Архів новин 

новини: 9 серпня 2020 у рубриці:  

Команди Реброва і Мілевського вступають в бій: результати жеребкування 1-го раунду Ліги чемпіонів

Матчі першого кваліфай-раунду турніру відбудуться 18-го і 19-го серпня.
Спорт 09 серпня 2020, 19:37 (ТСН.ua)

Нагельсманн: Мені дзвонили з Реала, але я порахував, що це неправильний крок Нагельсманн: Мені дзвонили з Реала, але я порахував, що це неправильний крок
Менеджер пояснив відмову мадридської команди.
Футбол 09 серпня 2020, 17:23 (football.ua)
Зюле: Дуже щасливий повернутися на поле після настільки тривалої відсутності Зюле: Дуже щасливий повернутися на поле після настільки тривалої відсутності
Центрбек поділився враженнями після зустрічі з лондонцями.
Футбол 09 серпня 2020, 13:51 (football.ua)
Ліверпуль готовий продати Кейта, щоб придбати Тіаго Ліверпуль готовий продати Кейта, щоб придбати Тіаго
Клопп готовий розлучитися з гвінейських хавбеком.
Футбол 09 серпня 2020, 16:09 (football.ua)
Педро: Для мене було честю виступати за Челсі Педро: Для мене було честю виступати за Челсі
Вінгер попрощався з лондонською командою.
Футбол 09 серпня 2020, 16:07 (football.ua)
Гол Ленгле Наполі: чи можна було зараховувати гол француза? Гол Ленгле Наполі: чи можна було зараховувати гол француза?
Гравець Барселони відштовхнув суперника перед тим, як відправити м'яч у сітку воріт.
Футбол 09 серпня 2020, 00:34 (football.ua)
Мессі не став тиснути руку Чакир після матчу з Наполі Мессі не став тиснути руку Чакир після матчу з Наполі
Турецький арбітр зазначив гол капітана Барселони в першому таймі через гру рукою.
Футбол 09 серпня 2020, 10:15 (football.ua)
Барселона - Наполі 3: 1 Відео голів та огляд матчу Барселона - Наполі 3: 1 Відео голів та огляд матчу
Представляємо вашій увазі відео найкращих моментів поєдинку Ліги чемпіонів.
Футбол 09 серпня 2020, 10:11 (football.ua)
Алаба: Баварія їде до Португалії з великою впевненістю в своїх силах Алаба: Баварія їде до Португалії з великою впевненістю в своїх силах
Австрієць прокоментував перемогу баварського клубу.
Футбол 09 серпня 2020, 11:19 (football.ua)
Баварія - перша команда, яка здобула вісім перемог поспіль в Лізі чемпіонів Баварія - перша команда, яка здобула вісім перемог поспіль в Лізі чемпіонів
Німці не мають наміру зупинятися на своєму переможному шляху.
Футбол 09 серпня 2020, 12:26 (football.ua)
Солскьяер: Підняти трофей зараз було б найкращим моментом в моїй кар єрі Солскьяер: Підняти трофей зараз було б найкращим моментом в моїй кар'єрі
Менеджер бажає здобути перемогу в Лізі Європи.
Футбол 09 серпня 2020, 12:22 (football.ua)
Хмара тегів