Архів новин 

новини: 15 травня 2018 у рубриці:  

Яким повинен бути мінімальний рівень SPF-захисту

Навесні і влітку наша шкіра найбільш схильна до сонячного опромінення, тому в цей час тобі просто необхідно наносити SPF-захист на обличчя і відкриті ділянки тіла.
Здоров'я 15 травня 2018, 18:45 (NeBoley.com.ua)

6 типових помилок при чищенні особи 6 типових помилок при чищенні особи
Буває так, що недосконале стан шкіри обличчя викликано не особливостями шкіри, а принципами догляду за нею. Ось що можна робити неправильно!.
Здоров'я 15 травня 2018, 15:05 (NeBoley.com.ua)
Зелений чай при ревматоїдному артриті Зелений чай при ревматоїдному артриті
Один з компонентів зеленого чаю в майбутньому може стати ефективними ліками при ревматоїдному артриті. Про це свідчать результати нового дослідж...
Здоров'я 15 травня 2018, 08:50 (e-news.com.ua)
Рідке золото: як використовувати касторове масло для обличчя та волосся Рідке золото: як використовувати касторове масло для обличчя та волосся
Кетамін - одне з найбільш корисних засобів природного походження для підтримки краси.
Здоров'я 15 травня 2018, 09:14 (NeBoley.com.ua)
Як звузити пори на обличчі: топ-3 домашні маски Як звузити пори на обличчі: топ-3 домашні маски
Багато з нас страждають від розширених пор на обличчі, які забиваються і переростають в акне і гнійники. Так, ширина пір залежить від генетики, а...
Здоров'я 15 травня 2018, 09:10 (NeBoley.com.ua)
Вчені назвали нову небезпеку пальмового масла Вчені назвали нову небезпеку пальмового масла
Вчені з Німеччини в ході свого недавнього дослідження назвали нову небезпеку пальмового масла для організму людини.
Здоров'я 15 травня 2018, 13:13 (NeBoley.com.ua)
Що робити, щоб сидяча робота не нашкодила здоров ю Що робити, щоб сидяча робота не нашкодила здоров'ю
Медики поділилися цінними рекомендаціями з тими, хто веде малоактивний спосіб життя.
Здоров'я 15 травня 2018, 00:59 (NeBoley.com.ua)
Як вибрати дитячий одяг в подарунок? Як вибрати дитячий одяг в подарунок?
Якщо вас запросили в гості друзі, в яких недавно народилася дитина, ніколи не буде зайвим подарунок для малюка. Варіантів досить багато: іграшки,...
Здоров'я 15 травня 2018, 01:32 (e-news.com.ua)
Як уберегти себе в спеку - поради фахівця Як уберегти себе в спеку - поради фахівця
Нинішню спеку синоптики вже нaзвaлі аномальної.
Здоров'я 15 травня 2018, 04:34 (NeBoley.com.ua)
Вчені готові дозволити діабетикам є по два яйця кожен день Вчені готові дозволити діабетикам є по два яйця кожен день
Нове дослідження вчених з Університету Сіднея показали, що яйця ніяк не впливають на підвищення «поганого» холестерину, тому їх можна записувати ...
Здоров'я 15 травня 2018, 06:31 (NeBoley.com.ua)
Вчені: влітку люди зліші і агресивніше Вчені: влітку люди зліші і агресивніше
Польські вчені Познанського університету мистецтв визначили, що влітку люди стають зліші і агресивніше через надлишок гормону стресу.
Здоров'я 15 травня 2018, 07:04 (NeBoley.com.ua)
Знайдено спосіб уповільнити старіння організму Знайдено спосіб уповільнити старіння організму
Вчені з США довели, що лагідне голодування уповільнює процеси старіння. Фахівці рекомендують протягом 24 годин скоротити кількість споживаної їжі.
Здоров'я 15 травня 2018, 07:02 (NeBoley.com.ua)
Хмара тегів
Новости на русском