Архів новин 

новини: 29 грудня 2019 у рубриці:  

Ворог зубів: у чому містяться небезпечні речовини

Вчені з Медичного коледжу при Університеті Вашингтона в Сент-Луїсі виявили, що в швидкорозчинному чаї містяться небезпечно високі кількості фторидів. Так, в пакетованому чаї звичайної міцності було присутньо 6,5 частин фторидів на мільйон, що помітно пере...
Здоров'я 29 грудня 2019, 23:39 (e-news.com.ua)

Чи слід було зараховувати гол Нема в ворота Ліверпуля? Чи слід було зараховувати гол Нема в ворота Ліверпуля?
Форвард Вулверхемптону Педру Нема забив гол, який пізніше було скасовано.
Футбол 29 грудня 2019, 22:33 (football.ua)
Тайфун «Урсула» залишає Філіппіни, число жертв зростає Тайфун «Урсула» залишає Філіппіни, число жертв зростає
За одними зведеннями тайфун, що лютував на Філіппінах, називають «Фанфон», за іншими - «Урсула», проте це не змінює суті. Він обрушився на острів...
Світ 29 грудня 2019, 18:59 (Life-News.Ru)
Зірка  Зірка "
Актор ледь не помер від важкої інфекційної хвороби.
Світські хроніки 29 грудня 2019, 20:05 (ТСН.ua)
Мнение: главные критики условий обмена будут крепче всех обнимать освобожденных на балконе Верховной Рады Мнение: главные критики условий обмена будут крепче всех обнимать освобожденных на балконе Верховной Рады
Такую очку зрения на своей странице в соцсети высказал нардеп Богдан Яременко.
Політика 29 грудня 2019, 17:55 (glavnoe.ua)
Емері - про звільнення з Арсеналу: Думаю, що ми могли б все змінити Емері - про звільнення з Арсеналу: Думаю, що ми могли б все змінити
Іспанська коуч висловився про свою відставку з лондонського клубу.
Футбол 29 грудня 2019, 20:14 (football.ua)
Росіянин застряг у кватирці і замерз на смерть Росіянин застряг у кватирці і замерз на смерть
У Воркуті місцевий житель в нетверезому стані спробував вибратися на вулицю через кватирку, застряг в ній і замерз на смерть. Про це повідомляє в...
Події 29 грудня 2019, 07:09 (glavnoe.ua)
У Харкові судитимуть трьох комунальників, обвинувачених у смерті колеги У Харкові судитимуть трьох комунальників, обвинувачених у смерті колеги
Прокуратура Харківської області направила до суду обвинувальний акт щодо 3-х співробітників одного з комунальних підприємств Харкова, дії яких пр...
Події 29 грудня 2019, 09:16 (glavnoe.ua)
Інтер Майамі і Нью-Йорк Сіті націлилися на Педро Інтер Майамі і Нью-Йорк Сіті націлилися на Педро
Іспанець привернув увагу клубів з МЛС.
Футбол 29 грудня 2019, 13:34 (football.ua)
Найпоширеніші причини болю в животі Найпоширеніші причини болю в животі
Болі можуть бути ознакою серйозних проблем зі здоров'ям.
Здоров'я 29 грудня 2019, 14:40 (NeBoley.com.ua)
Кулусевскі: Приму рішення про своє майбутнє в кінці сезону Кулусевскі: Приму рішення про своє майбутнє в кінці сезону
Шведський вінгер не планує змінювати клуб в січні.
Футбол 29 грудня 2019, 15:45 (football.ua)
Чи можна дітям їсти цукерки і пити газовану воду Чи можна дітям їсти цукерки і пити газовану воду
Всі діти люблять солодощі, але чи варто дозволяти їм їсти цукерки і пити газовану воду? Що думають про це фахівці? Педіатр Грачуі Газарян в бесі...
Здоров'я 29 грудня 2019, 16:51 (e-news.com.ua)
Лутковская: Украина отдала наемникам России 127 человек, еще 14 - отказались возвращаться Лутковская: Украина отдала наемникам России 127 человек, еще 14 - отказались возвращаться
