Архів новин 

новини: 17 травня 2017 у рубриці:  

Названо три ключові чинники довголіття і щасливої ??старості

Нью-йоркський психіатр Джулія Самтон проаналізувала результати різних досліджень вчених на тему щасливої ??старості і збільшення тривалості життя, і прийшла до висновку, що найбільш сильний вплив на довголіття надає здорова дієта, регулярні фізичні вправи...
Суспільство 17 травня 2017, 10:35 (glavnoe.ua)

Бойовики підсилюють провокації в зоні АТО Бойовики підсилюють провокації в зоні АТО
Російські наймані війська і бойовики не припиняють порушувати оголошений режим тиші.
Суспільство 17 травня 2017, 10:21 (УРА-Информ)
У середу в Україні буде тепло і без опадів У середу в Україні буде тепло і без опадів
У середу, 17 травня, синоптики в Україні опадів не обіцяють.
Суспільство 17 травня 2017, 08:51 (УРА-Информ)
На Рівненщині поліція вилучила майже півтонни бурштину На Рівненщині поліція вилучила майже півтонни бурштину
У Рівненській області прокуратура спільно з поліцією викрили групу осіб, які організували незаконну схему видобутку бурштину.
Суспільство 17 травня 2017, 09:41 (УРА-Информ)
Бойовики обстріляли Авдіївку, пошкоджений житловий будинок Бойовики обстріляли Авдіївку, пошкоджений житловий будинок
У вівторок, 16 травня, близько шостої години вечора бойовики обстріляли прифронтовій місто.
Суспільство 17 травня 2017, 00:19 (УРА-Информ)
Прокуратура ліквідувала канал торгівлі зброєю Прокуратура ліквідувала канал торгівлі зброєю
Військова прокуратура Київського гарнізону Центрального регіону України затримала колишнього військовослужбовця 24 батальйону територіальної обор...
Суспільство 17 травня 2017, 00:56 (УРА-Информ)
Підозрюваний в організації вбивства Сергієнко раніше був керівником охорони одного з депутатів, - Луценко Підозрюваний в організації вбивства Сергієнко раніше був керівником охорони одного з депутатів, - Луценко
Затриманий у вівторок, 16 травня, в Києві підозрюваний в організації вбивства журналіста Василя Сергієнко раніше працював начальником охорони одн...
Суспільство 17 травня 2017, 01:03 (УРА-Информ)
П яні травневі ДТП forever ?! П'яні травневі ДТП forever ?!
Посилення покарання п'яних водіїв відбувається, як і всі наші реформи, тільки на папері.
Суспільство 17 травня 2017, 03:28 (Обозреватель)
Чекали  Гобліна : в Криму  залатали  дорогу землею. опубліковані фото Чекали "Гобліна": в Криму "залатали" дорогу землею. опубліковані фото
Після першого ж дощу весь ремонт пішов нанівець.
Суспільство 17 травня 2017, 08:16 (Обозреватель)
Не мити німецький унітаз чи збирати полуницю на англійських полях Не мити німецький унітаз чи збирати полуницю на англійських полях
Так само волали українці-патріоти про знедолений народ і тарифний геноцид, коли Європарламент голосував у квітні за безвіз. То нічого, що зараз а...