Архів новин 

новини: 25 липня 2018 у рубриці:  

Сир не підвищує рівень холестерину в крові

Регулярне вживання сиру не підвищує рівень холестерину в крові і не призводить до розвитку серцево-судинних захворювань. Про це повідомляється в дослідженні вчених з University College Dublin (Ірландія), опублікованому в Nutrition and Diabetes. Сир дійсн...
Здоров'я 25 липня 2018, 15:19 (e-news.com.ua)

Стоматологічна клініка - запорука краси Вашої посмішки Стоматологічна клініка - запорука краси Вашої посмішки
Стоматологічна клініка Risu - бездоганність Ваших зубів Стоматологічна клініка RISU - це ультрасучасна медичний заклад в Києві. Тут надається шир...
Здоров'я 25 липня 2018, 15:10 (e-news.com.ua)
Як зберегти тонус шкіри при схудненні Як зберегти тонус шкіри при схудненні
Скинути 5 кг за тиждень дуже погано і для організму і для шкіри.
Здоров'я 25 липня 2018, 11:45 (NeBoley.com.ua)
Що таке сіль для ванн і чим корисні ванни з морською сіллю Що таке сіль для ванн і чим корисні ванни з морською сіллю
Сіль для ванн і та, яку ми використовуємо в кулінарії це абсолютно різні речі.
Здоров'я 25 липня 2018, 11:40 (NeBoley.com.ua)
Чи можна їсти морозиво, коли у тебе болить горло? Чи можна їсти морозиво, коли у тебе болить горло?
Пройшла повз холодильника з морозивом, тому що болить горло? Повертайся назад і сміливо вибирай улюблений пломбір!.
Здоров'я 25 липня 2018, 12:27 (NeBoley.com.ua)
Про користь зелених овочів Про користь зелених овочів
«Їж зелень, вона корисна для здоров'я», - це твердження кожен з нас чув у дитинстві від батьків, але тоді далеко не кожен надавав цьому значення....
Здоров'я 25 липня 2018, 14:04 (e-news.com.ua)
Як відрізнити натуральні продукти Як відрізнити натуральні продукти
Сучасна хімія досягла неймовірних успіхів, ймовірно, навіть великих, ніж індустрія електроніки. Ви коли-небудь замислювалися, як може ковбаса кош...
Здоров'я 25 липня 2018, 01:11 (e-news.com.ua)
Передчасні пологи: що робити, якщо почалися перейми Передчасні пологи: що робити, якщо почалися перейми
Більшість дітей народжуються ближче до кінця 40 тижня вагітності, але за статистичними даними кожен дев'ятий немовля народжується передчасно або ...
Здоров'я 25 липня 2018, 01:22 (NeBoley.com.ua)
Що ваше обличчя може сказати про ваше здоров я? Що ваше обличчя може сказати про ваше здоров'я?
Особа відображає стан нашого здоров'я? Таке припущення панувало в античному світі.
Здоров'я 25 липня 2018, 07:41 (NeBoley.com.ua)
Виразки в роті у дітей: причини виникнення, як лікувати самостійно Виразки в роті у дітей: причини виникнення, як лікувати самостійно
Багато з нас не вважають стоматит серйозним захворюванням. І часто не звертають уваги на скарги дитини, вважаючи, що все пройде само. Насправді н...
Здоров'я 25 липня 2018, 08:04 (NeBoley.com.ua)
30 причин назавжди кинути курити 30 причин назавжди кинути курити
Мрієте позбутися шкідливої ??звички, але вам потрібна мотивація? Ось цілих 30 причин назавжди попрощатися з сигаретами!.
Здоров'я 25 липня 2018, 08:35 (NeBoley.com.ua)
Чай рятує від старечого недоумства Чай рятує від старечого недоумства
Особливо корисно щодня випивати хоча б чашку чорного або зеленого чаю жінкам, а також тим, у кого високий генетичний ризик хвороби Альцгеймера. Д...
Здоров'я 25 липня 2018, 08:46 (e-news.com.ua)
Топ-5 дій, які завжди заважають схуднути Топ-5 дій, які завжди заважають схуднути
Ось чому ти не худнеш. Читай і ніколи так не роби!.
Здоров'я 25 липня 2018, 09:50 (NeBoley.com.ua)
Вчені: якість сну матері відбивається на розвитку плоду в утробі Вчені: якість сну матері відбивається на розвитку плоду в утробі
Австралійські педіатри опублікували невтішну статистику.
Здоров'я 25 липня 2018, 10:48 (NeBoley.com.ua)
Хмара тегів