Архів новин 

новини: 7 червня 2021 у рубриці:  

Фінансовий директор олімпійського комітету Японії наклав на себе руки

Член Олімпійського комітету Японії, глава бухгалтерського відділу організації Ясуси Морія вчинив самогубство. Про це 7 червня повідомляє японський телеканал Nippon TV. 52-річний Морія помер в лікарні після інциденту в токійському метро. Чи пов'язано його ...
Події 07 червня 2021, 23:34 (glavnoe.ua)

Мазі від ударів, синців і набряків Мазі від ударів, синців і набряків
Існує досить великий список мазей від ударів, синців та набряків знеболюючого, протизапального, розігріваючого і комбінованої дії. Різні травми, ...
Здоров'я 07 червня 2021, 22:30 (e-news.com.ua)
З ясовано, чому у деяких людей COVID-19, протікає безсимптомно З'ясовано, чому у деяких людей COVID-19, протікає безсимптомно
Тенденцію до " Йдеться про гені, відповідальному за сприйняття вірусу.
Наука 07 червня 2021, 17:02 (Корреспондент.net)
Глава МЗС Кулеба відвідає Німеччину з дводенним робочим візитом Глава МЗС Кулеба відвідає Німеччину з дводенним робочим візитом
8-9 червня міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба здійснить робочий візит до Федеративної Республіки Німеччина. Про це повідомляє «Главн...
Політика 07 червня 2021, 18:07 (glavnoe.ua)
Аталанта може придбати 23-річного хавбека збірної Нідерландів Аталанта може придбати 23-річного хавбека збірної Нідерландів
Тен Копмейнерс може змінити голландський чемпіонат на італійський.
Футбол 07 червня 2021, 18:14 (football.ua)
Беременная Екатерина Осадчая показалась в бикини на турецком побережье Беременная Екатерина Осадчая показалась в бикини на турецком побережье
Ведущая сиганула в командировку в солнечную страну.
Світські хроніки 07 червня 2021, 17:15 (ТСН.ua)
Біль в ліктьовому суглобі, методи лікування і причини Біль в ліктьовому суглобі, методи лікування і причини
Будова ліктьового суглоба, з одного боку, дозволяє йому витримувати високу функціональне навантаження, з іншого ж, робить його вразливим до різно...
Здоров'я 07 червня 2021, 12:36 (e-news.com.ua)
На оборонному заводі в Сербії поновилися вибухи На оборонному заводі в Сербії поновилися вибухи
На збройовій фабриці " За неофіційною інформацією, в неділю ввечері близько 21 години стався вибух на місці складського приміщення, яке згоріло ...
Події 07 червня 2021, 12:32 (glavnoe.ua)
Онкологи Ставропілля провели мікросудинну операцію Онкологи Ставропілля провели мікросудинну операцію
МедікФорум стало відомо, що це оперативне втручання стало унікальним для всього Північно-Кавказького федерального округу.
Здоров'я 07 червня 2021, 13:40 (NeBoley.com.ua)
Притула заявил об уходе из партии  Голос Притула заявил об уходе из партии "Голос"
golos. jpg Телеведущий Сергей Притула заявил в Facebook, что покидает партию Голос. читать дальше
Суспільство 07 червня 2021, 11:57 (Електронні Вісті)
Зеленский подписал закон о запрете пластиковых пакетов Зеленский подписал закон о запрете пластиковых пакетов
zel. jpg Президент Владимир Зеленский подписал закон, которым запрещается распространение пластиковых пакетов толщиной до 50 мкм в объектах розни...
Суспільство 07 червня 2021, 12:16 (Електронні Вісті)
Нюбель близький до відходу з Баварії в один з французьких клубів Нюбель близький до відходу з Баварії в один з французьких клубів
Резервний голкіпер Баварії Александер Нюбель, швидше за все, відправиться в оренду.
Футбол 07 червня 2021, 14:44 (football.ua)
Найефективніше вправа для преса Найефективніше вправа для преса
Накачати м'язи преса мріють багато. І, перш ніж приступити до занять, ви повинні знати, що для рельєфного преса дієта важлива навіть більше, ніж ...
Спорт 07 червня 2021, 00:22 (e-news.com.ua)
Президент ПСЖ: Мбаппе залишається, він не продається Президент ПСЖ: Мбаппе залишається, він не продається
Функціонер спростував чутки про відхід гравця.
Футбол 07 червня 2021, 07:53 (football.ua)
Балашов покинув казахстанський Шахтар Балашов покинув казахстанський Шахтар
Український форвард залишився без клубу.
Футбол 07 червня 2021, 04:39 (football.ua)
Гол Лукаку допоміг Бельгії мінімально обіграти Хорватію Гол Лукаку допоміг Бельгії мінімально обіграти Хорватію
Бельгійці в гарному настрої готуються до Євро-2020.
Футбол 07 червня 2021, 06:51 (football.ua)
Тривалий коронавірус: хто йому піддається і які симптоми Тривалий коронавірус: хто йому піддається і які симптоми
Негативні симптоми, властиві тривалого коронавірус, зберігаються понад чотири тижні після первинного зараження.
Здоров'я 07 червня 2021, 01:25 (NeBoley.com.ua)
Зафіксовано спалах небезпечної хвороби, що вражає мозок Зафіксовано спалах небезпечної хвороби, що вражає мозок
Медики стурбовані новим захворюванням, спалах якого сталася в Канаді. Поки лікарі не можуть пояснити як передається недуга, оскільки до цих пір ц...
Здоров'я 07 червня 2021, 05:45 (NeBoley.com.ua)
Федерер ухвалив рішення знятися з Відкритого чемпіонату Франції Федерер ухвалив рішення знятися з Відкритого чемпіонату Франції
20-разовий переможець турнірів «Великого шолома», швейцарець Роджер Федерер ухвалив рішення знятися з Відкритого чемпіонату Франції. Про це повід...
Спорт 07 червня 2021, 09:05 (glavnoe.ua)
Німеччина U-21 виграла чемпіонат Європи Німеччина U-21 виграла чемпіонат Європи
Німці в фіналі впоралися з португальцями.
Футбол 07 червня 2021, 09:00 (football.ua)
5 причин є груші 5 причин є груші
Ось кілька причин сьогодні ж купити грушу і з'їсти її:. Груші корисні для кісток У грушах міститься мінерал бору, який допомагає організму збері...