Архів новин 

новини: 25 березня 2018 у рубриці:  

Люди яких професій сплять менше за все - дослідження

Найбільша кількість сну можуть собі дозволити працівники індустрії краси, включаючи візажистів і перукарів.
Здоров'я 25 березня 2018, 23:45 (NeBoley.com.ua)

Випадання волосся: що робити Випадання волосся: що робити
Ми завжди дуже переживаємо, коли вранці на гребінці бачимо цілий жмут волосся, що випало. А адже це стан вказує на неблагополуччя протікання різн...
Здоров'я 25 березня 2018, 17:07 (e-news.com.ua)
Вчені розповіли про користь голодування Вчені розповіли про користь голодування
В ході досліджень фахівці Пеннінгтонского університету в США виявили, що за допомогою невеликого голодування можна уповільнити процеси старіння в...
Здоров'я 25 березня 2018, 01:23 (NeBoley.com.ua)
8 продуктів, що викликають неприємний запах з рота 8 продуктів, що викликають неприємний запах з рота
Стоматологи назвали 8 продуктів харчування, які викликають неприємний запах з рота.
Здоров'я 25 березня 2018, 01:52 (NeBoley.com.ua)
Виявлено взаємозв язок між мігренню і зайвою вагою Виявлено взаємозв'язок між мігренню і зайвою вагою
Ще одна причина позбутися зайвої ваги.
Здоров'я 25 березня 2018, 02:13 (NeBoley.com.ua)
Корисні продукти, які вважаються шкідливими Корисні продукти, які вважаються шкідливими
Навколо їжі постійно виникають помилки. Таким чином, корисні продукти вважаються шкідливими, а шкідливі вважаються корисними. Саме через цих поми...
Здоров'я 25 березня 2018, 16:02 (Life-News.Ru)
Як потрібно харчуватися, якщо ви отруїлися Як потрібно харчуватися, якщо ви отруїлися
Харчове отруєння є гострим захворюванням, яке не оминуло жодного представника людства. Основна причина його виникнення - потрапляння в організм л...
Здоров'я 25 березня 2018, 01:03 (e-news.com.ua)
Как Минздрав убивает доступную диагностику Как Минздрав убивает доступную диагностику
В очередной раз мы обсуждаем указ Минздрава.
Здоров'я 25 березня 2018, 00:12 (NeBoley.com.ua)
Головні правила бігу без шкоди для здоров я Головні правила бігу без шкоди для здоров'я
У світі набирає велику популярність здоровий спосіб життя, який включає фізичні вправи.
Здоров'я 25 березня 2018, 01:15 (NeBoley.com.ua)
Хмара тегів