Архів новин 

новини: 29 січня 2018 у рубриці:  

Україна вперше з 1994 року на Олімпіаді буде представлена ??в могуле

Українська фрістайлістка Тетяна Петрова, яка виступає в дисципліні могул, кваліфікувалася на Олімпійські ігри в Пхенчхані. Таким чином, на Олімпіаді-2018 наша країна буде представлена ??в могуле вперше за 24 роки.
Спорт 29 січня 2018, 13:42 (УРА-Информ)

Віра Брежнєва показала дорослого сина Віра Брежнєва показала дорослого сина
Співачка Віра Брежнєва зворушливо привітала з днем ??народження свого старшого сина. Так, на особистій сторінці в Instagram артистка висловила т...
Шоу-бізнес 29 січня 2018, 13:37 (tv.ua)
5 простих правил надійного захисту від кишкових інфекцій 5 простих правил надійного захисту від кишкових інфекцій
Можна спостерігати, як дорослі і діти влаштовують пікніки в парках або їдуть "на шашлики" на природу. Часом такий відпочинок закінчується плачевн...
Здоров'я 29 січня 2018, 13:26 (e-news.com.ua)
На Олімпіаду поїдуть більше росіян На Олімпіаду поїдуть більше росіян
У Південну Корею слідом за основний збірної полетять і паралімпійці.
Спорт 29 січня 2018, 13:22 (YTPO.ru)
Зоря завершила перший турецький збір Зоря завершила перший турецький збір
Перший навчально-тренувальний збір луганчан в Туреччині добіг кінця - команда повертається в Україну.
Футбол 29 січня 2018, 13:17 (football.ua)
У Харкові загинув курсант:  . виявлено тіло  У Харкові загинув курсант: ". виявлено тіло "
У Харківському національному університеті Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба в результаті вогнепального поранення загинув курсант. Про це повідомл...
Суспільство 29 січня 2018, 12:36 (glavnoe.ua)
Буффон назвав два матчі за кар єру, які він хотів би переграти Буффон назвав два матчі за кар'єру, які він хотів би переграти
Голкіпер Ювентуса Джанлуїджі Буффон був би не проти зіграти заново в деяких програних поєдинках.
Футбол 29 січня 2018, 12:32 (football.ua)
У Харкові біля супермаркету прогримів вибух, постраждали двоє людей У Харкові біля супермаркету прогримів вибух, постраждали двоє людей
У спальному районі Харкові в понеділок вранці, 29 січня, біля супермаркету прогримів вибух.
Події 29 січня 2018, 12:49 (УРА-Информ)
Рак шкіри: симптоми, причини, лікування і профілактика Рак шкіри: симптоми, причини, лікування і профілактика
Що таке рак? Рак виникає тоді, коли в нормальних клітинах організму відбуваються мутації, що дають їм можливість безконтрольно рости і розмножува...
Здоров'я 29 січня 2018, 13:14 (e-news.com.ua)
ФФУ:  Маріупольське справа  буде розглянуто 12 лютого, це Динамо затягує процес ФФУ: "Маріупольське справа" буде розглянуто 12 лютого, це Динамо затягує процес
Стала відома офіційна дата розгляду апеляції київського Динамо в Спортивному арбітражному суді.
Футбол 29 січня 2018, 13:09 (football.ua)
У Києві пункти обігріву призупинять роботу У Києві пункти обігріву призупинять роботу
У столиці України в зв'язку з підвищенням температури ухвалять рішення про тимчасове призупинення роботи пунктів обігріву до подальшого розвитку ...
Київ 29 січня 2018, 13:00 (Корреспондент.net)
НАЗК перевірить київського суддю НАЗК перевірить київського суддю
Національне агентство з питань запобігання корупції 26.01.18 року прийняло рішення про проведення повної перевірки декларацій судді Київського ап...
Суспільство 29 січня 2018, 12:35 (УРА-Информ)
Рева запевнив, що в найближчі десять років пенсійний вік підніматися не буде Рева запевнив, що в найближчі десять років пенсійний вік підніматися не буде
Найближчим часом підвищувати пенсійний вік уряд України не збирається.
Економіка 29 січня 2018, 11:12 (УРА-Информ)
Бойовики ІГ зробили атаку на військову академію в Кабулі Бойовики ІГ зробили атаку на військову академію в Кабулі
