Архів новин 

новини: 19 липня 2021 у рубриці:  

Стартувала реконструкція спортивно-оздоровчого комплексу "

Реалізація проекту стала можливою завдяки Програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».
Суспільство 19 липня 2021, 22:14 (glavnoe.ua)

Прополіс: засіб для лікування різних недуг Прополіс: засіб для лікування різних недуг
Сьогодні прополіс при лікуванні деяких захворювань використовується досить часто. Прополіс містить масу корисних речовин, вітамінів, флавонідів, ...
Здоров'я 19 липня 2021, 20:00 (e-news.com.ua)
Світлана Лобода дасть концерт в Україні Світлана Лобода дасть концерт в Україні
Артистка запланувала виступ в Одесі цього літа.
Світські хроніки 19 липня 2021, 17:36 (ТСН.ua)
Педріні: Мета Шахтар - груповий етап Ліги чемпіонів Педріні: Мета Шахтар - груповий етап Ліги чемпіонів
Футболіст оцінив жеребкування кваліфікації турніру.
Футбол 19 липня 2021, 18:43 (football.ua)
Госпродпотребслужбу передадут в управление Минагрополитики Госпродпотребслужбу передадут в управление Минагрополитики
agropll. jpg Госслужба по вопросам безопасности пищевых продуктов и защиты потребителей будет полностью передана от Министерства экономики в подч...
Суспільство 19 липня 2021, 18:20 (Електронні Вісті)
 Моє місто, моя команда , – Мариуполь представил новую форму "Моє місто, моя команда", – Мариуполь представил новую форму
Клуб разместил патриотический элемент на форме.
Футбол 19 липня 2021, 18:54 (football.ua)
Число жертв екологічної катастрофи в ФРН зросла до 156 Число жертв екологічної катастрофи в ФРН зросла до 156
navodn. jpg Кількість загиблих в результаті стихійного лиха на заході Німеччини знову зросла і становить тепер 156 осіб. читати далі.
Катастрофи 19 липня 2021, 14:11 (Електронні Вісті)
Внеочередное заседание Верховной Рады состоится 20 июля Внеочередное заседание Верховной Рады состоится 20 июля
ada. jpeg Завтра, 20 июля 2021 года, пройдет внеочередное заседание Верховной Рады. Об этом в Telegram сообщает лидер фракции Голос Ярослав Желез...
Суспільство 19 липня 2021, 13:21 (Електронні Вісті)
Стали відомі результати жеребкування третього раунду кваліфікації Ліги чемпіонів Стали відомі результати жеребкування третього раунду кваліфікації Ліги чемпіонів
У цьому відбірковому раунді донецький Шахтар зіграє проти бельгійського Генка.
Футбол 19 липня 2021, 15:22 (football.ua)
В Україні стартували багатонаціональні військові навчання  В Україні стартували багатонаціональні військові навчання "
У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного на Львівщині розпочалися...
Суспільство 19 липня 2021, 15:20 (glavnoe.ua)
Лассіньї Траоре: Хотів би бути схожим на Роберта Левандовскі Лассіньї Траоре: Хотів би бути схожим на Роберта Левандовскі
Буркінійскій форвард відповів на запитання журналістів під час офіційної презентації в якості гравця Шахтаря.
Футбол 19 липня 2021, 16:28 (football.ua)
Стали відомі результати жеребкування третього раунду кваліфікації Ліги Європи Стали відомі результати жеребкування третього раунду кваліфікації Ліги Європи
У цьому раунді єврокубкового турніру українські клуби участі не беруть.
Футбол 19 липня 2021, 16:24 (football.ua)
Динамо Київ впоралося з Етуаль Динамо Київ впоралося з Етуаль
Київська команда перемогла завдяки голам Леднева і Гармаша.
Футбол 19 липня 2021, 06:01 (football.ua)
Солскьяер: Лингард поки що в моїх планах Солскьяер: Лингард поки що в моїх планах
Головний тренер манкуніанців прокоментував стан англійця.
Футбол 19 липня 2021, 05:51 (football.ua)
Евертон веде переговори з Байєром по Демараю Грею Евертон веде переговори з Байєром по Демараю Грею
Екс-гравець Лестера може повернутися в АПЛ.
Футбол 19 липня 2021, 04:46 (football.ua)
Динамо - Етуаль 2: 0 Відео голів та огляд матчу Динамо - Етуаль 2: 0 Відео голів та огляд матчу
Пропонуємо вашій увазі кращі моменти поєдинку.
Футбол 19 липня 2021, 05:50 (football.ua)
Безпечне купання: як захистити себе від неприємностей Безпечне купання: як захистити себе від неприємностей
літо! сонце! пляж! Ми так довго цього чекали. Так, тільки не потрібно бігти купатися, стрімголов. Ти розумна дівчина, тому перш, ніж йти на пляж,...
Здоров'я 19 липня 2021, 03:32 (e-news.com.ua)
Олена Кравець вийшла на сцену зі зламаною ногою Олена Кравець вийшла на сцену зі зламаною ногою
Артистка взяла участь в зйомках "
Світські хроніки 19 липня 2021, 02:24 (ТСН.ua)
Под Харьковом археологи нашли захоронение IX века Под Харьковом археологи нашли захоронение IX века
Под Харьковом археологи обнаружили неповрежденное захоронение с останками и артефактами, которые датируются IX веком, сообщает Суспільне.
Мистецтво 19 липня 2021, 00:16 (glavnoe.ua)
Під Києвом Nisan влетів в дерево: рятувальники деблокували двох потерпілих Під Києвом Nisan влетів в дерево: рятувальники деблокували двох потерпілих
Сьогодні вранці рятувальникам надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду і необхідності деблокаціі постраждалих на автодорозі Рокитне...
Події 19 липня 2021, 06:04 (glavnoe.ua)
Що потрібно знати про дефіцит магнію Що потрібно знати про дефіцит магнію
Гіпомагніємія - недостатній рівень магнію в крові, який становить \u003c0,7 ммоль на літр, як передає Інтернет-видання для дівчат і жінок від 14 ...
Здоров'я 19 липня 2021, 07:24 (e-news.com.ua)
Високий пульс при високому тиску: що робити Високий пульс при високому тиску: що робити
Високий пульс і високий тиск - це досить часте поєднання, яке, тим не менш, не є закономірним, т. не у всіх випадках підвищення тиску відбуваєтьс...
Здоров'я 19 липня 2021, 08:29 (e-news.com.ua)
Пуч залишиться в Барселоні як мінімум на рік, не дивлячись на численні пропозиції Пуч залишиться в Барселоні як мінімум на рік, не дивлячись на численні пропозиції
Вихованець клубу хоче поборотися за місце в стартовому складі.
Футбол 19 липня 2021, 10:42 (football.ua)
Інтер близький до підписання Нандеса з Кальярі Інтер близький до підписання Нандеса з Кальярі
Уругвайський хавбек може змінити клубну прописку.
Футбол 19 липня 2021, 10:55 (football.ua)
Ліверпуль не може досягти прогресу в переговорах про продовження контракту Хендерсона Ліверпуль не може досягти прогресу в переговорах про продовження контракту Хендерсона
У клубі є побоювання, що футболіст може покинути команду по "