Архів новин 

новини: 2 вересня 2017 у рубриці:  

Рамос: Весь світ буде дивитися матч Іспанія - Італія

Захисник Реала Серхіо Рамос впевнений, що матч іспанців і Італії є центральним поєдинком в сьомому турі.
Футбол 02 вересня 2017, 19:24 (football.ua)

Андрій Данилевич: Насолоджуюся батьківством Андрій Данилевич: Насолоджуюся батьківством
Глядачам звичніше бачити телеведучого в студії, де звучать драматичні історії та киплять неабиякі пристрасті. Але 9 вересня Андрій Данилевич пост...
Світські хроніки 02 вересня 2017, 18:15 (tv.ua)
Анджеліна Джолі доводить себе до бідності Анджеліна Джолі доводить себе до бідності
Голлівудська красуня Анджеліна Джолі вже кілька років не знімається в кіно - вона вважає за краще керувати процесом, сидячи в режисерському крісл...
Шоу-бізнес 02 вересня 2017, 18:33 (tv.ua)
Мессі підпише новий контракт з Барселоною Мессі підпише новий контракт з Барселоною
Виконавчий директор каталонської Барселони Альберт Солер повідомив, що фанатам не потрібно турбуватися з приводу нового контракту аргентинця.
Футбол 02 вересня 2017, 18:47 (football.ua)
Хет-трик юного таланту Алексєєва допоміг Динамо розгромити Динамо-Брест Хет-трик юного таланту Алексєєва допоміг Динамо розгромити Динамо-Брест
Команда Олександра Хацкевича провела товариський поєдинок проти Динамо-Брест (7: 0).
Футбол 02 вересня 2017, 18:46 (football.ua)
Барклі заявив, що не проходив медогляд в Челсі Барклі заявив, що не проходив медогляд в Челсі
Півзахисник Евертона Росс Барклі повідав справжні причини свого рішення не переходити в Челсі.
Футбол 02 вересня 2017, 16:58 (football.ua)
Тім Кук заступився за дітей-іммігрантів Тім Кук заступився за дітей-іммігрантів
У 2012 році президент США Барак Обама ініціював реалізацію програми DACA, яка передбачала допомогу в наданні освіти і працевлаштування для іммігр...
Технології 02 вересня 2017, 17:13 (InternetUA)
Як позбутися целюліту без особливих зусиль Як позбутися целюліту без особливих зусиль
Ви знайдете масу виправдань для того, щоб не робити зарядку (немає ні часу, ні сил), ви можете виправдати неприязнь до дієт (врешті-решт, це дійс...
Здоров'я 02 вересня 2017, 17:11 (NeBoley.com.ua)
Як визначити щоденну потребу матері і дитини в білку Як визначити щоденну потребу матері і дитини в білку
Білки особливо важливі для харчування майбутньої мами, так як вони створюють клітини нового дитини. Неправильне споживання білків, також як невід...
Здоров'я 02 вересня 2017, 17:05 (e-news.com.ua)
Таласотерапія: що важливо знати Таласотерапія: що важливо знати
Таласотерапія, в перекладі з грецької означає лікування морем (thalassa - море, терапія - лікування). Цей метод передбачає лікування всіма фактор...
Здоров'я 02 вересня 2017, 17:38 (NeBoley.com.ua)
У Мережі показали відео нападу  держиморд  Путіна на український храм у Криму У Мережі показали відео нападу "держиморд" Путіна на український храм у Криму
З'явилося відео нападу російських силовиків на український храм Святих рівноапостольних князів Ольги та Володимира в окупованому Росією Криму. Ро...
Події 02 вересня 2017, 17:30 (glavnoe.ua)
На Софійській площі проведуть спортивні змагання На Софійській площі проведуть спортивні змагання
На Софійській площі в столиці вже скоро будуть проведені масштабні спортивні змагання.
Київ 02 вересня 2017, 17:55 (УРА-Информ)
Водні оздоровчі процедури Водні оздоровчі процедури
Водні процедури - це те, без чого здоров'я немислимо.
Здоров'я 02 вересня 2017, 18:03 (NeBoley.com.ua)
Венгер: Лемар прийняв рішення залишитися в Монако Венгер: Лемар прийняв рішення залишитися в Монако
Головний тренер Арсеналу Арсен Венгер заявив, що півзахисник Монако Тома Лемар сам відмовився переходити в стан "канонірів".
Футбол 02 вересня 2017, 14:10 (football.ua)
Румунія - Вірменія 1: 0 Відео голу і огляд матчу Румунія - Вірменія 1: 0 Відео голу і огляд матчу
Представляємо відеоогляд матчу кваліфікації чемпіонату світу 2018.
Футбол 02 вересня 2017, 14:08 (football.ua)
