Архів новин 

новини: 2 липня 2017 у рубриці:  

Вчені NASA показали 'Ніагарський водоспад Марса'

Зображення показує, що марсіанська лава, яка перебувала колись в рідкому стані, вела себе подібно земній воді.
Україна 02 липня 2017, 05:48 (GIGAMIR)

Ведмедик прийшов в магазин на Алясці за цукерками Ведмедик прийшов в магазин на Алясці за цукерками
Ведмедик зайшов в магазин на Алясці і, вставши на задні лапи, почав вивчати прилавок з цукерками. Покупець, який пив каву біля прилавка, прогнав ...
Світ 02 липня 2017, 04:33 (GIGAMIR)
Луценко: Ми близькі до розкриття вбивства Вороненкова Луценко: Ми близькі до розкриття вбивства Вороненкова
При цьому генпрокурор не бачить зв'язку між смертями російського екс-депутата і полковника ГУР Шаповала.
Україна 02 липня 2017, 03:17 (GIGAMIR)
 Ощадбанк  обіцяє відновити роботу всіх відділень 3 липня "Ощадбанк" обіцяє відновити роботу всіх відділень 3 липня
Державний "Ощадбанк" після масштабної вірусної атаки планує відновити роботу всіх своїх відділень з 3 липня.
Події 02 липня 2017, 03:09 (УРА-Информ)
В Японії почався суд над екс-керівництвом АЕС «Фукусіма-1» В Японії почався суд над екс-керівництвом АЕС «Фукусіма-1»
На АЕС «Фукусіма-1» сталася аварія через сильний землетрусу 11 березня 2011 року.
Росія 02 липня 2017, 03:03 (JustMedia)
Глава ЦВК сподівається на скасування муніципального фільтра на виборах Глава ЦВК сподівається на скасування муніципального фільтра на виборах
22 липня відбулася зустріч робочої групи під керівництвом першого заступника голови адміністрації Кремля Сергія Кирієнка.
Росія 02 липня 2017, 02:59 (JustMedia)
Схоже, МВС почало готуватися до фіналу Ліги чемпіонів УЄФА Схоже, МВС почало готуватися до фіналу Ліги чемпіонів УЄФА
МВС має намір реформувати систему безпеки на масових заходах. Про це перший заступник міністра внутрішніх справ повідомив сьогодні, 1 липня, під ...
Політика 02 липня 2017, 01:47 (glavnoe.ua)
 Ви чо, про. їли нас в полон брати? Я ж вам горілки приніс! "Як полював на" кріп "Вітя Агєєв "Ви чо, про. їли нас в полон брати? Я ж вам горілки приніс! "Як полював на" кріп "Вітя Агєєв
Віктор Агєєв і його друзі, які приїхали на Луганщину "пополювати на кріп". Окрема розвідрота так званої "4 окремої мотострілкової бригади". Тепер...
Події 02 липня 2017, 01:46 (glavnoe.ua)
Мокнучі екзема: що робити Мокнучі екзема: що робити
Екзема є шкірним запальним хворобою, яке незаразної і носить придбаний характер. Дуже часто носить спадковий характер. Характеризується хвороба ...
Здоров'я 02 липня 2017, 02:39 (e-news.com.ua)
У МВС обіцяють реформувати систему безпеки на масових заходах У МВС обіцяють реформувати систему безпеки на масових заходах
Перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий заявив, що незабаром МВС буде реформувати систему безпеки на масових заходах.
Політика 02 липня 2017, 02:39 (УРА-Информ)
Частий стілець дитини: норма або патологія Частий стілець дитини: норма або патологія
Частий стілець у малюка може викликати безліч побоювань у його батьків. У деяких випадках турбуються предки абсолютно даремно, т. багато особливо...
Здоров'я 02 липня 2017, 02:33 (e-news.com.ua)
У Києві всю ніч спортсмени будуть бігати 100 кілометрів У Києві всю ніч спортсмени будуть бігати 100 кілометрів
Ультрамарафон відбувається на Трухановому острові.
Спорт 02 липня 2017, 01:37 (ТСН.ua)
Офіційно: Олександр Усик візьме участь в Лізі чемпіонів Офіційно: Олександр Усик візьме участь в Лізі чемпіонів
Наш боксер битиметься за приз Мохаммеда Алі.
Україна 02 липня 2017, 02:52 (GIGAMIR)
Huawei продемонструвала тристоронню 4K-відеозв язок на базі 5G Huawei продемонструвала тристоронню 4K-відеозв'язок на базі 5G
Компанія Huawei ще на один крок наблизилася до розгортання мобільних мереж п'ятого покоління (5G). У партнерстві з NTT DoCoMo успішно продемонстр...
Технології 02 липня 2017, 00:44 (InternetUA)
Екс-футболіст київського  Динамо  хоче стати мером столиці Грузії Екс-футболіст київського "Динамо" хоче стати мером столиці Грузії
