Архів новин 

новини: 12 листопада 2018 у рубриці:  

Як ефективно очистити організм

Фахівці провели цікавий експеримент, який показав, що від токсичних білкових з'єднань організм позбавлять заняття спортом. Бразильські вчені розповідають: «Найчастіше саме у людей похилого віку зустрічається дисфункція м'язової тканини. Ця проблема зачіп...
Здоров'я 12 листопада 2018, 23:10 (e-news.com.ua)

Як треба харчуватися вагітним жінкам Як треба харчуватися вагітним жінкам
Не секрет, що вагітні жінки потребують додаткових поживних речовинах. Але це зовсім не означає, що необхідно харчуватися в два рази більше. Протя...
Здоров'я 12 листопада 2018, 18:22 (e-news.com.ua)
Небезпека «солодкого» життя Небезпека «солодкого» життя
Зловживання солодощами ніколи і нікого не приводило до «солодкого» життя. Не так це все корисно, як смачно. Часто маленьких дітей напихають варен...
Здоров'я 12 листопада 2018, 12:38 (e-news.com.ua)
Як поліпшити зір: офтальмолог назвав кращі способи профілактики Як поліпшити зір: офтальмолог назвав кращі способи профілактики
Лікуванню допоможе прохолодний, свіже повітря, багато теплих напоїв і постільний режим в перші три дні.
Здоров'я 12 листопада 2018, 12:59 (NeBoley.com.ua)
Жирна їжа підвищує ризик розвитку деяких типів раку грудей Жирна їжа підвищує ризик розвитку деяких типів раку грудей
Жінки, які споживають багато жирної їжі, особливо з вмістом насичених жирів, схильні до підвищеного ризику розвитку деяких типів раку молочної за...
Здоров'я 12 листопада 2018, 14:03 (e-news.com.ua)
Уляна Супрун розвінчала популярні міфи про молочні продукти Уляна Супрун розвінчала популярні міфи про молочні продукти
Глава МОЗ розповіла, кому можна і не можна вживати молоко.
Здоров'я 12 листопада 2018, 18:15 (NeBoley.com.ua)
Вчені розкрили роль дьогтю в процвітанні вікінгів Вчені розкрили роль дьогтю в процвітанні вікінгів
Ще в 2000-х роках археологи зі Швеції знайшли біля міста Уппсала десятки воронок в землі.
Здоров'я 12 листопада 2018, 01:31 (NeBoley.com.ua)
Твоя ідеальна модель: як вибрати джинси по типу фігури Твоя ідеальна модель: як вибрати джинси по типу фігури
Готові посперечатися: якщо вам запропонують вибрати тільки одну річ гардероба, яку ви будете носити все життя, - ви виберете джинси!.
Здоров'я 12 листопада 2018, 09:04 (NeBoley.com.ua)
Календар вагітності, 10 тиждень 1 частина Календар вагітності, 10 тиждень 1 частина
На десятого тижня триває формування внутрішніх органів плоду.
Здоров'я 12 листопада 2018, 09:02 (NeBoley.com.ua)
ТОП-5 міфів про лікування застуди ТОП-5 міфів про лікування застуди
Лікуванню допоможе прохолодний, свіже повітря, багато теплих напоїв і постільний режим в перші три дні.
Здоров'я 12 листопада 2018, 09:52 (NeBoley.com.ua)
Вчені заявили, що пам ять залежить від ясності і стилю розмови Вчені заявили, що пам'ять залежить від ясності і стилю розмови
Вчені запросили до участі в експерименті 60 осіб.
Здоров'я 12 листопада 2018, 11:36 (NeBoley.com.ua)
Хмара тегів