Архів новин 

новини: 26 квітня 2017 у рубриці:  

Всесвітній банк зацікавився Одеським портом

Експерти банку збирають інформацію для проекту.
Економіка 26 квітня 2017, 13:12 (Зеркало недели)

Смартфон допоміг китаянці пережити операцію Смартфон допоміг китаянці пережити операцію
Сьогодні активними користувачами смартфонів є не тільки підлітки і студенти, а й більш старше покоління. Причому незалежно від віку є ті, хто не ...
Технології 26 квітня 2017, 13:12 (InternetUA)
 Аграмунство : співпраця з Росією має дві сторони медалі "Аграмунство": співпраця з Росією має дві сторони медалі
Ймовірність усунення з посади президента ПАРЄ Педро Аграмунта, який неприкрито почав працювати на політичні інтереси Росії, піднімає багато питан...
Світ 26 квітня 2017, 13:11 (Обозреватель)
У Кам янсько-Уральському троє приятелів до смерті забили товариша по чарці і залишили одного пожити з розкладається трупом У Кам'янсько-Уральському троє приятелів до смерті забили товариша по чарці і залишили одного пожити з розкладається трупом
Тіло знайшли через п'ять днів, після того як сусіди поскаржилися поліції на неприємний запах з квартири.
Події 26 квітня 2017, 13:10 (JustMedia)
 Майстер обману : міжнародник вказав на хитрість в заяві Ердогана про Путіна "Майстер обману": міжнародник вказав на хитрість в заяві Ердогана про Путіна
Росія навряд чи піде з сирійського конфлікту, вважає Ігор Семиволос.
Світ 26 квітня 2017, 13:07 (Обозреватель)
Мілан і Інтер битимуться за Дарміан Мілан і Інтер битимуться за Дарміан
Захисник Манчестер Юнайтед Маттео Дарміан хоче повернутися в Італію. Мілан і Інтер готові допомогти.
Футбол 26 квітня 2017, 12:21 (football.ua)
Стимуляція мозку електричними імпульсами може скоротити випадки епілептичних припадків Стимуляція мозку електричними імпульсами може скоротити випадки епілептичних припадків
Глибока електростимуляція мозку є багатообіцяючою терапією в лікуванні епілепсії, вважають американські дослідники зі Стенфордського університету...
Здоров'я 26 квітня 2017, 12:18 (e-news.com.ua)
Як подолати безсоння: 5 натуральних засобів Як подолати безсоння: 5 натуральних засобів
Значення повноцінного, достатнього сну для здоров'я (а також зовнішнього вигляду) людини неможливо переоцінити.
Здоров'я 26 квітня 2017, 12:04 (NeBoley.com.ua)
В ЄС очікують від Ради ухвалення закону про Антикорупційне суді до середини червня В ЄС очікують від Ради ухвалення закону про Антикорупційне суді до середини червня
Члени міжнародних донорських організацій та експерти громадянського суспільства підготували ряд пропозицій по створенню Антикорупційного суду.
Політика 26 квітня 2017, 12:32 (Зеркало недели)
 Газпром  планує зменшити транзит газу через Україну в шість разів "Газпром" планує зменшити транзит газу через Україну в шість разів
У 2016 році транзит російського газу через Україну збільшився на 22,5%.
Економіка 26 квітня 2017, 12:27 (Зеркало недели)
 Смішняки : у Путіна осоромилися з  міжнародної  конференцією в Москві "Смішняки": у Путіна осоромилися з "міжнародної" конференцією в Москві
Подробиці повідомила журналіст і оглядач Олена Риковцева.
Світ 26 квітня 2017, 12:59 (Обозреватель)
У Києві на території дитсадка прогримів вибух У Києві на території дитсадка прогримів вибух
У Деснянському районі міста Києва в середу вранці, 26 квітня, на території дитячого садка прогримів вибух.
Київ 26 квітня 2017, 12:54 (УРА-Информ)
США загрожують російським військовим в Сирії США загрожують російським військовим в Сирії
