Архів новин 

новини: 18 березня 2018 у рубриці:  

Правила схуднення в домашніх умовах

Однією з проблем при схудненні є те, що вага, який ви так старанно скидали, незабаром повертається. Але цього можна уникнути, одноденне голодування - варіант для тих, хто хоче безболісно скинути зайві кілограми, при одному услови.
Здоров'я 18 березня 2018, 21:58 (vvnews.info)

Поради по догляду за шкірою обличчя взимку Поради по догляду за шкірою обличчя взимку
Взимку, коли на вулиці температура опускається нижче нуля, шкірі обличчя потрібен особливий догляд. Холодний вітер і мороз - головні вороги шкіри...
Здоров'я 18 березня 2018, 21:11 (e-news.com.ua)
Названа нова небезпека ожиріння Названа нова небезпека ожиріння
Схильних до ожиріння жінок, які страждають від раку молочної залози, набагато важче лікувати, ніж жінок з нормальним індексом маси тіла - заявляю...
Здоров'я 18 березня 2018, 15:32 (NeBoley.com.ua)
Вбивча косметика: названо 20 небезпечних речовин Вбивча косметика: названо 20 небезпечних речовин
Шкіра людини здатна вбирати 60% всіх речовин, які на неї наносять.
Здоров'я 18 березня 2018, 13:11 (NeBoley.com.ua)
Виявлена ??несподівана небезпека солінь Виявлена ??несподівана небезпека солінь
Нове дослідження іноземних фахівців показало: захопленість солоними продуктами і закусками провокує в організмі людини біологічні процеси, пов'яз...
Здоров'я 18 березня 2018, 15:57 (NeBoley.com.ua)
Продукт березня - черемша Продукт березня - черемша
Навесні стають доступними перші вітаміни, які дарує нам природа.
Здоров'я 18 березня 2018, 19:24 (NeBoley.com.ua)
Скільки треба спати, щоб бути здоровим Скільки треба спати, щоб бути здоровим
Сон – основна складова здорового життя.
Здоров'я 18 березня 2018, 00:14 (NeBoley.com.ua)
Секрети Клеопатри: як зберегти шкіру молодою і пружною Секрети Клеопатри: як зберегти шкіру молодою і пружною
Клеопатра відрізнялася небаченою красою і молодістю.
Здоров'я 18 березня 2018, 01:07 (NeBoley.com.ua)
Визначено найпростіший спосіб спалити калорії Визначено найпростіший спосіб спалити калорії
Вчені з Університету Лафборо (Великобританія) поділилися самим доступним способом прискорити жироспалювання і стати стрункішим.
Здоров'я 18 березня 2018, 00:14 (NeBoley.com.ua)
Як випрямляти волосся без пошкодження: 3 поради Як випрямляти волосся без пошкодження: 3 поради
Естетика відіграє велику роль у тому, яке враження ви справляєте на інших.
Здоров'я 18 березня 2018, 10:14 (NeBoley.com.ua)
Льон – один з кращих цілителів організму людини Льон – один з кращих цілителів організму людини
Матінка-природа підказує людям, що потрібно вживати, щоб бути красивими та здоровими, але ми не завжди дослухаємось.
Здоров'я 18 березня 2018, 11:14 (NeBoley.com.ua)
Хмара тегів
Новости на русском