Вибори відбудуться в кінці жовтня.
Спорт 02 липня 2017, 00:44 (ТСН.ua)
Чому у людини одне око більше іншого Чому у людини одне око більше іншого
У багатьох людей одна долоня трохи менше іншого або одне око більше іншого. У більшості випадків ці особисті особливості зовнішності є всього лиш...
Здоров'я 02 липня 2017, 00:34 (NeBoley.com.ua)
Стрункість передається у спадок Стрункість передається у спадок
Шведські вчені прийшли до маловтішного висновку: ніякі дієти і заняття в спортзалі не допоможуть зменшити широку талію, якщо зайві сантиметри діс...
Здоров'я 02 липня 2017, 00:59 (NeBoley.com.ua)
Гормон відкриває таємниці товстунів Гормон відкриває таємниці товстунів
Зайва вага - одна з найбільш тривожних медичних проблем світового масштабу. А навіщо взагалі потрібні людині жирові клітини?.
Здоров'я 02 липня 2017, 00:50 (NeBoley.com.ua)
Український боксер Іван Голуб зазнав першої поразки Український боксер Іван Голуб зазнав першої поразки
У США Голуб за очками програв непереможеним американцеві Джемонтею Кларку.
Україна 02 липня 2017, 00:59 (GIGAMIR)
В Італії заарештували українського військового В Італії заарештували українського військового
Добровольця підозрюють в причетності до загибелі журналіста Роккеллі на Донбасі.
Україна 02 липня 2017, 01:09 (GIGAMIR)
В НБА готується ще один багатомільйонний контракт з баскетболістом В НБА готується ще один багатомільйонний контракт з баскетболістом
Блейк Гріффін підпише 5-річний контракт з "Кліпперс" на 173 млн доларів.
Україна 02 липня 2017, 01:35 (GIGAMIR)
В результаті стрілянини в нічному клубі Арканзасу поранено 17 людей В результаті стрілянини в нічному клубі Арканзасу поранено 17 людей
Щонайменше 17 людей постраждали під час стрілянини в нічному клубі в місті Літтл-Рок (США, штат Арканзас). Один з них був госпіталізований в крит...
Світ 02 липня 2017, 01:14 (GIGAMIR)
Chanel знайшла спосіб захистити шкіру обличчя і грудей від ультрафіолету Chanel знайшла спосіб захистити шкіру обличчя і грудей від ультрафіолету
Компанія Chanel представила нову лінію засобів UV Essentiel, що захищають шкіру обличчя, шиї і грудей від шкідливого впливу ультрафіолетового вип...
Світ 02 липня 2017, 01:15 (GIGAMIR)
Два північноірландських клубу оголосили про перехід одного і того ж футболіста Два північноірландських клубу оголосили про перехід одного і того ж футболіста
Чемпіон Північної Ірландії «Лінфілд» і володар срібних медалей «Крусейдерс» в один день оголосили про перехід до них захисника клубу «Йорк Сіті» ...
Світ 02 липня 2017, 01:15 (GIGAMIR)
ЗМІ дізналися про записану Яковлєвим з «Иванушек» пісні-прощанні ЗМІ дізналися про записану Яковлєвим з «Иванушек» пісні-прощанні
Перед смертю колишній соліст групи «Іванушки International» Олег Яковлєв записав нову пісню і планував зняти на неї кліп. Про це «Старх» повідоми...
Світ 02 липня 2017, 01:17 (GIGAMIR)
Путін поговорив з еміром Катару і королем Бахрейну Путін поговорив з еміром Катару і королем Бахрейну
Президент Росії Володимир Путін поговорив по телефону з еміром Катару Тамімом Бен Хамадом Аль Тані. «Докладно обговорено криза у відносинах між К...
Світ 02 липня 2017, 01:21 (GIGAMIR)
У МВС запланували реформувати систему безпеки на масових заходах У МВС запланували реформувати систему безпеки на масових заходах
У рамках реформи передбачається удосконалення організаційно-штатної структури.
Політика 02 липня 2017, 01:10 (GIGAMIR)
У Манчестері судять британця, який воював на боці бойовиків в ОРДіЛО У Манчестері судять британця, який воював на боці бойовиків в ОРДіЛО
Колишній бізнесмен з Британії у 2015 році провів 4 місяці на Донбасі, де приєднався до проросійських терористів.
Політика 02 липня 2017, 01:10 (GIGAMIR)
Свекровь Джамалы готовила вместо нее ужины Свекровь Джамалы готовила вместо нее ужины
Джамала рассказала об отношениях с мамой мужа.
Світські хроніки 02 липня 2017, 01:23 (ТСН.ua)
Хмара тегів