стали.
Музика 06 вересня 2018, 18:19 (Корреспондент.net)
Тренер Медведєвої розкритикував російських колег Тренер Медведєвої розкритикував російських колег
Канадський фахівець перерахував недоліки колишньої школи своєї підопічної.
Спорт 06 вересня 2018, 18:49 (YTPO.ru)
На Україні вимагають вигнати  піратський  МВФ На Україні вимагають вигнати "піратський" МВФ
У Незалежності прийшла осінь: почалися масові заворушення через страх знищення держави.
Політика 06 вересня 2018, 18:46 (YTPO.ru)
Гіггз - про матч проти Ірландії: Я буду нервувати Гіггз - про матч проти Ірландії: Я буду нервувати
Легендарний Райан Гіггз вперше проведе офіційний матч на чолі збірної Уельсу.
Футбол 06 вересня 2018, 19:08 (football.ua)
Уляна Супрун поділилася секретами здорового способу життя Уляна Супрун поділилася секретами здорового способу життя
06-09-2018-. jpeg І. глави Міністерства охорони здоров'я Уляна Спрун розвіяла міф про неповноцінність раціону людей, які дотримуються вегетаріанс...
Здоров'я 06 вересня 2018, 19:20 (Електронні Вісті)
Світська левиця Періс Хілтон випустила незвичайний аромат Світська левиця Періс Хілтон випустила незвичайний аромат
Світська левиця Періс Хілтон вирішила зробити дві справи одночасно - і аромат новий презентувати, і похвалитися остаточним варіантом свого весіль...
Здоров'я 06 вересня 2018, 19:18 (NeBoley.com.ua)
Себальос: Зідан практично змусив мене покинути Мадрид Себальос: Зідан практично змусив мене покинути Мадрид
Півзахисник Реала Дані Себальос розповів, що не залишився б в клубі, якби Зінедін Зідан залишився біля керма.
Футбол 06 вересня 2018, 19:36 (football.ua)
Динамо оголосило заявку на груповий етап Ліги Європи Динамо оголосило заявку на груповий етап Ліги Європи
Став відомий список футболістів Динамо, які заявлені клубом на матчі групового етапу Ліги Європи.
Футбол 06 вересня 2018, 20:22 (football.ua)
Квитки на домашні матчі Динамо в Лізі Європи коштують від 50 грн Квитки на домашні матчі Динамо в Лізі Європи коштують від 50 грн
Вболівальники киян зможуть придбати квитки на домашні матчі клубу.
Футбол 06 вересня 2018, 20:20 (football.ua)
Хмара тегів