Архів новин 

новини: 23 червня 2021 у рубриці:  

Українці стали більше довіряти НАБУ і МВС (опитування)

За останні 10 місяців українці стали менше довіряти Нацполіціі і Службі безпеки України. У той же час рейтинг інших правоохоронних органів покращився.
Суспільство 23 червня 2021, 23:34 (glavnoe.ua)

Гайморит, симптоми і можливі ускладнення Гайморит, симптоми і можливі ускладнення
Хронічний запальний процес на слизових оболонках гайморових пазух носа, називається гайморитом. Якщо попутно трапляється і бактеріальне ураження,...
Здоров'я 23 червня 2021, 22:29 (e-news.com.ua)
Опущення нирки: симптоми, причини і наслідки Опущення нирки: симптоми, причини і наслідки
Неправильне розташування нирки, що виникло в результаті її зайвої рухливості, називається опущеними - нефроптозом. Сама по собі нирка - нерухомий...
Здоров'я 23 червня 2021, 21:24 (e-news.com.ua)
Кевін-Прінс Боатенг повернувся в Герту Кевін-Прінс Боатенг повернувся в Герту
Футболіст знову переїхав до Німеччини.
Футбол 23 червня 2021, 21:19 (football.ua)
Іспанія в матчі зі Словаччиною не реалізували п ятий пенальті поспіль Іспанія в матчі зі Словаччиною не реалізували п'ятий пенальті поспіль
Команда Луїса Енріке не реалізували обидва 11-метрових на Євро-2020.
Футбол 23 червня 2021, 22:27 (football.ua)
5 лайфхаків для сяючої шкіри обличчя 5 лайфхаків для сяючої шкіри обличчя
Вже декілька сезонів поспіль головним світовим б’юті-трендом є не контуринг чи скульптурування (привіт, сестри Кардаш’ян! ), а чиста, максимально...
Здоров'я 23 червня 2021, 21:41 (NeBoley.com.ua)
Президент Севільї: Хулен Лопетегі розповів мені про пропозицію Тоттенхема і відмову у відповідь на нього Президент Севільї: Хулен Лопетегі розповів мені про пропозицію Тоттенхема і відмову у відповідь на нього
Функціонер зайвий раз підтвердив, що наставник залишиться в клубі.
Футбол 23 червня 2021, 15:51 (football.ua)
Стала відома сума, яку збірна України вже заробила на Євро-2020 Стала відома сума, яку збірна України вже заробила на Євро-2020
Українська асоціація футболу навіть в разі вильоту "
Футбол 23 червня 2021, 16:54 (football.ua)
Барселона отримає від УЄФА 2,5 мільйона євро компенсації за травму Дембеле Барселона отримає від УЄФА 2,5 мільйона євро компенсації за травму Дембеле
Каталонський клуб заробить на черговому пошкодженні вінгера.
Футбол 23 червня 2021, 17:57 (football.ua)
Совет НБУ одобрил увольнение Дмитрия Сологуба с должности заместителя председателя НБУ Совет НБУ одобрил увольнение Дмитрия Сологуба с должности заместителя председателя НБУ
solog. jpg Совет Национального банка Украины согласовал увольнение Дмитрия Сологуба с должности заместителя председателя НБУ в связи с окончанием...
Фінанси і банки 23 червня 2021, 17:08 (Електронні Вісті)
Крихов як повернувся в основу збірної Польщі перед грою проти Швеції Крихов'як повернувся в основу збірної Польщі перед грою проти Швеції
Стали відомі стартові склади команд для поєдинку 3-го туру групового етапу чемпіонату Європи-2020 на рамках групи E, в якому зіграють Швеція і По...
Футбол 23 червня 2021, 19:09 (football.ua)
Періс Хілтон в  Періс Хілтон в "
Підбірка яскравих зображень, публікування і подій, що сталися в Україні та світі 23 червня 2021 року.
Події 23 червня 2021, 20:13 (Корреспондент.net)
Соломия Витвицкая ответила, что натолкнуло ее рассказать о разводе с мужем Соломия Витвицкая ответила, что натолкнуло ее рассказать о разводе с мужем
Также ведущая рассказала о своем отношении к Кузьме Скрябину и Опре Уинфри.
Світські хроніки 23 червня 2021, 19:12 (ТСН.ua)
В Харькове остановилась канатная дорога: людей с аттракциона снимали спасатели В Харькове остановилась канатная дорога: людей с аттракциона снимали спасатели
Канатная дорога в харьковском парке Горького вечером 23 июня временно остановилась - четырех пассажиров снимали спасатели.
Події 23 червня 2021, 21:22 (glavnoe.ua)
Зміна клімату подовжує сезон алергії Зміна клімату подовжує сезон алергії
Згідно з дослідженням, проведеним медичною школою Стенфордського університету, за останні два десятиліття зміна клімату подовжило сезон пилку і ц...
Здоров'я 23 червня 2021, 06:57 (e-news.com.ua)
ООС: бойовики 5 раз обстріляли українські позиції. Без втрат ООС: бойовики 5 раз обстріляли українські позиції. Без втрат
