Архів новин 

новини: 16 січня 2018 у рубриці:  

Сучасна дієта шкодить зубам

Дослідження еволюції за останні 7 500 років показало, що сьогодні у людини в роті мешкає більше одноманітна мікрофлора, ніж у його давніх предків.
Здоров'я 16 січня 2018, 22:15 (NeBoley.com.ua)

Лікування дисбактеріозу: починаємо з аналізів Лікування дисбактеріозу: починаємо з аналізів
Дисбактеріоз як правило не є основним діагнозом, а симптомом якогось іншого порушення. Якщо не з'ясувати, чому розвинувся дисбактеріоз і які мікр...
Здоров'я 16 січня 2018, 22:02 (NeBoley.com.ua)
Лазерні технології в ендоскопії Лазерні технології в ендоскопії
Американські інженери розробили новий метод ендоскопії стравоходу за допомогою лазера, який значно скорочує час дослідження і при цьому більш інф...
Здоров'я 16 січня 2018, 14:43 (NeBoley.com.ua)
Метиленовийсиній може стати ліками від хвороби Альцгеймера Метиленовийсиній може стати ліками від хвороби Альцгеймера
Метиленовийсиній, знаменитий хімічний барвник і реактив, тепер є кандидатом на роль нового ліки проти хвороби Альцгеймера.
Здоров'я 16 січня 2018, 16:48 (NeBoley.com.ua)
Один з компонентів риб ячого жиру зменшує ішемічне пошкодження мозку Один з компонентів риб'ячого жиру зменшує ішемічне пошкодження мозку
Американські вчені виявили здатність компонента риб'ячого жиру зменшувати наслідки травми і ішемії мозку у новонароджених мишей.
Здоров'я 16 січня 2018, 18:01 (NeBoley.com.ua)
Найкорисніша їжа для розуму Найкорисніша їжа для розуму
Найгірше для наших «сірих клітинок» - це одноманітність. Навіть якщо харчуватися виключно корисними і екологічно чистими продуктами, але в дуже о...
Здоров'я 16 січня 2018, 21:39 (e-news.com.ua)
Вагітність необоротно змінює розмір і форму стопи Вагітність необоротно змінює розмір і форму стопи
Під час вагітності часто відбувається зміна розміру і форми жіночої стопи.
Здоров'я 16 січня 2018, 00:35 (NeBoley.com.ua)
8 органічних альтернатив нікотину 8 органічних альтернатив нікотину
Відмова від нікотину завжди викликає стрес у організму, впоратися з яким покликані дані органічні продукти.
Здоров'я 16 січня 2018, 01:15 (NeBoley.com.ua)
Оригінальна і недорогий жіночий одяг великих розмірів Оригінальна і недорогий жіночий одяг великих розмірів
Недорога і якісний одяг для жінок великих розмірів з нестандартною фігурою зовсім не є складністю для пошуку. Подібні предмети гардероба також мо...
Здоров'я 16 січня 2018, 01:30 (e-news.com.ua)
Як харчуватися при авітамінозі Як харчуватися при авітамінозі
Цветоперапія Червоний. Солодкий перець - джерело вітамінів С і каротину. помаранчевий. Апельсини - в них теж багато вітаміну С. жовтий. Гарбуз ...
Здоров'я 16 січня 2018, 01:23 (e-news.com.ua)
Вчені: У серфінгістів в три рази частіше зустрічаються супербактеріі в кишечнику Вчені: У серфінгістів в три рази частіше зустрічаються супербактеріі в кишечнику
Вчені з Британії визначили, що у серфінгістів в три рази частіше виявляють в порожнині кишечника супербактеріі, стійкі в антибіотиків.
Здоров'я 16 січня 2018, 10:26 (NeBoley.com.ua)
Чим заїсти депресію: 7 продуктів Чим заїсти депресію: 7 продуктів
Підняти настрій і не дати депресії перемогти тобі допоможуть ці 7 ласощів:. ягоди. Суниця, малина, полуниця, смородина - влітку можна вибрати яг...