Архів новин 

новини: 19 березня 2018 у рубриці:  

У Мережі оцінили жарт з Путіним на стіні МЗС Британії

Проекція російського глави раптово з'явилася на стіні британського міністерства і викликала захоплення у інтернет-користувачів.
Політика 19 березня 2018, 23:25 (YTPO.ru)

Інтер має намір придбати Стротмана Інтер має намір придбати Стротмана
Півзахисник Роми Кевін Стротман найближчому влітку може змінити клуб.
Футбол 19 березня 2018, 23:23 (football.ua)
Шапаренко: Англія - ??вкрай непростий суперник, але грати з ним можна Шапаренко: Англія - ??вкрай непростий суперник, але грати з ним можна
Півзахисник Динамо Микола Шапаренко радий своєму дебютному викликом до збірної України U-21.
Футбол 19 березня 2018, 22:58 (football.ua)
Американський держборг встановив світовий рекорд Американський держборг встановив світовий рекорд
Сполучені Штати продовжують витрачати гроші на озброєння, не звертаючи уваги на серйозну заборгованість.
Економіка 19 березня 2018, 22:51 (YTPO.ru)
НАТО з Лондоном виступить єдиним фронтом проти Москви НАТО з Лондоном виступить єдиним фронтом проти Москви
Альянс підтримає Сполучене Королівство в боротьбі з російською пропагандою.
Політика 19 березня 2018, 23:13 (YTPO.ru)
Дієтологи розповіли про неймовірну користь меду Дієтологи розповіли про неймовірну користь меду
Медики розповіли про користь меду для здоров'я.
Здоров'я 19 березня 2018, 23:09 (NeBoley.com.ua)
Чи може зайва вага благотворно впливати на серце? Чи може зайва вага благотворно впливати на серце?
Вченим вдалося спростувати «парадокс ожиріння», відповідно до якого зайву вагу може благотворно впливати на серце людини.
Здоров'я 19 березня 2018, 21:02 (NeBoley.com.ua)
Коломоєць: Чи не розуміємо, чому на стадіоні так мало вболівальників Ворскли Коломоєць: Чи не розуміємо, чому на стадіоні так мало вболівальників Ворскли
Форварду Ворскли Юрію Коломойцю не подобається, що на стадіон приходить невелика кількість уболівальників.
Футбол 19 березня 2018, 21:12 (football.ua)
Волонтер з США: У Росії немає нічого, крім ідеї розширення територій Волонтер з США: У Росії немає нічого, крім ідеї розширення територій
Волонтер з США Юрій Янковський в інтерв'ю Обозревателю розповів, що, на його думку, покладе кінець агресивності російської держави.
Суспільство 19 березня 2018, 21:30 (glavnoe.ua)
 Я міг би стати безсмертним . У Мережі виклали останнє інтерв'ю з Хокінгом "Я міг би стати безсмертним". У Мережі виклали останнє інтерв'ю з Хокінгом
У Мережі з'явилося останнє інтерв'ю відомого фізика-теоретика, популяризатора науки Стівена Хокінга, де він розповідає яким чином зміг стати б бе...
Наука та здоров'я 19 березня 2018, 21:38 (glavnoe.ua)
Розвідка: Путінські вояки на Донбасі почали сумніватися в легітимності  русского мира Розвідка: Путінські вояки на Донбасі почали сумніватися в легітимності "русского мира"
Командування російсько-окупаційних військ в Донбасі активізувала ідеологічну і виховну роботу з особовим складом, повідомляє прес-служба Головног...
Політика 19 березня 2018, 21:52 (glavnoe.ua)
Реал Сосьєдад призначив нового тренера Реал Сосьєдад призначив нового тренера
Наступником Еусебіо Сакрістан на посаді головного тренера Реал Сосьєдад став Іманол альгвасила.
Футбол 19 березня 2018, 22:17 (football.ua)
МЮ, Ман Сіті й Арсенал намір роздобути 18-річного хавбека Бенфіки МЮ, Ман Сіті й Арсенал намір роздобути 18-річного хавбека Бенфіки
Жоау Фелікс привернув увагу грандів англійської Прем'єр-ліги.
Футбол 19 березня 2018, 22:26 (football.ua)
Яремчук: Проведу в розташуванні збірної кілька днів і повернуся до Бельгії Яремчук: Проведу в розташуванні збірної кілька днів і повернуся до Бельгії
Форвард Гента Роман Яремчук не допоможе збірній України в майбутніх товариських матчах проти Саудівської Аравії і Японії через травму.
Футбол 19 березня 2018, 22:41 (football.ua)
Собчак з товаришами зустрінеться з Путіним Собчак з товаришами зустрінеться з Путіним
"Блондинка в шоколаді" пред'явить президенту список політв'язнів.
