Архів новин 

новини: 8 грудня 2020 у рубриці:  

Соболь заробив вилучення в матчі проти Лаціо

Український захисник завершив поєдинок достроково.
Футбол 08 грудня 2020, 21:49 (football.ua)

Гвардіола: Я не надаю відпочинок гравцям. Я вибираю команду, яка переможе Гвардіола: Я не надаю відпочинок гравцям. Я вибираю команду, яка переможе
Наставник Ман Сіті висловився про кадрову ситуацію в команді перед матчем проти Марселя.
Футбол 08 грудня 2020, 20:37 (football.ua)
Умтіті потрапив в заявку Барселони на гру проти Ювентуса Умтіті потрапив в заявку Барселони на гру проти Ювентуса
Французький центральний захисник успішно пройшов останній медичний тест перед матчем Ліги чемпіонів.
Футбол 08 грудня 2020, 15:04 (football.ua)
Райола: Холанд як Ібрагімович, коли тому було 20 років Райола: Холанд як Ібрагімович, коли тому було 20 років
Скандально відомий агент пройшовся з критикою по трансферній політиці Манчестер Юнайтде, не забувши похвалити власного футболіста.
Футбол 08 грудня 2020, 16:07 (football.ua)
Фраппар - найкраща жінка-арбітр 2020 року версією IFFHS, Монзуль - третя Фраппар - найкраща жінка-арбітр 2020 року версією IFFHS, Монзуль - третя
Кращим арбітром-чоловіком визнано італієць Даніеле Орсато.
Футбол 08 грудня 2020, 18:17 (football.ua)
Каземіро: Якщо Реал вилетить в Лігу Європи, я хочу виграти цей трофей Каземіро: Якщо Реал вилетить в Лігу Європи, я хочу виграти цей трофей
Хавбек Реала висловився про наступний матч Ліги чемпіонів проти Боруссії М.
Футбол 08 грудня 2020, 19:20 (football.ua)
Хоффенхайм здолав Аугсбург Хоффенхайм здолав Аугсбург
Завершився заключний поєдинок туру Бундесліги.
Футбол 08 грудня 2020, 07:19 (football.ua)
Володимир Кличко першим в Україні отримав нагороду  Володимир Кличко першим в Україні отримав нагороду "
Колишній чемпіон допоміг зібрати в цьому році рекордну суму для благодійності.
Спорт 08 грудня 2020, 01:59 (ТСН.ua)
Лингард може перейти в Реал Сосьєдад Лингард може перейти в Реал Сосьєдад
Гравець Манчестер Юнайтед шукає можливість покинути свій клуб.
Футбол 08 грудня 2020, 11:52 (football.ua)
Камавінга хоче покинути Ренн Камавінга хоче покинути Ренн
Молодий гравець бажає перейти в інший клуб.
Футбол 08 грудня 2020, 13:59 (football.ua)
Хмара тегів