В рамках обмена с наемниками РФ Украина передала террористам 127 человек, еще 14 отказались участвовать в обмене. Вместе с тем, 4 украинцев решил...
Політика 29 грудня 2019, 17:55 (glavnoe.ua)
Янг і Вільямс утворюють фланги оборони Ман Юнайтед в матчі проти Бернлі Янг і Вільямс утворюють фланги оборони Ман Юнайтед в матчі проти Бернлі
Стали відомі стартові склади команд на поєдинок двадцятого туру Англійської Прем'єр-ліги між Бернлі і Манчестер Юнайтед.
Футбол 29 грудня 2019, 00:32 (football.ua)
Моуріньо: Матч за матчем ми допускаємо помилки в обороні Моуріньо: Матч за матчем ми допускаємо помилки в обороні
Головний тренер Тоттенхема висловився про нічию з Норвіч.
Футбол 29 грудня 2019, 00:41 (football.ua)
Жезус, Отаменді і Менді влітку можуть покинути Манчестер Сіті Жезус, Отаменді і Менді влітку можуть покинути Манчестер Сіті
Відразу кілька гравців можуть залишити Етіхад влітку 2020 року.
Футбол 29 грудня 2019, 00:32 (football.ua)
МЮ розраховує підписати Еріксена вільним агентом МЮ розраховує підписати Еріксена вільним агентом
Півзахисник Тоттенхема Крістіан Еріксен не стане продовжувати угоду з нинішньою командою.
Футбол 29 грудня 2019, 03:54 (football.ua)
Хобленко - гравець Дніпро-1 Хобленко - гравець Дніпро-1
Дніпровський клуб оголосив про підписання Олексія Хобленко.
Футбол 29 грудня 2019, 04:57 (football.ua)
Дочь Кузьмы Скрябина призналась, понравился бы папе ее муж Дочь Кузьмы Скрябина призналась, понравился бы папе ее муж
Барбара с любимым дали первое эксклюзивное интервью.
Світські хроніки 29 грудня 2019, 00:12 (ТСН.ua)
НАПК предоставило детективам НАБУ доступ к реестру деклараций НАПК предоставило детективам НАБУ доступ к реестру деклараций
byuro. jpg Национальное агентство по предотвращению коррупции и ГП Украинские специальные системы предоставили доступ к Единому госреестру деклар...
Суспільство 29 грудня 2019, 00:12 (Електронні Вісті)
В Україні вводять безкоштовну медичну послугу В Україні вводять безкоштовну медичну послугу
Інструментальні дослідження для ранньої діагностики новоутворень будуть безкоштовними для українців. Національна служба здоров'я України оплатить...
Суспільство 29 грудня 2019, 02:51 (vkurse.ua)
Як виміряти тиск без тонометра Як виміряти тиск без тонометра
Чи можна виміряти тиск без тонометра? Це питання цікавить багатьох, так як погіршення самопочуття людини може статися раптово, в умовах, коли нія...
Здоров'я 29 грудня 2019, 01:45 (e-news.com.ua)
Путін підписав закон про  Путін підписав закон про "
Президент РФ Володимир Путін підписав закон, що дозволяє обладнати в транзитних зонах аеропортів спеціальні непрозорі кімнати для куріння.
Суспільство 29 грудня 2019, 07:07 (glavnoe.ua)
Наталья Холоденко рассказала, как Екатерина Кухар едва не сорвала крестины ее дочери Наталья Холоденко рассказала, как Екатерина Кухар едва не сорвала крестины ее дочери
Прима-балерна забыла о запланированной поездке в Прагу.
Світські хроніки 29 грудня 2019, 00:47 (ТСН.ua)
От огурцов до драгоценностей: что Джамале дарили фаны на концертах От огурцов до драгоценностей: что Джамале дарили фаны на концертах
Певица приносит из концертов кучу подарков.
Світські хроніки 29 грудня 2019, 01:11 (ТСН.ua)
Солистка группы KAZKА планирует обнажиться для мужского глянца Солистка группы KAZKА планирует обнажиться для мужского глянца
Александра Зарицкая не впервые удивляет эротическими идеями.
Світські хроніки 29 грудня 2019, 01:12 (ТСН.ua)
Хмара тегів