Архів новин 

новини: 16 серпня 2017 у рубриці:  

На Полтавщині вже четвертий день горять торфовища - ГосЧС

У Полтавській області триває ліквідація торф'яної пожежі.
Суспільство 16 серпня 2017, 15:03 (УРА-Информ)

Після Трампа принц врятує Лукашенко Після Трампа принц врятує Лукашенко
Колись племінник короля Саудівської Аравії двічі уберіг нинішнього президента США від розорення, а тепер, сам того не підозрюючи, допоможе білору...
Економіка 16 серпня 2017, 15:00 (YTPO.ru)
У параді на День Незалежності візьмуть участь військові з 10 країн, - Полторак У параді на День Незалежності візьмуть участь військові з 10 країн, - Полторак
У військовому параді, який відбудеться в Україні 24 серпня, візьмуть участь військовослужбовці з десяти країн світу.
Суспільство 16 серпня 2017, 14:55 (УРА-Информ)
Віддавати чи дітей в професійний спорт Віддавати чи дітей в професійний спорт
Заняття спортом відволікають дітей від спокус вулиці, виховують волю до перемоги, загартовують характер. Керуючись цими залізними аргументами, ба...
Спорт 16 серпня 2017, 14:53 (NeBoley.com.ua)
У Києві підпалили офіс комунального підприємства У Києві підпалили офіс комунального підприємства
У Київблагоустрій підозрюють, що це помста за знесення МАФів.
Київ 16 серпня 2017, 14:45 (Корреспондент.net)
В Одеській області на хабарі затримано прокурор В Одеській області на хабарі затримано прокурор
У вівторок, 15 серпня, під час отримання прокурором Іллічівської прокуратури хабара в розмірі 5 000 доларів, затримали одержувача хабара.
Суспільство 16 серпня 2017, 14:43 (УРА-Информ)
Передбачлива Брітні Спірс вирішила переписати заповіт Передбачлива Брітні Спірс вирішила переписати заповіт
Артистка змінила плани на своє майно.
Світські хроніки 16 серпня 2017, 14:41 (ТСН.ua)
 Укрзалізниця  має намір восени проіндексувати тарифи на вантажоперевезення "Укрзалізниця" має намір восени проіндексувати тарифи на вантажоперевезення
Цієї осені "Укрзалізниця" має намір провести індексацію тарифів на вантажоперевезення.
Економіка 16 серпня 2017, 14:35 (УРА-Информ)
Список найбільших IT-компаній Китаю Список найбільших IT-компаній Китаю
Як відомо, Китай забороняє використання будь-яких іноземних сервісів на своїй території. При цьому на китайському ринку є безліч аналогів західни...
Технології 16 серпня 2017, 14:35 (InternetUA)
Цифри для здоров я Цифри для здоров'я
Плануйте старість в молодості! Це сьогодні один з дуже популярних лікарських закликів. Однак, XXI століття - це століття знань. І одних закликів ...
Здоров'я 16 серпня 2017, 14:32 (e-news.com.ua)
Піазон зламав ногу в матчі Чемпіоншипа Піазон зламав ногу в матчі Чемпіоншипа
Півзахисник Фулхема Лукас Піазон знову отримав серйозну травму.
Футбол 16 серпня 2017, 14:28 (football.ua)
На Харьковщине полиция поймала сбежавшего из под стражи преступника На Харьковщине полиция поймала сбежавшего из под стражи преступника
Чоловіки знаходились в ізоляторі тимчасового тримання Красноградського відділу поліції та втекли з території режимного об'єкту під час прогулянки...
Суспільство 16 серпня 2017, 14:25 (glavnoe.ua)
Обеспечение учреждений здравоохранения ГУИС находится на низком уровне Обеспечение учреждений здравоохранения ГУИС находится на низком уровне
Близько 70% наявного медичного обладнання є застарілим, це апаратура випуску 60-х - 80-х років минулого століття, морально і технічно зношена або...
Здоров'я 16 серпня 2017, 14:25 (glavnoe.ua)
Нацгвардия полностью отказывается от принуждения к службе Нацгвардия полностью отказывается от принуждения к службе
У структурі Національної гвардії створено центри комплектування у п'яти містах України. Головний відділ у Києві і підпорядковані відділення – в О...
Суспільство 16 серпня 2017, 14:25 (glavnoe.ua)