Політика 19 березня 2018, 19:29 (YTPO.ru)
Суркіс: Папа Гуйє тренується з  Динамо , але не грає Суркіс: Папа Гуйє тренується з "Динамо", але не грає
Агенти гравця попросили, щоб він потренувався з клубом.
Спорт 19 березня 2018, 19:56 (ТСН.ua)
Вчені з ясували, чому небезпечно перебувати людям в метро Вчені з'ясували, чому небезпечно перебувати людям в метро
Фахівці з'ясували, чим небезпечне метро. Відзначається, що рівень шуму понад 80 дБ здатний значно нашкодити людському слуху, а в підземці дана ві...
Наука та здоров'я 19 березня 2018, 19:51 (glavnoe.ua)
Жахливе ДТП під Києвом - загинули четверо молодих людей Жахливе ДТП під Києвом - загинули четверо молодих людей
В результаті аварії поблизу с. Феневичі загинули четверо молодих людей, а жінка отримала травми, повідомляє прес-служба поліції регіону.
Події 19 березня 2018, 19:48 (glavnoe.ua)
 Місія нездійсненна . У Мережі їдко висміяли "марсіанські" плани Путіна "Місія нездійсненна". У Мережі їдко висміяли "марсіанські" плани Путіна
На відео можна побачити, як в російській глибинці застряглий в грязі автомобіль поліції намагаються витягнути за допомогою коня. Ролик був розміщ...
Наука та здоров'я 19 березня 2018, 19:44 (glavnoe.ua)
Екс-чоловік Брітні Спірс вимагає у неї 20 тисяч доларів щомісяця на утримання дітей Екс-чоловік Брітні Спірс вимагає у неї 20 тисяч доларів щомісяця на утримання дітей
Співачка ніяк не може домовитися з Кевіном Федерлайном про суму аліментів.
Світські хроніки 19 березня 2018, 20:04 (ТСН.ua)
Мессі: Не знаю, чим буду займатися після завершення кар єри Мессі: Не знаю, чим буду займатися після завершення кар'єри
Нападаючий Барселони Ліонель Мессі не знає, де буде жити і чим буде займатися після того, як завершить кар'єру футболіста.
Футбол 19 березня 2018, 20:24 (football.ua)
Пожежа на ринку в Чернівцях: постраждали три людини Пожежа на ринку в Чернівцях: постраждали три людини
Одна людина надихався чадним газом, ще одного чоловіка з рваною раною пальців госпіталізували в лікарню, а третя людина з розірваними зв'язками н...
Події 19 березня 2018, 20:19 (Корреспондент.net)
МЮ незадоволений, що Моуріньо публічно критикує Шоу МЮ незадоволений, що Моуріньо публічно критикує Шоу
Керівництво Манчестер Юнайтед стурбоване критикою Жозе Моуріньо на адресу Люка Шоу.
Футбол 19 березня 2018, 20:16 (football.ua)
Перехід на літній час: поради, як пережити цей період Перехід на літній час: поради, як пережити цей період
У зоні ризику - люди похилого віку Через тиждень, в ніч з 24 на 25 березня Україна переходить на літній час.
Здоров'я 19 березня 2018, 20:45 (NeBoley.com.ua)
серія А. Підсумки 29-го туру: чемпіонська інтрига жива - так вирішив аутсайдер серія А. Підсумки 29-го туру: чемпіонська інтрига жива - так вирішив аутсайдер
Football. ua підводить підсумки двадцять дев'ятого туру чемпіонату Італії.
Футбол 19 березня 2018, 20:41 (football.ua)
Єдинороси відзвітували з виборів Єдинороси відзвітували з виборів
Секретар Генради партії Андрій Турчак зазначив, що минула кампанія - прекрасний приклад для наслідування.
Політика 19 березня 2018, 20:36 (YTPO.ru)
Ярмак презентував кліп на дуже особисту композицію Ярмак презентував кліп на дуже особисту композицію
Співак в новій відеороботі на пісню "Гни свою лінію" торкнувся питань дискримінації та булінга.
Світські хроніки 19 березня 2018, 20:31 (ТСН.ua)
Податкова не хоче домовлятися з Роналду Податкова не хоче домовлятися з Роналду
Іспанські податківці відхилили пропозицію Кріштіану Роналду домовитися полюбовно.
Футбол 19 березня 2018, 20:57 (football.ua)
Сборная Украины начала сбор в Харькове Сборная Украины начала сбор в Харькове
Национальная команда Украины начала подготовку к товарищеским матчам против Саудовской Аравии и Японии.
Футбол 19 березня 2018, 19:37 (football.ua)
Салах: Приємно, що мене порівнюють з Мессі Салах: Приємно, що мене порівнюють з Мессі
Нападаючий Ліверпуля Мохамед Салах радий, що його порівнюють з Ліонелем Мессі.
Футбол 19 березня 2018, 20:53 (football.ua)
Хмара тегів