Архів новин 

новини: 6 лютого 2018 у рубриці:  

Через сире молоко людина може підхопити великий список серйозних захворювань - експерт

Купувати сире молоко на базарі може бути дуже небезпечно.
Здоров'я 06 лютого 2018, 21:13 (NeBoley.com.ua)

Фальсификация лекарств в ЕС: опубликован отчет Еврокомиссии Фальсификация лекарств в ЕС: опубликован отчет Еврокомиссии
Европейская комиссия опубликовала отчет о результатах внедрения Директивы о фальсификации лекарственных средств 2011/62/ЕС.
Здоров'я 06 лютого 2018, 21:09 (NeBoley.com.ua)
Зловживання солодощами загрожує Зловживання солодощами загрожує
Вчені Америки визначили, що у тих, хто любить зловживати солодощами, відбуваються зміни в мозку. Вони рівноцінні впливу алкоголю і наркотичних пр...
Здоров'я 06 лютого 2018, 14:48 (e-news.com.ua)
5 ефективних засобів від чорних крапок 5 ефективних засобів від чорних крапок
Раз вже ти читаєш цю статтю, то напевно не раз стикалася з проблемою комедонов - маленьких чорних крапок на обличчі, які псують не тільки красу, ...
Здоров'я 06 лютого 2018, 15:17 (e-news.com.ua)
ЮНИСЕФ закупил для Украины более миллиона доз вакцины от кори ЮНИСЕФ закупил для Украины более миллиона доз вакцины от кори
220 тысяч доз вакцины от кори, паротита, краснухи (КПК) прибудут в Украину в конце февраля 2018 года. Об этом передает LIGA. net со ссылкой на пр...
Здоров'я 06 лютого 2018, 14:39 (glavnoe.ua)
Де взяти вітаміни взимку. Вітамін B-12 Де взяти вітаміни взимку. Вітамін B-12
Вітамін B-12 (кобаламін) відіграє важливу роль у створенні ДНК, а також допомагає підтримувати здоров’я нервових клітин і еритроцитів.
Здоров'я 06 лютого 2018, 19:09 (NeBoley.com.ua)
Троє учнів ужгородської школи захворіли на менінгіт Троє учнів ужгородської школи захворіли на менінгіт
Про це повідомили УНН у відділі охорони здоров'я Ужгородської міської ради.
Здоров'я 06 лютого 2018, 01:44 (glavnoe.ua)
Виявлено протеїн, що викликає фіброз нирок Виявлено протеїн, що викликає фіброз нирок
Американські дослідники змогли ідентифікувати протеїн, який є винуватцем виникнення фіброзу нирок, що призводить до ниркової недостатності.
Здоров'я 06 лютого 2018, 02:41 (NeBoley.com.ua)
Дефіцит материнської любові призводить до ожиріння Дефіцит материнської любові призводить до ожиріння
Вченими з США нещодавно було встановлено, що нестача батьківської уваги і любові в ранньому віці негативно відбивається на здоров'ї організму. Де...