Бойовики терористичного угрупування "Ісламська держава" напали на військову академію імені маршала Фахима в Кабулі, в результаті чого загинули не...
Події 29 січня 2018, 11:09 (УРА-Информ)
Сурогатна мати народила співакові Дмитру Маликову дитини Сурогатна мати народила співакові Дмитру Маликову дитини
Музикант офіційно підтвердив новина про поповнення в родині.
Світські хроніки 29 січня 2018, 11:06 (ТСН.ua)
BBC: Арсенал і Боруссія узгодили трансфер Обамеянга за 60 млн фунтів BBC: Арсенал і Боруссія узгодили трансфер Обамеянга за 60 млн фунтів
Нападник дортмундської Боруссії П'єр-Емерік Обамеянг близький до того, щоб приєднатися до "канонірам".
Футбол 29 січня 2018, 11:26 (football.ua)
В Україні досі без світла залишаються 12 населених пунктів В Україні досі без світла залишаються 12 населених пунктів
В Україні станом на ранок понеділка, 29 січня, залишаються без електропостачання 12 населених пунктів.
Суспільство 29 січня 2018, 11:24 (УРА-Информ)
Фрукти можуть позбавити талії Фрукти можуть позбавити талії
Науково доведено: від вживання фруктів можна позбутися талії. Даний, здавалося б, парадокс, пояснюється легко. Дослідники з США попереджають: зах...
Здоров'я 29 січня 2018, 11:46 (e-news.com.ua)
Рівень води в Сені в Парижі досяг пікових значень Рівень води в Сені в Парижі досяг пікових значень
У ніч на понеділок, 29 січня, рівень води в річці Сена, через якого триває повінь в Парижі, досяг пікових значень.
Події 29 січня 2018, 11:40 (УРА-Информ)
8 натуральних інгредієнтів для шкіри 8 натуральних інгредієнтів для шкіри
Багато хто вважає, що позначка "натуральний" завжди означає "кращий". Насправді, як і з синтетичними інгредієнтами, натуральні бувають "хороші" і...
Здоров'я 29 січня 2018, 11:39 (e-news.com.ua)
Шопінгу за кордоном прийшов кінець Шопінгу за кордоном прийшов кінець
Російська митниця оперативно отримує відомості про дорогі покупки громадян за кордоном.
Економіка 29 січня 2018, 11:59 (YTPO.ru)
Чай улун для схуднення Чай улун для схуднення
Якщо ви любите пити чай, то знаєте, що на полицях сучасних супермаркетів можна знайти не тільки звичні чаї трав'яні, зелений чай і чорний, але і ...
Здоров'я 29 січня 2018, 11:54 (e-news.com.ua)
Вальверде про непризначення пенальті: Руку Умтіті можна було лише відрізати Вальверде про непризначення пенальті: Руку Умтіті можна було лише відрізати
Головний тренер Барселони Ернест Вальверде прокоментував спірний епізод у поєдинку з Алавесом.
Футбол 29 січня 2018, 11:52 (football.ua)
У Миколаєві в квартирі виявлено тіла двох дорослих і одну дитину У Миколаєві в квартирі виявлено тіла двох дорослих і одну дитину
У неділю, 28 січня, в місті Миколаїв в одній з квартир знайшли тіла трьох осіб.
Події 29 січня 2018, 12:16 (УРА-Информ)
На деяких річках України можливий різкий підйом рівня води, - ГосЧС На деяких річках України можливий різкий підйом рівня води, - ГосЧС
У зв'язку з відлигою, яка очікується 29-31 січня, на деяких річках України можливий підйом рівнів води над поточними рівнями.
Суспільство 29 січня 2018, 12:12 (УРА-Информ)
Ні героїзації ОУН-УПА! Ні героїзації ОУН-УПА!
Верховна Рада України прийняла закон «Про правовий статус і вшанування пам'яті учасників боротьби за незалежність України в ХХ столітті». 271 деп...
Світ 29 січня 2018, 12:09 (Life-News.Ru)
Росіяни отримають підвищені виплати в лютому Росіяни отримають підвищені виплати в лютому
На індексацію виплат Пенсійний фонд вже приготував 450 млрд рублів.
Економіка 29 січня 2018, 12:28 (YTPO.ru)
Зінченко  завалив  сесію в сумському університеті Зінченко "завалив" сесію в сумському університеті
Український хавбек "Манчестер Сіті" не здав 9 предметів.
Спорт 29 січня 2018, 12:26 (ТСН.ua)
Хмара тегів
Новости на русском