Архів новин 

новини: 24 квітня 2018 у рубриці:  

Вчені: заняття з йоги повинні стати частиною шкільної програми

На думку фахівців, це допоможе дітям впоратися зі стресом і тривожністю і поліпшить емоційний стан.
Здоров'я 24 квітня 2018, 20:28 (NeBoley.com.ua)

7 ароматів для релаксу 7 ароматів для релаксу
Лаванда. Якщо тобі приємний аромат лаванди, то використовуй лавандова олія як снодійне, адже воно впливає на ділянки мозку, які відповідають за с...
Здоров'я 24 квітня 2018, 19:57 (NeBoley.com.ua)
Недолік сну провокує у дітей ожиріння, хвороби серця і діабет, - вчені Недолік сну провокує у дітей ожиріння, хвороби серця і діабет, - вчені
Якщо дитина не висипається, це на 58% підвищує ймовірність того, що він буде страждати від ожиріння або, як мінімум, зайвої ваги.
Здоров'я 24 квітня 2018, 10:48 (NeBoley.com.ua)
Жінки помирають частіше від серцевого нападу Жінки помирають частіше від серцевого нападу
Вчені стверджують, що жінки вмирають частіше від серцевого нападу, ніж чоловіки з-за лікарського байдужості. Було встановлено, що доктора турботл...
Здоров'я 24 квітня 2018, 13:23 (e-news.com.ua)
Ніч ніжна: 5 масок, які працюють, поки ти спиш Ніч ніжна: 5 масок, які працюють, поки ти спиш
Недосипання - вічний супутник молодої і активної дівчини, в якої багато хто з нас напевно впізнають себе.
Здоров'я 24 квітня 2018, 18:38 (NeBoley.com.ua)
Знеболюючі ліки шкодять здоров ю Знеболюючі ліки шкодять здоров'ю
На думку американських вчених, найбільшу небезпеку викликають препарати, які містять ібупрофен і аспірин.
Здоров'я 24 квітня 2018, 19:06 (NeBoley.com.ua)
У пластиці грудей з явився новий модний тренд У пластиці грудей з'явився новий модний тренд
Жінкам вже не вистачає звичайного збільшення грудей.
Здоров'я 24 квітня 2018, 01:06 (NeBoley.com.ua)
Корисні поради: як відрізнити оригінальні парфуми від підробки Корисні поради: як відрізнити оригінальні парфуми від підробки
Духи - один з найпоширеніших подарунків для жінки. Тому ці правила важливо знати кожній.
Здоров'я 24 квітня 2018, 01:15 (NeBoley.com.ua)
Навіщо чоловікові потрібен андролог? Навіщо чоловікові потрібен андролог?
Сьогодні все більше чоловіків перестають замовчувати свої проблеми і відправляються з ними до фахівців, оскільки чітко усвідомлюють згубність заб...
Здоров'я 24 квітня 2018, 02:20 (NeBoley.com.ua)
Вчені назвали продукти, які продовжують життя Вчені назвали продукти, які продовжують життя
Вчені назвали продукти, які можуть продовжити життя людини.
Здоров'я 24 квітня 2018, 09:23 (NeBoley.com.ua)
Від яких недуг вилікує чай Від яких недуг вилікує чай
П'ять найкорисніших видів чаю.
Здоров'я 24 квітня 2018, 10:44 (NeBoley.com.ua)
Хмара тегів