Безпеки угруповання РФ буде посилена у зв'язку з діями американських військ, повідомив Шойгу. Міністр визнав, що рівень довіри між Москвою і член...
Політика 26 квітня 2017, 12:49 (YTPO.ru)
Чому печінку треба чистити? Чому печінку треба чистити?
Багато хто вважає, що детокс - це надмірність.
Здоров'я 26 квітня 2017, 12:44 (NeBoley.com.ua)
Джамала официально стала женой Бекира Сулейманова 2Джамала официально стала женой Бекира Сулейманова
Свадьба артистки происходит в традиционном стиле.
Світські хроніки 26 квітня 2017, 12:14 (ТСН.ua)
Графа  национальность : может начать измерять окружность черепов? Графа "национальность": может начать измерять окружность черепов?
Я не знаю, влияние ли это революции, или какой другой природный катаклизм, нами не понятый, так разжижает мозги людям - но в стране становится су...
Політика 26 квітня 2017, 12:48 (Обозреватель)
Велика частина Авдіївки вже п яту добу без світла Велика частина Авдіївки вже п'яту добу без світла
Станом на сьому годину ранку середи, 26 квітня, в місті Авдіївка Донецької області до електропостачання підключено лише 15% міста.
Суспільство 26 квітня 2017, 11:15 (УРА-Информ)
Сенцов написав листа для гостей церемонії вручення премії американського ПЕН-центру Сенцов написав листа для гостей церемонії вручення премії американського ПЕН-центру
Режисер розповів, що пішов на Майдан заради своїх дітей.
Україна 26 квітня 2017, 11:26 (Зеркало недели)
На Донеччині в школі отруїлися п ятеро дітей На Донеччині в школі отруїлися п'ятеро дітей
У Сіверську Донецької області з харчовим отруєнням госпіталізовано п'ятьох учнів однієї школи. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Головног...
Події 26 квітня 2017, 11:22 (УРА-Информ)
Медики розповіли, які фрукти знизять кислотність шлунка Медики розповіли, які фрукти знизять кислотність шлунка
Дослідники з Індії повідомили, що є певні фрукти, які варто вживати в їжу тим, хто страждає від підвищеної кислотності шлунка.
Здоров'я 26 квітня 2017, 11:20 (NeBoley.com.ua)
І знову шалом! У ПАРЄ розповіли, як Україна реабілітувалася перед Ізраїлем І знову шалом! У ПАРЄ розповіли, як Україна реабілітувалася перед Ізраїлем
Українські делегати допомогли зняти з порядку денного болюче питання.
Політика 26 квітня 2017, 11:52 (Обозреватель)
У України прорив в рейтингу свободи преси, а у США - навпаки У України прорив в рейтингу свободи преси, а у США - навпаки
Поліпшення українських позицій пояснюється зменшенням насильства проти журналістів.
Суспільство 26 квітня 2017, 11:48 (Обозреватель)
Михайленко: Вийдемо на поле, щоб перемогти Шахтар і вийти в фінал Михайленко: Вийдемо на поле, щоб перемогти Шахтар і вийти в фінал
Головний тренер Дніпра Дмитро Михайленко прокоментував ексклюзивно для Football. ua майбутню гру в півфіналі Кубка України з Шахтарем.
Футбол 26 квітня 2017, 11:56 (football.ua)
У Фінляндії вилучають з обігу ювілейну монету через розстріл У Фінляндії вилучають з обігу ювілейну монету через розстріл
Влада Фінляндії прийняли рішення вилучити з обігу ювілейну монету, випущену Монетним двором.
Економіка 26 квітня 2017, 11:52 (УРА-Информ)
У Бразилії індіанці обстріляли з лука поліцейських У Бразилії індіанці обстріляли з лука поліцейських
Індійські племена влаштували акцію протесту в столиці країни, виступаючи проти законопроекту про демаркацію земел. Так, протестанти обстріляли по...
Події 26 квітня 2017, 11:43 (УРА-Информ)
Як правильно вживати каву Як правильно вживати каву
Європейські вчені розповіли, як правильно вживати каву.
Здоров'я 26 квітня 2017, 12:02 (NeBoley.com.ua)
Хмара тегів