Архів новин 

новини: 20 листопада 2018 у рубриці:  

У колонії на Харківщині спростували факт самогубства співробітника

В Олексіївській виправній колонії №25, яка розташована в Харкові, не підтвердили інформацію про самогубство співробітника.
Суспільство 20 листопада 2018, 23:35 (glavnoe.ua)

Жан-Люк Годар відмовився приїжджати в Росію через справу Сенцова Жан-Люк Годар відмовився приїжджати в Росію через справу Сенцова
Французький режисер Жан-Люк Годар відмовився їхати в Росію через справу Олега Сенцова, повідомляє Agence France-Presse.
Суспільство 20 листопада 2018, 23:20 (glavnoe.ua)
Літати в космос будуть в скафандрах від кутюр Літати в космос будуть в скафандрах від кутюр
Космонавти - пухкі білі істоти з квадратним рюкзаком за спиною.
Здоров'я 20 листопада 2018, 22:14 (NeBoley.com.ua)
Лаціо не виключає продаж Милинкович-Савича Лаціо не виключає продаж Милинкович-Савича
Півзахисник Сергій Милинкович-Савич може покинути Лаціо в найближчому майбутньому.
Футбол 20 листопада 2018, 22:25 (football.ua)
VAR з явиться в Лізі чемпіонів починаючи з 1/8 фіналу - ЗМІ VAR з'явиться в Лізі чемпіонів починаючи з 1/8 фіналу - ЗМІ
Судячи з усього, система відеоповторів з'явиться в Лізі чемпіонів вже в лютому 2019 року.
Футбол 20 листопада 2018, 22:25 (football.ua)
Португалія - ??Польща: Кендзера зіграє з перших хвилин Португалія - ??Польща: Кендзера зіграє з перших хвилин
Стали відомі стартові склади команд на поєдинок шостого туру Ліги націй між збірними Португалією та Польщею.
Футбол 20 листопада 2018, 22:41 (football.ua)
Українські тренери оцінили нову тактику Шевченко в збірній Українські тренери оцінили нову тактику Шевченко в збірній
Але вона поки що провалилася.
Спорт 20 листопада 2018, 20:52 (ТСН.ua)
Оля Полякова заспівала про важку долю коханки в новій ліричної композиції Оля Полякова заспівала про важку долю коханки в новій ліричної композиції
Співачка представила емоційний трек "Коханка".
Світські хроніки 20 листопада 2018, 21:23 (ТСН.ua)
В основі України на матч проти Туреччини вийшли 7 футболістів, які можуть грати за U-21 В основі України на матч проти Туреччини вийшли 7 футболістів, які можуть грати за U-21
Андрій Шевченко випустив у стартовому складі сім гравців, які могли б грати ще за Україну U-21.
Футбол 20 листопада 2018, 21:12 (football.ua)
Польська влада не буде підписувати угоду ООН по міграції Польська влада не буде підписувати угоду ООН по міграції
Польська влада не буде підписувати глобальна угода ООН з міграції, заявив міністр національної оборони Польщі Маріуш Блащак в ефірі Польського ра...
Політика 20 листопада 2018, 21:46 (glavnoe.ua)
Зеєдорф: Я ніколи не грав в АПЛ, сподіваюся, що одного разу буду тренувати там Зеєдорф: Я ніколи не грав в АПЛ, сподіваюся, що одного разу буду тренувати там
Кларенс Зеєдорф сподівається попрацювати в якості тренера з одним з клубів англійської Прем'єр-ліги.
Футбол 20 листопада 2018, 21:50 (football.ua)
Баварія повідомила про рекордні доходи Баварія повідомила про рекордні доходи
За підсумками минулого сезону доходи Баварії склали понад 600 мільйонів євро.
Футбол 20 листопада 2018, 21:48 (football.ua)
Україна і Туреччина обійшлися без забитих голів першому таймі Україна і Туреччина обійшлися без забитих голів першому таймі
У першій половині зустрічі збірні України та Туреччини не зуміли розпечатати ворота один одного (0: 0).
Футбол 20 листопада 2018, 22:06 (football.ua)
