Архів новин 

новини: 24 травня 2017 у рубриці:  

Дорога до загибелі України

Анексія Криму, напад Росії і стали можливі через те, що всі 25 років нашої незалежності українські еліти займалися пошуками балансів і компромісів замість побудови інституційно сильної держави.
Політика 24 травня 2017, 16:07 (Обозреватель)

Чи підтримає Клюйверт-молодший сімейну традицію? Чи підтримає Клюйверт-молодший сімейну традицію?
У фіналі Ліги чемпіонів-тисяча дев'ятсот дев'яносто п'ять гол Патріка Клюйверт приніс трофей Аяксу. У фіналі Ліги Європи-2017 його син Джастін Кл...
Футбол 24 травня 2017, 16:07 (football.ua)
США дали добро на оснащення величезної армії США дали добро на оснащення величезної армії
Саудівці, погралися з цінами на нафту, повністю провалилися в спробах задушити американську сланцеву видобуток і тепер розуміють, що справа швах....
Світ 24 травня 2017, 15:59 (Обозреватель)
Бешикташ пропонує Манджукічу 7 млн ??євро в рік Бешикташ пропонує Манджукічу 7 млн ??євро в рік
Нападаючий Ювентуса Маріо Манджукич отримав привабливу пропозицію від Бешикташа.
Футбол 24 травня 2017, 15:56 (football.ua)
На Вінниччині затримали двох поліцейських, які організували наркобізнес На Вінниччині затримали двох поліцейських, які організували наркобізнес
Співробітники Служби безпеки України затримали у Вінницькій області двох поліцейських в організації наркоугруповання.
Події 24 травня 2017, 15:47 (УРА-Информ)
Дієта розвантаження: поради Дієта розвантаження: поради
Можна практикувати розвантаження кожного місяця, але перед дієтою важливо пройти медичне обстеження.
Здоров'я 24 травня 2017, 15:17 (NeBoley.com.ua)
Про дієтичних хлібці Про дієтичних хлібці
Не всі дієтичні хлібці корисні, деякі навіть можуть завдати шкоди здоров'ю. Давай розберемося. У наші дні на магазинних прилавках можна зустріти...
Здоров'я 24 травня 2017, 15:33 (e-news.com.ua)
Баварія підписала професійний контракт з молодшим братом Гетце Баварія підписала професійний контракт з молодшим братом Гетце
Юний захисник Баварії Фелікс Гетце уклав зі своїм клубом перший професійний контракт.
Футбол 24 травня 2017, 15:29 (football.ua)
Мексиканка в спідниці і сандалях виграла забіг на 50 км Мексиканка в спідниці і сандалях виграла забіг на 50 км
Мешканці Мексики Марії Лорені Рамірес вдалося перемогти в 50-кілометровому марафоні, залишивши позаду 500 суперниць з 12 країн. Вона подолала дис...
Спорт 24 травня 2017, 15:45 (tv.ua)
 Мирное лето – детям Донбасса : штаб Ахметова запускает новый проект "Мирное лето – детям Донбасса": штаб Ахметова запускает новый проект
Об этом в ходе брифинга в ИА "Українські новини" рассказала Римма Филь, координатор Штаба Рината Ахметова
Суспільство 24 травня 2017, 15:19 (Обозреватель)
Это уровень! Соцсети восхитило селфи ветерана АТО с Папой Римским Это уровень! Соцсети восхитило селфи ветерана АТО с Папой Римским
Александр Швецов похвастался снимком из Ватикана
Суспільство 24 травня 2017, 15:42 (Обозреватель)
Еспаньол викупив Пьятті у Валенсії Еспаньол викупив Пьятті у Валенсії
Півзахисник Пабло П'ятті став повноцінним гравцем Еспаньола.
Футбол 24 травня 2017, 14:16 (football.ua)
Знайдена генетична зв язок між періодонтитом і серцевими нападами Знайдена генетична зв'язок між періодонтитом і серцевими нападами
Німецькими фахівцями встановлено генетичний зв'язок між запаленням оточуючих зуби тканин і серцевими нападами, повідомляє ВВС. Раніше було відом...
Здоров'я 24 травня 2017, 14:56 (e-news.com.ua)
Куйвашев назвав себе «кандидатом президента» на вибору губернатора Куйвашев назвав себе «кандидатом президента» на вибору губернатора
Заява прозвучала в ефірі Серовское телеканалу.
Політика 24 травня 2017, 14:19 (JustMedia)
Неста: Мілана Берлусконі більше немає, а цей в праві радіти 6-го місця Неста: Мілана Берлусконі більше немає, а цей в праві радіти 6-го місця