З початку доби в зоні проведення операції Об'єднаних сил зафіксовано п'ять обстрілів з боку проросійських бойовиків. Бойових втрат в результаті в...
Події 23 червня 2021, 05:55 (glavnoe.ua)
Незаконно виділив 18 земельних ділянок: Чиновник Госгеокадастра на Київщині піде під суд Незаконно виділив 18 земельних ділянок: Чиновник Госгеокадастра на Київщині піде під суд
Слідчі ГБР завершили досудове розслідування щодо одного з заступників начальника Головного управління Госгеокадастра в Київській області. Про це ...
Події 23 червня 2021, 05:53 (glavnoe.ua)
Приштина і Інтер Ескальдес вийшли в фінал попереднього раунду Ліги чемпіонів Приштина і Інтер Ескальдес вийшли в фінал попереднього раунду Ліги чемпіонів
Пройшли перші ігри попереднього раунду нового сезону Ліги чемпіонів.
Футбол 23 червня 2021, 04:50 (football.ua)
Ізраїль призначив нового посла в Україні: що про нього відомо Ізраїль призначив нового посла в Україні: що про нього відомо
Новим послом Ізраїлю в Україні призначений дипломат Михайло Бродський. Про це повідомляє прес-служба ізраїльського Міністерства закордонних справ...
Світ 23 червня 2021, 03:47 (e-news.com.ua)
У Білорусі призупинили роботу радника офісу Верховного комісара ООН з прав людини У Білорусі призупинили роботу радника офісу Верховного комісара ООН з прав людини
Влада Білорусі призупинили роботу радника офісу Верховного комісара ООН з прав людини в Мінську, пише DW cо посиланням на Верховного комісара орг...
Політика 23 червня 2021, 08:01 (glavnoe.ua)
Шілгави: Чехія добилася того, чого хотіла Шілгави: Чехія добилася того, чого хотіла
Наставник збірної Чехії прокоментував невдачу його команди в грі проти Англії.
Футбол 23 червня 2021, 09:14 (football.ua)
Соучек: Чехії треба було створювати більше моментів Соучек: Чехії треба було створювати більше моментів
Півзахисник збірної Чехії прокоментував невдачу його команди в грі проти Англії.
Футбол 23 червня 2021, 10:17 (football.ua)
Модріч: Я дуже радий, що мій гол зіграв свою роль у перемозі Хорватії, але це не головне Модріч: Я дуже радий, що мій гол зіграв свою роль у перемозі Хорватії, але це не головне
Півзахисник збірної Хорватії прокоментував невдачу його команди в грі проти Шотландії.
Футбол 23 червня 2021, 11:27 (football.ua)
Макгинн: Я думаю, що Шотландія несправедлива до себе Макгинн: Я думаю, що Шотландія несправедлива до себе
Півзахисник збірної Шотландії прокоментував невдачу його команди в грі проти Хорватії.
Футбол 23 червня 2021, 11:25 (football.ua)
Порту представив новий комплект домашньої форми запальним танцем Пепе Порту представив новий комплект домашньої форми запальним танцем Пепе
Захисник показав роботу ногами і поза межами футбольного поля.
Футбол 23 червня 2021, 12:31 (football.ua)
 Танці з зірками : стало известно имя главного хореографа шоу "Танці з зірками": стало известно имя главного хореографа шоу
В пятом сезоне Алена Шоптенко не выйдет на паркет как участница.
Світські хроніки 23 червня 2021, 12:45 (ТСН.ua)
Додо: Де Дзербі поступово імплементує свою ідею гри Додо: Де Дзербі поступово імплементує свою ідею гри
Захисник Шахтаря поділився першими спостереженнями щодо роботи команди на літніх зборах.
Футбол 23 червня 2021, 13:41 (football.ua)
НБУ аннулировал лицензии ряду финкомпаний за недопуск к проверке НБУ аннулировал лицензии ряду финкомпаний за недопуск к проверке
fyr. jpg Национальный банк Украины по результатам внеплановых инспекционных проверок принял решение применить к шести финансовым компаниям меру в...
Фінанси і банки 23 червня 2021, 13:28 (Електронні Вісті)
В Киеве открыта запись на массовую вакцинацию В Киеве открыта запись на массовую вакцинацию
vakcin. jpg В Киеве открыта запись на массовую вакцинацию до МВЦ на 24-27 июня, говорится в сообщении на Telegram-канале Helsi. me. читать дальше
Здоров'я 23 червня 2021, 13:28 (Електронні Вісті)
В центре Харькова эвакуировали бизнес-центр из-за сообщения о минировании В центре Харькова эвакуировали бизнес-центр из-за сообщения о минировании
Правоохранители проверяют информацию о взрывчатке в бизнес-центре "Брама" на улице Каразина, 2.
Події 23 червня 2021, 15:53 (glavnoe.ua)
Хмара тегів