ПСВ — Арсенал 1:1 Відео голів та огляд матчу Ліги чемпіонів

12 грудня 2023, 22:55 | Футбол | Оригінал статті

Дивіться відео найкращих моментів матчу Ліги чемпіонів, що відбувся 12 грудня 2023 року, 19:45.

У заключному матчі групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА Ланс переграв Севілью та вийшов у плей-оф Ліги Європи. Тим часом чинний переможець ЛЄ залишився без євровесни.

На 63-ій хвилині Франковські успішно реалізував пенальті та вивів Ланс уперед, проте вже на 79-ій хвилині Серхіо Рамос аналогічним ударом із "позначки" повернув рівновагу в рахунку.

Севільї потрібна була виключна перемога, щоб вирушити до єврокубкової весни, але у компенсований до другого тайму час Анджело Фульжіні зняв усі питання щодо переможця та володаря місця в Лізі Європи — 2:1.

До вашої уваги відео найкращих моментів матчу Ланс — Севілья в 6 турі групового етапу Ліги чемпіонів-2023/24:

Ланс - Севілья 2:1 Голи:  Франковські, 63 (пен. ), Фульжені, 90+6 — Серхіо Рамос, 79 (пен. ) Ланс:  Самба – Граді, Данзо, Медіна – Агіляр, Менді (Ель-Енауї, 24), Абдул-Самед, Франковські – Кошта (Фульжені, 72), Сотока – Ваї (Гілавоги, 72) Севілья:  Дмитрович – Гудель, Рамос, Салас – Хуанлу Санчес, Ракітич, Соу, Сумаре, Педроса – Олівер Торрес (Рафа Мир, 70) – Ен-Несірі Попередження: Ель-Енауї 37, Медіна 75, Фульжені 85 – Сумаре 61, Салас 65, Рамос 80