Архів новин 

новини: 4 січня 2018 у рубриці:  

Під Києвом дівчина наклала на себе руки через тортури співмешканця

Хлопець принижував і фізично знущався над своєю 33-річною співмешканкою.
Київ 04 січня 2018, 18:08 (Корреспондент.net)

ПАОК намір підписати Хачеріді ПАОК намір підписати Хачеріді
Грецький ПАОК націлився на захисника київського Динамо Євгена Хачеріді.
Футбол 04 січня 2018, 18:04 (football.ua)
Расова приналежність і ризик гіпертензії Расова приналежність і ризик гіпертензії
Давно відомо, що темношкірі й білі люди мають різну ймовірність серцево-судинних захворювань, в тому числі гіпертензії.
Здоров'я 04 січня 2018, 17:48 (NeBoley.com.ua)
Участница проекта  Голос.Діти  снялась в сериале  Школа Участница проекта "Голос.Діти" снялась в сериале "Школа"
Анна Тринчер сыграла роль школьницы Наты, подруги главной героини Лолы.
Світські хроніки 04 січня 2018, 17:42 (ТСН.ua)
Кузен орігамі знаходиться на перегляді в Кристал Пелас Кузен орігамі знаходиться на перегляді в Кристал Пелас
Кристал Пелас може укласти контракт з 34-річним воротарем Арнольдом орігамі.
Футбол 04 січня 2018, 17:33 (football.ua)
 Ротань може шукати собі нову команду  - представник  Славії "Ротань може шукати собі нову команду" - представник "Славії"
Чеський клуб почав підготовку до другої частини сезону без Руслана.
Спорт 04 січня 2018, 17:32 (ТСН.ua)
Чи буде в Одесі відновлена ??Тінь Пушкіна? Чи буде в Одесі відновлена ??Тінь Пушкіна?
Історія зі знищенням іронічного пам'ятника-жарти «Тінь Пушкіна» наводить на дуже сумні думки. Нікому нічого не потрібно. І Одеса за великим рахун...
Україна 04 січня 2018, 17:21 (Odessa Daily)
Визначилася суперниця Світоліной в півфіналі Брісбена Визначилася суперниця Світоліной в півфіналі Брісбена
У фіналі турніру в Брісбені перша ракетка України Еліна Світоліна зіграє з чеською тенісисткою Каролін Плішкова. Про це повідомляється на сайті з...
Спорт 04 січня 2018, 17:17 (УРА-Информ)
Барселона подякувала завершив кар єру Вальдеса Барселона подякувала завершив кар'єру Вальдеса
Футбольний клуб Барселона не залишив без уваги рішення Віктора Вальдеса завершити кар'єру.
Футбол 04 січня 2018, 17:13 (football.ua)
Офіційно: Вьетто змінив Атлетіко на Валенсію Офіційно: Вьетто змінив Атлетіко на Валенсію
Нападник Атлетіко Лусіано Вьетто продовжить свою кар'єру в стані Валенсії.
Футбол 04 січня 2018, 17:13 (football.ua)
Офіційно: Торіно призначив Маццарі Офіційно: Торіно призначив Маццарі
Новим головним тренером Торіно став Вальтер Маццарі.
Футбол 04 січня 2018, 17:10 (football.ua)
Колишніх співробітників КДБ позбавили статусу ветеранів Другої світової війни Колишніх співробітників КДБ позбавили статусу ветеранів Другої світової війни
Глава держави Латвії Раймонд Вейоніс підписав законопроект про статус учасника Другої світової війни. Тепер згідно з документом колишні співробіт...
Політика 04 січня 2018, 17:04 (УРА-Информ)
В СБУ предупредили об  охоте ФСБ  на украинцев В СБУ предупредили об "охоте ФСБ" на украинцев
В департаменте консульской службы МИД Украины отметили, что путешествие украинцев в Россию — «зачастую билет в один конец». В сообщении ведомства...
Політика 04 січня 2018, 17:10 (glavnoe.ua)
На границе все спокойно, - ГФС На границе все спокойно, - ГФС
Пункты пропуска на украинско-польской границе работают в штатном режиме. Об этом сообщили в Государственной фискальной службе Украны.