Колишній захисник россо-нері Алессандро Неста счіатет, що в нинішньому сезоні команда досягав поставленої перед собою мети.
Футбол 24 травня 2017, 14:15 (football.ua)
Дутерте припав до грудей Путіна Дутерте припав до грудей Путіна
Вибудовуючи нові відносини з Пекіном або Москвою, багато країн прагнуть лише викликати ревнощі Вашингтона, щоб витороговать для себе кращі умови....
Політика 24 травня 2017, 14:36 (YTPO.ru)
Луценко розповів, коли піде в суд справу про злочини Януковича проти євромайдан Луценко розповів, коли піде в суд справу про злочини Януковича проти євромайдан
Справа про злочини екс-президента України Віктора Януковича і представників силового блоку проти учасників євромайдан буде направлено до суду піс...
Україна 24 травня 2017, 14:28 (Odessa Daily)
Сампдорія націлилась на Балотеллі Сампдорія націлилась на Балотеллі
У найближче трансферне вікно форвард Ніцци Маріо Балотеллі може повернутися в Італію.
Футбол 24 травня 2017, 14:28 (football.ua)
Вчені знайшли гени, що відповідають за початок менопаузи Вчені знайшли гени, що відповідають за початок менопаузи
Вчені ідентифікували варіанти генів, що впливають на вік, в якому у жінки починається менопауза, пише ВВС. Дослідники з університету Erasmus в Р...
Здоров'я 24 травня 2017, 14:56 (e-news.com.ua)
"Відмінною риболовлі!" У мережі жорстко висміяли мера Глухова за дороги "Відмінною риболовлі!" У мережі жорстко висміяли мера Глухова за дороги
У Глухові блогер зняв "рибалку" в калюжі посеред міста, висміюючи роботу мера Мішеля Терещенка.
Суспільство 24 травня 2017, 14:48 (Обозреватель)
У Миколаєві на кораблі ВМС України намагаються загасити пожежу У Миколаєві на кораблі ВМС України намагаються загасити пожежу
24 травня на ремонтної майданчику Чорноморського суднобудівного заводу в Миколаєві загорівся морської водолазний корабель українського флоту U700...
Події 24 травня 2017, 15:12 (glavnoe.ua)
 Україна захопили фашисти ...  Соцмережі шокували нові російські підручники "Україна захопили фашисти ..." Соцмережі шокували нові російські підручники
Користувачі обурювалися маячних поглядом авторів на політичні події і нагадували, що в СРСР історію викладали так само тенденційно.
Суспільство 24 травня 2017, 15:05 (Обозреватель)
ІДІЛівці вітали один одного з терактом ІДІЛівці вітали один одного з терактом
Чому в Британії, яка нібито ні з ким не воює, такі кошмари трапляються, а в нас, яка вже третій рік веде війну з країною, що підтримує терористів...
Світ 24 травня 2017, 14:13 (Обозреватель)
Манчестер Сіті запропонує новий контракт Кабальєро Манчестер Сіті запропонує новий контракт Кабальєро
Воротар Городян Віллі Кабальєро задовольнив своєю грою тренера команди Хосепа Гвардіолу.
Футбол 24 травня 2017, 15:03 (football.ua)
Луценко закликав Раду прийняти закон для боротьби з бурштинової мафією Луценко закликав Раду прийняти закон для боротьби з бурштинової мафією
Генеральний прокурор України Юрій Луценко закликав Верховну Раду прийняти закон для боротьби з бурштинової мафією.
Політика 24 травня 2017, 14:50 (УРА-Информ)
Підозрюваний у вбивстві 17-річної студентки Одеській юракадемії відправився в СІЗО на два місяці Підозрюваний у вбивстві 17-річної студентки Одеській юракадемії відправився в СІЗО на два місяці
Київський районний суд обрав запобіжний захід для підозрюваного у вбивстві 17-річної студентки Тетяни Маснюк в Одесі. Про це повідомила прес-служ...
Україна 24 травня 2017, 15:14 (Odessa Daily)
Генпрокурор назвав важливу помилку в розслідуванні справи Шеремета Генпрокурор назвав важливу помилку в розслідуванні справи Шеремета
Луценко зазначив, що завдяки журналістам найважливіша відеозйомка стала відома, "шкода, що на весь світ, а не тільки для слідчих".
Україна 24 травня 2017, 15:12 (Odessa Daily)
Хмара тегів