Архів новин 

новини: 3 лютого 2018 у рубриці:  

Вчені дали невтішний прогноз щодо термінів значного глобального потепління

Метеорологічна служба Великобританії розрахувала, що за найближчі 5 років відбудеться підвищення середньої річної температури Землі в порівнянні з доіндустріальною епохою (1850 - 1900) на 1,5 ° C.
Наука та здоров'я 03 лютого 2018, 07:16 (glavnoe.ua)

 Їм потрібна корупція . Західний економіст дав оцінку топ-чиновникам України "Їм потрібна корупція". Західний економіст дав оцінку топ-чиновникам України
Багато українських топ-чиновники не збираються боротися з корупцією, так як особисто отримують прибуток від бездіяльності в цій області і саботаж...
Політика 03 лютого 2018, 07:12 (glavnoe.ua)
Учасники АТО, що живуть в Харкові, не поспішають на медогляди Учасники АТО, що живуть в Харкові, не поспішають на медогляди
Як повідомили Depo. Харків в прес-службі Харківської обладміністрації, про це розповіла і. начальника Управління охорони здоров'я Галина Сіроштан.
Суспільство 03 лютого 2018, 03:09 (glavnoe.ua)
Російський журналіст про росіян: Як виживає пластиліновий народ Російський журналіст про росіян: Як виживає пластиліновий народ
Путіна підтримують 86% населення, ізоляцію російського інтернету від світового підтримують 58% населення, смертну кару підтримують ... не хочетьс...
Суспільство 03 лютого 2018, 03:41 (glavnoe.ua)
Журналіст: Цей світ впевнено йде до Третьої світової війни Журналіст: Цей світ впевнено йде до Третьої світової війни
Ізраїль відкликає посла з Польщі. Але страшенно не наслідок, а причина: держава, на території якого вбито найбільшу кількість жертв Голокосту, за...
Політика 03 лютого 2018, 05:03 (glavnoe.ua)
Десять кроків «окатого» макіяжу Десять кроків «окатого» макіяжу
Найяскравішим прикрасою жіночого обличчя по праву вважаються очі. Так, ще кажуть, що це - дзеркало душі. Ось тільки у душі не буває кіл, мішків, ...
Здоров'я 03 лютого 2018, 07:08 (e-news.com.ua)
Україна гарантувала собі місце в 1/4 фіналу Євро-2018 з футзалу Україна гарантувала собі місце в 1/4 фіналу Євро-2018 з футзалу
Збірна України здобула вольову перемогу над Румунією в матчі чемпіонату Європи з футзалу - 3: 2.
Футбол 03 лютого 2018, 00:51 (football.ua)
Сосьєдад знищив Депортіво Сосьєдад знищив Депортіво
У матчі 22-го туру іспанської Ла Ліги Реал Сосьєдад на своєму полі відправив п'ять м'ячів у ворота Депортіво.
Футбол 03 лютого 2018, 01:02 (football.ua)
Як знизити апетит і обдурити почуття голоду Як знизити апетит і обдурити почуття голоду
Чотири ради, які допоможуть позбутися від нападів голоду. Отже, якщо апетит долає так, що терпіти більше немає сил, зробіть собі бутерброд з неве...
Здоров'я 03 лютого 2018, 00:56 (e-news.com.ua)
Поради для ефективного схуднення Поради для ефективного схуднення
Кожен з нас має певні звички. Деякі з них корисні, деякі не дуже, але позбутися від старих і придбати нові звички можна завжди. Якщо ви хочете ве...
Здоров'я 03 лютого 2018, 00:57 (e-news.com.ua)
Боротьба зі зморшками навколо очей Боротьба зі зморшками навколо очей
Шкіра обличчя завжди свідчить про те, чи все в порядку з нашим організмом. Її колір, зморшки вказують на ті чи інші проблеми. Тут можуть багато х...
Здоров'я 03 лютого 2018, 01:21 (e-news.com.ua)
Як швидко і дешево схуднути Як швидко і дешево схуднути
Скинути пару-трійку зайвих кілограмів до свята напевно хоче кожна жінка. ХОЧУ підкаже кілька правил, яких потрібно дотримуватися, щоб в лічені дн...
Спорт 03 лютого 2018, 01:15 (e-news.com.ua)
Найкрасивішими українцями визнали Полякову та Винника Найкрасивішими українцями визнали Полякову та Винника
"Мамою року" стала Катерина Осадча.
Світські хроніки 03 лютого 2018, 01:13 (ТСН.ua)
Україна і Нідерланди посилять боротьбу проти російської пропаганди Україна і Нідерланди посилять боротьбу проти російської пропаганди
Міністр закордонних справ України Павло Клімкін сьогодні, другого лютого провів зустріч з міністром внутрішніх справ Нідерландів Кайса Оллонгрен....
Політика 03 лютого 2018, 00:05 (УРА-Информ)
Фламіні підписав контракт з Хетафе Фламіні підписав контракт з Хетафе
Французький півзахисник Матьє Фламіні як мінімум до кінця поточного сезону гратиме за Хетафе.
Футбол 03 лютого 2018, 00:27 (football.ua)
У січні втрати українських військ значно зросли У січні втрати українських військ значно зросли
У зоні проведення бойових дій на сході України за січень 2018 року загинули 14 українських воїнів. Про це передає "новинарних".
Суспільство 03 лютого 2018, 00:20 (УРА-Информ)
Наінгголан готовий залишитися в Ромі до кінця кар єри Наінгголан готовий залишитися в Ромі до кінця кар'єри
Півзахисник Раджа Наїнгголан заявив, що у нього немає причин залишати Рому до кінця своєї кар'єри.
Футбол 03 лютого 2018, 00:15 (football.ua)
ФБР могло зловживати повноваженнями в розслідуванні справи про втручання Москви в американські вибори ФБР могло зловживати повноваженнями в розслідуванні справи про втручання Москви в американські вибори
Республіканці палати представників Сполучених Штатів Америки провели власне розслідування по справи втручання Росії в американські вибори в 2016 ...
Суспільство 03 лютого 2018, 00:36 (УРА-Информ)
У Росії школяр порізав власного однокласника У Росії школяр порізав власного однокласника
У Росії в одній зі шкіл Калузької області школяр з ножем накинувся на однокашника, а потім зник з місця злочину. Про це повідомляє прес-служба мі...
Події 03 лютого 2018, 00:36 (УРА-Информ)
У Львові під час проведення ремонтних роботи загинув чоловік У Львові під час проведення ремонтних роботи загинув чоловік
Сьогодні, другого лютого під час проведення земляних робіт стався обвал траншеї. Про це передає прес-служба Львівської міської ради.
Події 03 лютого 2018, 00:40 (УРА-Информ)
Боруссія Д в результативному поєдинку здолала Кельн Боруссія Д в результативному поєдинку здолала Кельн
Відмінний дебют Михайла Батшуайі допоміг дортмундцам набрати три очки (3: 2).
Футбол 03 лютого 2018, 00:45 (football.ua)
 Укрзалізниця  збільшила темпи виробництва вагонів "Укрзалізниця" збільшила темпи виробництва вагонів
В "Укразалізниці" за січень 2018 року було виготовлено 525 нових вантажних вагонів, з них 250 піввагонів. Про це повідомив тимчасовий голова прав...