Події 04 січня 2018, 17:10 (glavnoe.ua)
Зідан: Бензема отримав травму на поле, а не у відпустці Зідан: Бензема отримав травму на поле, а не у відпустці
Головний тренер Реала Зінедін Зідан спростував чутки про те, що нападник Карім Бензема травмувався під час відпустки.
Футбол 04 січня 2018, 17:00 (football.ua)
У Миколаєві зафіксували спалах гепатиту А У Миколаєві зафіксували спалах гепатиту А
За останні кілька десятки днів в Миколаєві госпіталізували 33 людини з гострою інфекційної болезь - гепатитом А. Серед них у 16 ??пацієнтів підтв...
Події 04 січня 2018, 16:55 (УРА-Информ)
Кращий гімнаст України Верняєв переніс дві операції Кращий гімнаст України Верняєв переніс дві операції
Спортсмен опублікував фото з лікарні.
Спорт 04 січня 2018, 16:51 (ТСН.ua)
Барселона не купуватиме Давида Луїса Барселона не купуватиме Давида Луїса
Захисник Челсі Давид Луїс не влаштував керівництво Барселони.
Футбол 04 січня 2018, 16:47 (football.ua)
Форлан продовжить кар єру в Прем єр-лізі, але гонконгської Форлан продовжить кар'єру в Прем'єр-лізі, але гонконгської
Екс-нападник збірної Уругваю і ряду європейських клубів Дієго Форлан продовжить свою кар'єру в Кітчі.
Футбол 04 січня 2018, 16:43 (football.ua)
Венгер: Я б вчинив самогубство, якби Дзаппакоста забив Венгер: Я б вчинив самогубство, якби Дзаппакоста забив
Головний тренер Арсеналу Арсен Венгер сильно засмутився б в разі поразки від Челсі.
Футбол 04 січня 2018, 16:38 (football.ua)
Ризик мікросудинних ускладнень діабету не залежить від віку Ризик мікросудинних ускладнень діабету не залежить від віку
Діагноз цукровий діабет (ЦД) 2 типу у віці молодше 50 років асоціюється з підвищеним ризиком мікросудинних ускладнень, як передає Інтернет-виданн...
Здоров'я 04 січня 2018, 15:30 (e-news.com.ua)
Хмара - кращий гравець Словенії, Вербич за крок від п єдесталу Хмара - кращий гравець Словенії, Вербич за крок від п'єдесталу
Новачок Динамо Бенджамін Вербич зайняв 4-е місце в списку кращих гравців своєї країни.
Футбол 04 січня 2018, 15:26 (football.ua)
Барселона на межі підписання Коутиньо - Goal Барселона на межі підписання Коутиньо - Goal
Півзахисник Ліверпуля Філіпа Коутіньйо перейде в Барселону, питання тільки в даті переходу.
Футбол 04 січня 2018, 15:52 (football.ua)
Путінська пропагандистська перемога в Сирії перетворилася на ганебний фарс, - Турчинов Путінська пропагандистська перемога в Сирії перетворилася на ганебний фарс, - Турчинов
Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов вважає, що російська військова кампанія в Сирії перетворилася на ганебний...
Політика 04 січня 2018, 15:47 (УРА-Информ)
Едуардо - гравець Легії Едуардо - гравець Легії
Екс-нападник Шахтаря Едуардо підписав контракт з варшавською Легією.
Футбол 04 січня 2018, 15:43 (football.ua)
Кріштіану Роналду отримав три пропозиції по трансферу Кріштіану Роналду отримав три пропозиції по трансферу
Нападаючий мадридського Реала Кріштіану Роналду отримав три пропозиції по трансфер. Про це повідомляє AS з посиланням на програму El Chiringuito.
Спорт 04 січня 2018, 16:10 (УРА-Информ)
У Чернігові  спливли  Пушкін і Коцюбинський У Чернігові "спливли" Пушкін і Коцюбинський
Напередодні нового року в Чернігові таємничим чином зникли відразу два пам'ятники: встановлений ще 100 років тому бюст Пушкіну і письменнику Миха...