Фассоне: Роналду виявився занадто дорогим для Мілана Фассоне: Роналду виявився занадто дорогим для Мілана
Колишній генеральний директор Мілана Марко Фассоне розповів, що Кріштіану Роналду хотів покинути Реал ще влітку 2017 го року.
Футбол 20 листопада 2018, 22:02 (football.ua)
Виклик Шевченко і  снайпер  Зінченко. Як Україна провела останній збір року Виклик Шевченко і "снайпер" Зінченко. Як Україна провела останній збір року
"Синьо-жовті", як завжди, знаходяться в доброму гуморі.
Спорт 20 листопада 2018, 18:12 (ТСН.ua)
Водопостачання на Україні напророкували швидкий крах Водопостачання на Україні напророкували швидкий крах
У Незалежної одна біда йде за іншою: тепер країні загрожує масштабний прорив труб і каналізації.
Економіка 20 листопада 2018, 18:08 (YTPO.ru)
Іспанія шантажує Мей Гібралтаром Іспанія шантажує Мей Гібралтаром
Мадрид готовий напаскудити в угоді по Brexit.
Політика 20 листопада 2018, 18:08 (YTPO.ru)
Португалія - ??Польща: прогноз букмекерів на матч Ліги націй Португалія - ??Польща: прогноз букмекерів на матч Ліги націй
Вашій увазі котирування букмекерів на матч Ліги націй Португалія - ??Польща.
Футбол 20 листопада 2018, 18:01 (football.ua)
Канте готовий підписати з Челсі новий контракт з рекордною зарплатою Канте готовий підписати з Челсі новий контракт з рекордною зарплатою
Півзахисник Нгола Канті може укласти з "синіми" дуже вигідне угоду.
Футбол 20 листопада 2018, 18:22 (football.ua)
Реал має намір продовжити Наваса, збільшивши йому зарплату Реал має намір продовжити Наваса, збільшивши йому зарплату
В "королівському клубі" як і раніше розраховують на воротаря Кейлор Наваса.
Футбол 20 листопада 2018, 18:20 (football.ua)
Син Шумахера представить збірну Німеччини в Гонці чемпіонів Син Шумахера представить збірну Німеччини в Гонці чемпіонів
Компанію йому складе пілот "Формули-1".
Спорт 20 листопада 2018, 19:47 (ТСН.ua)
Росія візьме на приціл  Форт-Трамп  в Польщі Росія візьме на приціл "Форт-Трамп" в Польщі
Мілітаризованої на догоду Вашингтону Варшаві мало не покажеться.
Політика 20 листопада 2018, 19:44 (YTPO.ru)
Італія - ??США: прогноз букмекерів на товариський матч Італія - ??США: прогноз букмекерів на товариський матч
Вашій увазі котирування букмекерів на матч Італія - ??США.
Футбол 20 листопада 2018, 19:41 (football.ua)
Франція - Уругвай: прогноз букмекерів на товариський матч Франція - Уругвай: прогноз букмекерів на товариський матч
Вашій увазі букмекерські котирування на матч Франція - Уругвай.
Футбол 20 листопада 2018, 20:30 (football.ua)
Реал відмовився відпускати Вінісіусом в збірну на молодіжний турнір Реал відмовився відпускати Вінісіусом в збірну на молодіжний турнір
Нападаючий Реала Вінісіус Жуніор не відправиться на турнір U-20 в Чилі.
Футбол 20 листопада 2018, 20:24 (football.ua)
Клуби АПЛ хочуть, щоб по відношенню до  Челсі  влаштували розслідування Клуби АПЛ хочуть, щоб по відношенню до "Челсі" влаштували розслідування
Вони вимагають перевірити трансфер лондонців.
Спорт 20 листопада 2018, 20:20 (ТСН.ua)
Миколенко дебютує за збірну України Миколенко дебютує за збірну України
Віталій Миколенко вийде в стартовому складі збірної України на матч з Туреччиною.
Футбол 20 листопада 2018, 20:36 (football.ua)
Этерингтон обсудил с украинским командованием условия работы наблюдателей ОБСЕ Этерингтон обсудил с украинским командованием условия работы наблюдателей ОБСЕ
Об этом на своей странице в соцсети сообщает пресс-центр штаба ООС: