Архів новин 

новини: 25 липня 2018 у рубриці:  

Вчені: якість сну матері відбивається на розвитку плоду в утробі

Австралійські педіатри опублікували невтішну статистику.
Здоров'я 25 липня 2018, 10:48 (NeBoley.com.ua)

Хакери шантажують  Домодєдово  зломом систем навігації Хакери шантажують "Домодєдово" зломом систем навігації
Невідомі вимагають від адміністрації аеропорту "Домодєдово" кілька сотень біткоіни, погрожуючи в разі відмови втрутитися в роботу навігаційних си...
Події 25 липня 2018, 10:37 (glavnoe.ua)
У Києві  мажор  на Hummer на смерть збив дитину У Києві "мажор" на Hummer на смерть збив дитину
У Києві на бульварі Лесі Українки водій за кермом Hummer на смерть збив восьмирічну дівчинку, повідомляє столична поліція.
Події 25 липня 2018, 10:34 (glavnoe.ua)
У США знайшли найслабше місце У США знайшли найслабше місце
Росія і Китай виявили "больову точку" Америки.
Економіка 25 липня 2018, 10:29 (YTPO.ru)
Матіп отримав травму, але Ліверпуль не боротиметься за Виду Матіп отримав травму, але Ліверпуль не боротиметься за Виду
Домагой Віда, схоже, не перебереться в Ліверпуль.
Футбол 25 липня 2018, 10:20 (football.ua)
ПАОК обіграв Базель: Шахов вийшов в компенсований час, Хачеріді залишився в запасі ПАОК обіграв Базель: Шахов вийшов в компенсований час, Хачеріді залишився в запасі
Грецький ПАОК в першому матчі другого раунду кваліфікації Ліги чемпіонів здолав Базель.
Футбол 25 липня 2018, 09:07 (football.ua)
Наполі відмовився від 100 млн євро за Кулібалі Наполі відмовився від 100 млн євро за Кулібалі
Два клуби АПЛ пропонували великі гроші за центрального захисника.
Футбол 25 липня 2018, 09:24 (football.ua)
Рома претендує на п ятьох гравців після зриву трансферу Малкома Рома претендує на п'ятьох гравців після зриву трансферу Малкома
Сусо і Доменіко Берарді можуть перейти в Рому.
Футбол 25 липня 2018, 09:22 (football.ua)
Топ-5 дій, які завжди заважають схуднути Топ-5 дій, які завжди заважають схуднути
Ось чому ти не худнеш. Читай і ніколи так не роби!.
Здоров'я 25 липня 2018, 09:50 (NeBoley.com.ua)
Відправлення посилки за 30 секунд. Свердловчане тестують новий сервіс пошти Відправлення посилки за 30 секунд. Свердловчане тестують новий сервіс пошти
За перший місяць пілотного проекту близько трьох тисяч свердловчан вже змогли оцінити якість нового сервісу.
Суспільство 25 липня 2018, 09:47 (JustMedia)
Мілан провів переговори з Ігуаїн, але пріоритетом залишається Мората Мілан провів переговори з Ігуаїн, але пріоритетом залишається Мората
Технічний директор Мілана Леонардо зустрівся з Гендіра Ювентуса Беппе Маротта.
Футбол 25 липня 2018, 09:44 (football.ua)
Росія завадить Трампу на майбутніх виборах Росія завадить Трампу на майбутніх виборах
На думку політика, Кремль не допустить переобрання на другий термін.
Політика 25 липня 2018, 10:04 (YTPO.ru)
Білий дім не буде повідомляти, з ким говорив Трамп по телефону Білий дім не буде повідомляти, з ким говорив Трамп по телефону
Білий дім припиняє практику публікації короткого змісту телефонних розмов президента США Дональда Трампа з іноземними лідерами.
Політика 25 липня 2018, 10:13 (glavnoe.ua)
Як відрізнити натуральні продукти Як відрізнити натуральні продукти
Сучасна хімія досягла неймовірних успіхів, ймовірно, навіть великих, ніж індустрія електроніки. Ви коли-небудь замислювалися, як може ковбаса кош...
Здоров'я 25 липня 2018, 01:11 (e-news.com.ua)
Вібрація зможе замінити спорт Вібрація зможе замінити спорт
Важкі фізичні вправи можна замінити вібраціями всього тіла - це теж дасть ефект схуднення, заявили вчені. Дослідження, опубліковане в журналі End...
Спорт 25 липня 2018, 01:08 (e-news.com.ua)
Передчасні пологи: що робити, якщо почалися перейми Передчасні пологи: що робити, якщо почалися перейми
Більшість дітей народжуються ближче до кінця 40 тижня вагітності, але за статистичними даними кожен дев'ятий немовля народжується передчасно або ...
Здоров'я 25 липня 2018, 01:22 (NeBoley.com.ua)
Дикі тварини покусали майже сотню свердловчан Дикі тварини покусали майже сотню свердловчан
Всього за півроку від укусів тваринами постраждали 4915 осіб.
Суспільство 25 липня 2018, 01:18 (JustMedia)
Білями пригрозив вирубати Усика в своєму останньому бою Білями пригрозив вирубати Усика в своєму останньому бою
Британець хоче зустрітися з українцем до кінця року.
Спорт 25 липня 2018, 06:57 (ТСН.ua)
Хахльов: Туреччині не вистачило майстерності забити потрібний гол Хахльов: Туреччині не вистачило майстерності забити потрібний гол
Півзахисник збірної України U-19 і Алавеса Олексій Хахльов - про перемогу своєї команди над Туреччиною (1: 0).
Футбол 25 липня 2018, 06:55 (football.ua)
Стало відомо про нових героїв Ігри престолів Стало відомо про нових героїв Ігри престолів
Поповнитися повинна сім'я Фреев. Крім того шукають "дівчинку з Півночі" і кандидатів на ряд інших ролей.
Кіно 25 липня 2018, 07:29 (ter-a.com.ua)
Що ваше обличчя може сказати про ваше здоров я? Що ваше обличчя може сказати про ваше здоров'я?
Особа відображає стан нашого здоров'я? Таке припущення панувало в античному світі.
Здоров'я 25 липня 2018, 07:41 (NeBoley.com.ua)
Виразки в роті у дітей: причини виникнення, як лікувати самостійно Виразки в роті у дітей: причини виникнення, як лікувати самостійно
Багато з нас не вважають стоматит серйозним захворюванням. І часто не звертають уваги на скарги дитини, вважаючи, що все пройде само. Насправді н...
Здоров'я 25 липня 2018, 08:04 (NeBoley.com.ua)
30 причин назавжди кинути курити 30 причин назавжди кинути курити
Мрієте позбутися шкідливої ??звички, але вам потрібна мотивація? Ось цілих 30 причин назавжди попрощатися з сигаретами!.
Здоров'я 25 липня 2018, 08:35 (NeBoley.com.ua)
У Катарі на будівництві об єктів до ЧС-2022 гине по 12 робочих в тиждень У Катарі на будівництві об'єктів до ЧС-2022 гине по 12 робочих в тиждень
При будівництві об'єктів до чемпіонату світу з футболу 2022 року в Катарі гине приблизно по 12 робочих щотижня, повідомляє «Советский спорт».
Спорт 25 липня 2018, 08:32 (glavnoe.ua)
Знайдений уральськими вченими в Липецькій області метеорит отримав назву Озерки Знайдений уральськими вченими в Липецькій області метеорит отримав назву Озерки
Реєстрація заявки фахівців вузу пройшла в рекордні терміни.
Суспільство 25 липня 2018, 08:54 (JustMedia)
Гвардіола: У центрі півзахисту може зіграти Зінченко, якщо не піде Гвардіола: У центрі півзахисту може зіграти Зінченко, якщо не піде
Головний тренер Манчестер Сіті Пеп Гвардіола розповів про можливий трансфер Міралема Пьяніча.
Футбол 25 липня 2018, 08:48 (football.ua)
Чай рятує від старечого недоумства Чай рятує від старечого недоумства
Особливо корисно щодня випивати хоча б чашку чорного або зеленого чаю жінкам, а також тим, у кого високий генетичний ризик хвороби Альцгеймера. Д...
Здоров'я 25 липня 2018, 08:46 (e-news.com.ua)
На Олімпіади 2022 з явиться 6 нових дисциплін - все заради жінок На Олімпіади 2022 з'явиться 6 нових дисциплін - все заради жінок
Міжнародний олімпійський комітет повідомляє, що в програму зимових Олімпійських ігор 2022 року в Пекіні додали шість нових дисциплін.
Спорт 25 липня 2018, 09:05 (NeBoley.com.ua)
Хмара тегів