Навіщо і чому ми куримо Навіщо і чому ми куримо
Екранна красуня елегантним жестом дістає сигарету, троє чоловіків улесливо підносять їй запальнички ... Чи не про це мріє дівчинка-підліток, проб...
Здоров'я 16 серпня 2017, 14:15 (NeBoley.com.ua)
В офіс Київблагоустрою кинули коктейль Молотова В офіс Київблагоустрою кинули коктейль Молотова
На підприємстві підозрюють, що підпал - це помста за знесення МАФів.
Київ 16 серпня 2017, 14:10 (Корреспондент.net)
MONATIK решился на перемены во внешности MONATIK решился на перемены во внешности
Украинский певец MONATIK удивил своих поклонников резкой сменой имиджа. Так, он решил избавиться от бороды, обладателем которой был приблизительн...
Шоу-бізнес 16 серпня 2017, 14:07 (tv.ua)
У столиці будівлю комунального підприємства закидали  коктейлями Молотова У столиці будівлю комунального підприємства закидали "коктейлями Молотова"
Сьогодні вночі, з 15 на 16 серпня, в будівлі комунального підприємства "Київблагоустрій" сталася пожежа. Про це на своїй сторінці в соціальній ме...
Київ 16 серпня 2017, 14:06 (УРА-Информ)
Ньюкасл придбав Хоселу за 5,5 мільйона євро Ньюкасл придбав Хоселу за 5,5 мільйона євро
Нападаючий Сток Сіті Хоселу перейшов в Ньюкасл.
Футбол 16 серпня 2017, 13:50 (football.ua)
У Бразилії та Уругваї океан почав таємничим чином відступати від пляжів, як перед цунамі У Бразилії та Уругваї океан почав таємничим чином відступати від пляжів, як перед цунамі
У Бразилії та Уругваї таємничим чином почала відступати вода від пляжів. Дана подія викликала чимало хвилювань у місцевого населення. Так, 11 сер...
Події 16 серпня 2017, 13:40 (glavnoe.ua)
Американський военексперт розповів, хто врятував Україну від військової катастрофи Американський военексперт розповів, хто врятував Україну від військової катастрофи
Якось у вересні 2014 року я спостерігав за танковим боєм з вершини пагорба в Маріуполі. Потім, 5 вересня 2014 року - день, коли було підписано пе...
Суспільство 16 серпня 2017, 13:32 (glavnoe.ua)
Вагітні жінки можуть спокійно пити каву Вагітні жінки можуть спокійно пити каву
Любительки кави можуть зітхнути вільно: датські вчені довели, що прийом помірної кількості кави під час вагітності не збільшує ризик для плоду, я...
Здоров'я 16 серпня 2017, 13:29 (e-news.com.ua)
Di Marzio: Рома готова придбати Васкеса, Муніра або Промес Di Marzio: Рома готова придбати Васкеса, Муніра або Промес
Римський клуб знаходиться в пошуках посилення напередодні початку нового сезону.
Футбол 16 серпня 2017, 13:26 (football.ua)
Йорданія зняла заборону на ввезення української курки Йорданія зняла заборону на ввезення української курки
Йорданія зняла тимчасову заборону на ввезення української птиці, який був накладений через пташиний грип.
Економіка 16 серпня 2017, 13:21 (УРА-Информ)
Сток оформив оренду Хесе Сток оформив оренду Хесе
Нападаючий ПСЖ Хесе Родрігес сезон-2017/2018 проведе в оренді в Сток Сіті.
Футбол 16 серпня 2017, 13:21 (football.ua)
Селезньов може перейти в  Галатасарай Селезньов може перейти в "Галатасарай"
Українець Селезньов вже недавно досяг домовленості з клубом зі Стамбула.
Футбол 16 серпня 2017, 13:16 (УРА-Информ)
 Шахтар  вирішив віддати гравця в оренду в його день народження "Шахтар" вирішив віддати гравця в оренду в його день народження
Донецький клуб відправив свого футболіста за пошуками ігрової практики.
Спорт 16 серпня 2017, 13:11 (ТСН.ua)
На Хмельниччині згорів склад з коноплею На Хмельниччині згорів склад з коноплею
У ніч на середу, 16 серпня, в Хмельницькій області сталася масштабна.
Події 16 серпня 2017, 13:11 (УРА-Информ)
У середу знову запрацював столичний фунікулер У середу знову запрацював столичний фунікулер
У Києві в середу, 16 серпня, знову запрацює фунікулер.
Київ 16 серпня 2017, 13:04 (УРА-Информ)
Хмара тегів