Ліхтштайнер: Невихід в заявку на Лігу чемпіонів - важкий удар Ліхтштайнер: Невихід в заявку на Лігу чемпіонів - важкий удар
Захисник Ювентуса Штефан Ліхтштайнер прокоментував рішення "бьянконері" не заявляти його на груповий етап Ліги чемпіонів.
Футбол 02 вересня 2017, 14:23 (football.ua)
Холостяк-8: стало відомо ім я героя нового сезону Холостяк-8: стало відомо ім'я героя нового сезону
Цього разу головним героєм 8 сезону «Холостяка», за серце якого боротимуться українські красуні, стане співак Рожден Анусі. Творці шоу зізналися...
Шоу-бізнес 02 вересня 2017, 14:34 (tv.ua)
Україна - Туреччина: напередодні Україна - Туреччина: напередодні
Україна - Туреччина. Команда Шевченко прийме турків в Харкові, де постарається продовжити боротьбу за вихід на Мундіаль.
Спорт 02 вересня 2017, 15:01 (glavnoe.ua)
Харчування і хвороби серця у жінок Харчування і хвороби серця у жінок
Для того щоб усвідомити взаємозв'язок харчування та хвороб серця у жінок, необхідно проаналізувати фактори ризику виникнення серцево-судинних зах...
Здоров'я 02 вересня 2017, 15:18 (e-news.com.ua)
На українських залізницях з являться нові швидкісні поїзди На українських залізницях з'являться нові швидкісні поїзди
Тимчасово виконуючий обов'язки голови ДП "Укрзалізниця" Євген Кравцов намір виділити кошти на закупівлю нових швидкісних потягів. Про це передає ...
Економіка 02 вересня 2017, 15:29 (УРА-Информ)
Південна Корея виділить додаткові кошти на закупівлю американського озброєння Південна Корея виділить додаткові кошти на закупівлю американського озброєння
Американський президент Дональд Трамп готовий переглянути спільну прогармму про ядерне озброєння між двома країнами. Про це передає прес-служба п...
Політика 02 вересня 2017, 15:57 (УРА-Информ)
У Брюсселі запобігли можливому теракт У Брюсселі запобігли можливому теракт
В аеропорт Брюсселя невідомі по телефону повідомили про мінування самолеета компанії Ryanair рейсу Брюссель-Мадрид. Про це передає місцевий телек...
Суспільство 02 вересня 2017, 16:18 (УРА-Информ)
В Харькове участники АТО получили погоны младших лейтенантов В Харькове участники АТО получили погоны младших лейтенантов
У Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба відбувся сьомий випуск молодших лейтенантів, які пройшли навчання н...
Суспільство 02 вересня 2017, 14:44 (glavnoe.ua)
У Німеччині побудували найвищий в світі замок з піску У Німеччині побудували найвищий в світі замок з піску
Найвищий в світі замок з піску побудували в німецькому місті Дуйсбург, повідомляє Головне з посиланням на 5 канал.
Суспільство 02 вересня 2017, 16:14 (glavnoe.ua)
Препарати, що застосовуються для лікування раку молочної залози, викликають розвиток лейкемії Препарати, що застосовуються для лікування раку молочної залози, викликають розвиток лейкемії
Дослідження показали, що препарати застосовуються при терапії раку молочної залози - сполуки містять антрацикліни - викликають розвиток міелоціті...
Здоров'я 02 вересня 2017, 16:11 (e-news.com.ua)
Стала відома величезна зарплата Дембеле в Барселоні Стала відома величезна зарплата Дембеле в Барселоні
Новачок каталонців Усман Дембеле буде заробляти неймовірні для свого віку гроші.
Футбол 02 вересня 2017, 16:38 (football.ua)
Колишня кохана Бреда Пітта хоче його повернути Колишня кохана Бреда Пітта хоче його повернути
Популярна в Британії співачка Сінітта заявила, що не проти відновити свій давній роман з голлівудським актором Бредом Пітом. Їх роман закрутився ...
Шоу-бізнес 02 вересня 2017, 16:33 (tv.ua)
У зоні АТО серед силовиків за добу втрат не було У зоні АТО серед силовиків за добу втрат не було
Протягом останньої доби серед українських захисників в місцях проведення АТО втрат помічено не було.
Суспільство 02 вересня 2017, 16:53 (УРА-Информ)
Масаж проти зморшок Масаж проти зморшок
Старість, як відомо, не радість, тому ми намагаємося відтягнути зустріч з нею, наскільки це можливо. У хід йдуть косметичні препарати, салонні і ...