Архів новин 

новини: 3 липня 2021 у рубриці:  

Як влітку доглядати за волоссям і шкірою: важливі правила

Засоби, які ми використовуємо в спеку, повинні сильно відрізнятися від тих, якими користуємося взимку, як передає Інтернет-видання для дівчат і жінок від 14 до 35 років Pannochka. net Волосся. Завдання: захистити від сонця Чим вище температура на вулиці, ...
Здоров'я 03 липня 2021, 23:05 (e-news.com.ua)

Співробітник спецслужби ФРН міг допомогти в замаху на чеченського опозиціонера Співробітник спецслужби ФРН міг допомогти в замаху на чеченського опозиціонера
Федеральна прокуратура Німеччини в Карлсруе веде розслідування проти співробітника Відомства з охорони конституції ФРН (BfV) в федеральній землі ...
Події 03 липня 2021, 22:01 (glavnoe.ua)
Як правильно застосовувати коржі для лікування кашлю Як правильно застосовувати коржі для лікування кашлю
Коржі від кашлю - популярний народний засіб для лікування респіраторних захворювань у дорослих і дітей. Кашель може виникати при гострих респіра...
Здоров'я 03 липня 2021, 15:28 (e-news.com.ua)
Вчені навчилися визначати ризик інфаркту за 10 років до його виникнення Вчені навчилися визначати ризик інфаркту за 10 років до його виникнення
Співробітники розташованого в Великобританії науково-дослідного інституту серця тривалий час працювали над створенням приладу, здатного визначати...
Технології 03 липня 2021, 16:32 (e-news.com.ua)
Поради з порятунку від спеки Поради з порятунку від спеки
Аномальна спека завдає чимало клопоту жителям країни. Щоб легше переносити таку погоду, медики радять при найменшій можливості роззуватися і ходи...
Здоров'я 03 липня 2021, 18:41 (e-news.com.ua)
Словаччина продала назад в РФ 160 тис. доз російської вакцини  Словаччина продала назад в РФ 160 тис. доз російської вакцини "
Міністерство охорони здоров'я Словаччини продало російській стороні 160 тис. доз вакцин "
Політика 03 липня 2021, 11:14 (glavnoe.ua)
Сонце впливає на чоловіче лібідо Сонце впливає на чоловіче лібідо
Рівень чоловічого гормону тестостерону залежить від кількості вітаміну D, який виробляється під впливом сонячних променів. Австралійські вчені п...
Здоров'я 03 липня 2021, 08:55 (e-news.com.ua)
На пункті пропуску  На пункті пропуску "
З 00:00 годину 2 липня перетнути кордон з Російською Федерацією можливо тільки після проходження експрес-тестування на COVID-19 безпосередньо в п...
Здоров'я 03 липня 2021, 11:12 (glavnoe.ua)
Макс Барських випустив приквел пісні  Макс Барських випустив приквел пісні "
Артист поділився нової відеороботи.
Світські хроніки 03 липня 2021, 10:04 (ТСН.ua)
В Украине за сутки сделали рекордное количество COVID-прививок — почти 95 тысяч В Украине за сутки сделали рекордное количество COVID-прививок — почти 95 тысяч
За минувшие сутки, 2 июля, в Украине от коронавирусной инфекции вакцинированы 94 547 человек, сообщает Министерство здравоохранения Украины.
Здоров'я 03 липня 2021, 10:02 (glavnoe.ua)
Корабли России проигнорировали сигнал SOS украинского рыболовного судна - ГУР 2Корабли России проигнорировали сигнал SOS украинского рыболовного судна - ГУР
korab. jpg Корабли России проигнорировали сигнал бедствия SOS украинского рыболовного судна ОД-2592 в Черном море. Об этом сообщает пресс-служба ...
Катастрофи 03 липня 2021, 13:06 (Електронні Вісті)
В Украине появится первый гастрогид по фермерским хозяйствам и небольшим производствам В Украине появится первый гастрогид по фермерским хозяйствам и небольшим производствам
К 30-летию Независимости Украины в стране заработает проект «Дороги гурманів», который нацелен помочь отечественным фермерским хозяйствам и произ...
Суспільство 03 липня 2021, 15:30 (glavnoe.ua)
Гаряче пиво від кашлю: показання та протипоказання Гаряче пиво від кашлю: показання та протипоказання
Гаряче пиво від кашлю застосовується з давніх часів. Натуральне зварене пиво містить екстракт ячменю, а також хміль, який володіє великим списком...
Здоров'я 03 липня 2021, 00:11 (e-news.com.ua)
Молоді батьки Джанабаєва і Меладзе насмішили відео, де засипають на ходу Молоді батьки Джанабаєва і Меладзе насмішили відео, де засипають на ходу
Співачка зняла смішне відео зі своїм чоловіком.
Світські хроніки 03 липня 2021, 05:37 (ТСН.ua)
Дмитрий Комаров напугал фанатов распухшим лицом с красными пятнами Дмитрий Комаров напугал фанатов распухшим лицом с красными пятнами
Неприятность постигла путешественника во время экспедиции.
Світські хроніки 03 липня 2021, 00:19 (ТСН.ua)
Олена Мозгова емоційно відреагувала на відвертості Пономарьова:  Олена Мозгова емоційно відреагувала на відвертості Пономарьова: "
Продюсер попросила колишнього більше не згадувати її в своїх інтерв'ю.
Світські хроніки 03 липня 2021, 03:25 (ТСН.ua)
Екс-дружина Остапчука відповіла на його звинувачення:  Екс-дружина Остапчука відповіла на його звинувачення: "
Олена Войченко заявила, що колишній піариться на сім'ї.
Світські хроніки 03 липня 2021, 02:21 (ТСН.ua)
У Кремлі образилися через слів Зеленського про різниці народів У Кремлі образилися через слів Зеленського про різниці народів
Ніякої підготовки зустрічі президентів Росії і України Володимира Путіна і Володимира Зеленського не ведеться.
Політика 03 липня 2021, 02:17 (glavnoe.ua)
Росія візьме з собою на Олімпіаду попа Росія візьме з собою на Олімпіаду попа
Священик Андрій Алексєєв буде супроводжувати російську делегацію на Олімпіаді-2020 на Токіо.
Спорт 03 липня 2021, 04:34 (glavnoe.ua)
Хмара тегів
Новости на русском